// U leest...

Gastcolumns :

Désirée Röver.

Gezien de huidige ontwikkelingen rondom de vaccinaties en de Mexicaanse varkensgriep H1N1, geven we graag het woord aan Désirée Röver. Zij zet zich met een niet aflatende ijver in voor openheid rondom deze ‘pandemie’. Er is in haar ogen één groot spel gaande, inzake het bedonderen van de Nederlandse bevolking. Dáár waar een overheid zich naïef toont in haar opstelling naar de farmaceutische wereldgrootmachten, daar staat Désirée op de bres.
 
Net als John Consemulder is haar enige doel om een overheid te laten werken volgens het VIT-principe: Verantwoordelijk, Integer en Transparant. Het woord is aan Désirée.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Big Brother is HERE!

Désirée Röver, onderzoeksjournalist

Désirée Röver, onderzoeksjournalist

Meestal vallen mijn waarschuwingen op dovemansoren: cognitieve dissonantie… ik vertel iets dat geheel buiten de aangeleerde perceptie en referentiekaders van de luisteraar valt. De reactie is meestal regelrechte afwijzing en ontkenning, en agressie tegen de boodschapper. Het grote publiek, in toenemende mate gehypnotiseerd door voetbal, poker en televisiehoeren, heeft de tussenstapjes gemist van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal in 1951 naar het dwangbuis van de huidige EU.

Vrijwel niemand doorziet de eugenetische (lees: volkenmoord) reikwijdte en de interconnecties tussen alles wat zich nu afspeelt. Geprogrammeerd door kerken, media, scholen en universiteiten kunnen/willen de meeste mensen niet geloven wat zich voor hun ogen ontrolt. En evenmin wat een enkeling hen aanreikt aan feiten en context.

Er staan nu dingen te gebeuren die nooit meer zijn terug te draaien. Allereerst zijn dat de genetisch gemanipuleerde vaccinaties, zoals de HPV-vaccins en de brouwsels tegen de ‘H1N1’ labvirussen — die nu net zo min ‘Mexicaans’ zijn als zij in 1918 ‘Spaans’ waren.

In december 2009 zal de illegale Amerikaanse president, Eliminati marionet en winnaar van de Nobel Please Prize, in Kopenhagen een ‘milieuverdrag’ ondertekenen.
Lord Monckton of Benchley, ooit Margaret Thatcher’s adviseur, las dit 200 pagina’s tellende docudrama nauwkeurig door en waarschuwt ons voor de gruwelijke hoofdpunten daarin:

1. Het creëren van een wereldregering,

2. Overdracht van de Westerse rijkdommen naar de derdewereldlanden omwille van ‘genoegdoening van de klimaatschuld’, en

3. Handhaving onder dwang.

Lord Christopher Monckton

Lord Christopher Monckton

Lord Monckton:

“De woorden ‘democratie’, ‘verkiezing’, of ‘stem’ ontbreken in deze tekst. De derdewereldlanden zullen dit verdrag ondertekenen omdat ze geld ruiken, de meeste linkse landen zullen het steunen, de EU-landen zullen kritiekloos instemmen. De fabel van global warming, wordt misbruikt voor het stelen van ieder denkbaar menselijk recht. (terwijl ons in werkelijkheid een ijstijd wacht.. DR)

De communisten die vanachter de Berlijnse Muur de milieubeweging kwamen binnen tuimelen en Greenpeace overnamen, staan nu op het punt om een communistische wereldregering te vestigen. 

De apotheose is hier. Wanneer dit verdrag wordt ondertekend, overstemt dit de Amerikaanse constitutie…
Wanneer u Obama’s handtekening niet tegenhoudt, dan behoren de Amerikaanse vrijheid, democratie en voorspoed voorgoed tot het verleden. En geen enkele hierna door u gekozen regering heeft dan nog de macht om dat ooit te keren.”

Eenzelfde lot hangt Nederland boven het hoofd. De EU is niet alleen allang baas in Hollands buik, documenten als die van de Club van Rome tonen aan: de milieu-agenda is een volkenmoordagenda.

Vanwege de ernstig beperkte en eenzijdige overheidsinformatie rond de (‘Mexicaanse’) griepvaccins diende StralingsArm Nederland (SAN) in juli 2009 een Wob-verzoek in voor het overleggen van alle documentatie rond de aanschaf van de H1N1-vaccins door het ministerie van VWS en het CBG (College ter Beoordeling van Geneesmiddelen). Nadat deze verzoeken Klinkklaar waren genegeerd, spande SAN tegen VWS en CBG een kort geding aan.

Uit de pleitnota van de VWS/CBG-advocaat blijkt dat deze beide instanties volledig zijn overvleugeld door de Europese Commissie en de European Medicines Agency (EMEA, voor tweederde door Big Farma gefinancierd). Volgens een ‘centrale procedure’ (lees: Europese shortcut voor multinationals) zijn de vaccins door de EMEA ‘goedgekeurd’, en verwierven zij een handelsvergunning voor heel Europa.

Rol en zeggenschap van de Nederlandse overheid: NUL. Geen aparte Nederlandse beoordeling noch een Nederlandse handelsvergunning. Bestuursinstanties zijn dus slechts doorgeefluik in wat door de EU wordt goedgekeurd, aangekocht, gespoten…!!

Rol en zeggenschap daarin van de Nederlandse overheid: NUL. Geen aparte Nederlandse beoordeling. Geen Nederlandse handelsvergunning. Nederlandse bestuursinstanties zijn dus slechts doorgeefluik in wat door de EU wordt goedgekeurd, aangekocht, gespoten… Terwijl de H1N1-vaccins een nog nooit eerder vertoond steriliserend en aborterend heksenbrouwsel blijken, gebaseerd op een in een laboratorium vervaardigd virus, spreken de Gezondheidsraad, VWS, CBG en EMEA in een medisch ‘balletje-balletje’ over ‘veel ervaring met dit soort vaccins’.

De constructie van ‘mock-up’ vaccins reduceert de H1N1-goedkeuringsprocedure tot een farce van vijf dagen. Gecombineerd met de meest smerige adjuvantia, bekend om hun opzettelijke autoimuuneffecten, zijn alle EU666 Biodefense stockpile mock-ups gebaseerd op H5N1– lab-tycoon Osterhaus ‘verwachtte’ immers al sinds 2005 een vogelgrieppandemie; hij hield pas op met die aan te kondigen na de komst van H1N1 (de plan B optie, nadat in februari 2009 Baxter plan was mislukt om de vogelgrieppandemie te starten door het naar Europa sturen van gewone griepvaccins ‘besmet’ met levend H5N1). De klaarliggende H5N1-vaccins heten nu ineens ‘mock-up’-vaccins.

En door in de oorspronkelijke formule H5N1 te vervangen voor H1N1, pretendeert men dat deze beide vaccins hetzelfde zijn, en dat de H5N1-vaccin‘studies’ model kunnen staan voor die met H1N. Deze ‘studies’ werden door de producenten aangeleverd en hebben bovendien veel te weinig proefpersonen!). Wat is dit?Wetenschap? Roulette? Of ordinaire volkenmoord?

Verzet tegen deze vaccinatiewaanzin wordt arrogant van tafel geveegd door de hoogst geplaatste doolaards in dit gedicteerd gedachtegoed: professoren. Nobel- en overheidsprijzen moeten hun geleerdheid en autoriteit onderstrepen, maar zijn in werkelijkheid zijn beloningen, voorbehouden aan de meest gehoorzame cognitief consonante slaven (lees: wetenschappelijke papegaaien).

links:

• Triton-X,  HIER (pdf)

• Vaxigrip,  HIER (pdf)

• VRBPAC, HIER

• Intradermaal griepvaccin SanofiPasteur, HIER

• Huisarts over varkensgriep, HIER en HIER

• Lord Monckton, HIER en HIER

• “Ein unhaltbarer Zustand”, HIER

• Document StralingsArm Nederland kort geding en recente ontwikkelingen. HIER

  1. MARC G
    13:13 4 december 2009

    http://www.limburger.nl/article/20091203/REGIONIEUWS01/912029940/1055

    WALGELIJK BERICHT DIT

    ; ‘DANKZIJ’ ART 3 KINDERVERDRAG VACCINATIE !!

    we leven in een omgedraaide wereld

  2. marcel
    16:12 3 december 2009

    @ gait ach wat je maar wilt hoor witte rode rose of toch liever een cognacje je zegt het maar ,hou wel in de gaten dat alcohol je frequentie verlaagd .

  3. Paul
    16:01 3 december 2009

    @ Gait

    Okee jij hebt een flesje rode wijn verdient… proficiat !

  4. Paul
    16:00 3 december 2009

    @ Gait

    Natuurlijk blijft men de bestaande vorm aanpassen en veranderen, d’r gingen niet gewoon genoeg mensen er aan dood, het is dus gepeuter aan het lijdend onderwerp.
    Gezien er nog altijd een aantal Pipo’s zijn die niet per direct tevreden zijn geweest, zal dit ook wel met een sisser gaan aflopen vermoed ik.

  5. Gait
    16:00 3 december 2009

    @ Paul
    een goede rode is beter dan een slechte witte en visa versa

  6. Paul
    15:58 3 december 2009

    @ Marcel

    Tis hoe je het leest, als je het paar positief doet., hic ! hips burppph!

    @ Gait

    Tis oke jij krijgt een (z)wijntje hoor, rood of wit ?

  7. Gait
    15:57 3 december 2009
  8. Gait
    15:53 3 december 2009

    @ Marcel mag het ook een lekker wijntje zijn ?

  9. marcel
    15:49 3 december 2009

    Gun hem echter wel een herfstbockje

  10. marcel
    15:49 3 december 2009

    @paul ik doe niet aan bestialiteit

  11. Paul
    15:48 3 december 2009

    Jongens Gait heeft gewoon af en toe eens een ZondeBock nodig…

  12. GalliLéon
    14:22 3 december 2009

    ach ja zolang het niet bewezen is, is het ook niet zo toch gait? ons systeem is namelijk foutloos, het systeem werkt enkel voor ons en niet tegen of jegens ons toch? jij hebt in je hele leven nog geen enkel moment gehad dat je dacht HUH is dit nou voor mijn welzijn ontwikkeld en hier op deze aarde aanwezig of is het is omdat er een paar individuelen steeeeeeeeenrijk van worden?

    Wacht maar tot er een punt komt dat je ziet wat de langdurige ondermijning van het fysieke wezen doet omdat zij niet beter wisten door het achterhouden van door hen die WEL wisten….JIJ zal zeggen ach het is de leeftijd of ach het was de aanleg voor of ach hij/zij was altijd al van het zwakke gestel, of ach iedereen moet toch een keer dood….

    GAIT als het werkelijk zo zou zijn dat JIJ je in het NU bevond wat werkelijk IS voor een ieder om in alle mogelijkheden van welzijn,welvaart in volle glorie en vrijheid te kunnen leven, met welk doel kom jij hier dan nog? je hebt het toch goed? om je heen is het toch ook allemaal goed? maak je dan niet dik jongen, dun is in de mode…

    Of ben je stiekem hier toch wel bezig om tot een verruiming van inzicht te komen en ook te gaan zien wat er allemaal word gedaan? Je bevind je dagelijks in een van de kernen waar de illussie heerst, tesamen met vele die ook niet weten GAIT dat is de kracht van “het kwaad” “de elite” zij achter de schermen hebben het zo kunnen draaien dat de illussie onder je neus plaatsvind, dat het zelfs door je dagelijkse leefgebruiken heen zit geweven!

    Zie je gait een ieder die op dat punt komt en herkent denkt vaak FUCK ik ben klaar, verkloot, komt nooit meer goed hier, waar moet ik beginnen! En Hoe meer je dan gaat focussen op het begrijpen en zien en leren van wat er nou allemaal speelt. Des te sneller hersteld je zuivere wezen naar een zuiver punt van ontvangen, zien begrijpen, van waaruit JIJ nog enkel kan doen zoals JIJ bent, omdat het zo IS niet omdat je daar bent door aansturing van allerlei on-/bewuste krachten machten en gedachten…!

  13. marcel
    14:14 3 december 2009

    Overigens waarom moet guido mij vragen inhoudelijk op jou te reageren ?kan je dat niet aan mijzelf vragen ,guido heeft totaal geen zeggenschap over mij .Ik denk zelfs dat hij ( en ik zeker niet ) dat niet zou willen .

  14. marcel
    14:13 3 december 2009

    @gait Je moet op je interpunctie letten gait”ik spreek alleen onzin,en niet bewezen claims tegen …….”Is dit inhoudelijk genoeg voor je of vindt je dit gelijk weer slaan?Even een weetje in ben passifist in hart en nieren zogezegd .Verder bestrijd jij onderzoeksresultaten die jou niet welgevallig zijn ,ga je niet op inhoudelijke vragen in( alheel lang niet de lijst wordt langer en langer)En ben je het principieel niet eens met welke stelling hier verkondigt dan ook .Als je dat op een respectvolle manier doet alla,maar uitspraken als “ouders die hun kinderen niet laten vaccineren zijn niet verantwoordelijke ouders “.Chemtrails niets aan de hand .accentioten etc etc roepen nou eenmaal verzet op bij weldenkende mensen .dat jij met dat soort critiek niet overweg kunt zegt meer over jou dan over mij .Ik vind het dan ook vaak een beetje verspilde energie om op jou te reageren dus vandaar liefdevolle groet marcel

  15. GalliLéon
    14:08 3 december 2009

    GAit Man,

    Je reageert toch niet op wat ik inhoudelijk zeg, je neemt een stelling van mij, een ervaring of een alternatieve oplossinbg voor een regulieren en plakt er zelf een groep mensen, of andere toevoeging tegen aan om je overgenomen reguliere standpunt bij te staan of die van een ander te ontkrachten! Ik spreek om de verschillen tussen situaties en producten te schetsen die onderdeel zijn van de ilussie of de waarheid die zich erin herbergen! dat jij enkel het tegenovergestelde propageert van wat ik als illussie heb ervaren of wat ik als waarheid heb mogen aanschouwen, zegt al genoeg over jouw helicopterview, je nuance bij aanname van informatie en kennis en jij EIGEN ideen, mening en veronderstelling in situaties en hoe gemakkelijk jij de dove en blinde massa volgt…Het is allemaal goed, neem jij maar de meuk, doe ik mn bekkie wel open…

  16. Gait
    13:56 3 december 2009

    @ Guido

    als er werkelijk vaccinatie schade lijkt te zijn bij mensen dan moet dat onderzocht worden en dat heb ik in het stuk
    Posted by Gait | december 3, 2009, 12:50 “Ombudsman onderzoekt ‘dood-na-vaccinatie’ Freek! ” elders op deze site al gezegd. dus hoezo niet opkomen voor… ik spreek alleen onzin en niet bewezen claims tegen en dat lijkt een hobby van me te worden dus ik blijf hier nog wel een poosje , nog bedankt voor je welkom !!

  17. Gait
    13:43 3 december 2009

    @ guido
    ha ha ha weer dat welkom is dat een misplaatste drang om mij te bannen van deze site ?, tja je ontkend dit keer tenminste niet dat greenmotion jou site is dat is een begin .

    en verder vraag eens aan marcel of hij inhoudelijk wil antwoorden ?

  18. riet
    13:39 3 december 2009

    Volgens mij is Gait zo onzeker over alles dat hij het nodig vind om steeds bewijzen te zoeken om zichzelf te verzekeren dat het niet waar is wat zelfdenkende mensen beweren.
    Door iedere keer weer bewijzen aan te voeren bewijst hij zichzelf een dienst en wordt zekerder van zijn zaak.
    Daarbij gebruikt hij wanttoknow en onschuldige burgers met goed functionerende hersenen om zijn frustratie op bot te vieren. Niets op komen voor een aantal mensen die hetzelfde denken. Puur egoisme. tisnietanders.

  19. Guido
    13:09 3 december 2009

    Fijn Gait, dat jij ook andere gedachten hebt; het ook voor DIE mensen opneemt.. Nu nog voor de mensen die schade ondervinden van de vaccinaties..
    Wat wil je weten van GreenMotion Gait, lelijk intrigante zaken, of gewoon puuuuur uit belangstelling. Hierbij, omdat ik weet dat ik je er een plezier mee doe: http://nl.wikipedia.org/wiki/Intrigant

    Gait, gait toch, wat ben je toch altijd zuur. Je voelt de vloer onder je kont wegglijden en denkt dat het aan anderen ligt.
    Lees gewoon het nieuwe verhaal van Appie O. hier op de site en lach eens lekker joh. Denk niet zo in zwart/wit en dicht dat zeker een ander niet toe..
    Welkom op deze site, bezoeker-en-fan-van-ongeacht-welke-huisarts.

  20. Gait
    13:00 3 december 2009

    @ marcel
    tja nog liefdevoller eerst slaan dan aaien maar inhoudelijk op het probleem of de stelling in gaan tja dat is moeilijk he dat vergt inlevingsvermogen . dus blijf je slaan en aaien bijzonder. probeer eens op de site greenmotion van guido in te gaan

  21. marcel
    12:56 3 december 2009

    Weet het goed gemaakt gait ,ik hou van je en zal je verder niet meer lastig vallen .Leef je leven zo jij dat wilt liefdevolle groet marcel

  22. Gait
    12:54 3 december 2009

    @ marcel
    wederom niet liefdevol en niet inhoudelijk
    anders nog iets ? ga eens in op guido’s greenmotion ?

  23. marcel
    12:51 3 december 2009

    @gait beeeeh beeeeeh

  24. Gait
    12:39 3 december 2009

    @ marcel
    dus het ligt allemaal aan de commercie ? zal guido blij mee wezen met zijn http://greenmotion.nl/home2 ook zo commercieel als maar kan. + onzin producten verkopen dus milieu onvriendelijk

  25. Gait
    12:33 3 december 2009

    @ GalliLéon
    als de vele mensen goed gelezen hadden , dat hoefden ze niet bang te wezen voor de griep, alleen de risico groepen kunnen gevaccineerd worden, je claim dat het de fysiologische huishouding van het lichaam in onbalans breng is per definitie onzin.

    “ONZE naasten met verlaagde weerstand en verzwakte immuunsystemen zijn in het gross van de gevallen NIET in die situatie gekomen door NIET te doen wat de reguliere wijze aan middelen had maar JUIST door WEL te luisteren en te doen wat de reguliere wegen voorschrijven!”waar baseer je die onzin op dus de risico groepen hart en vaat ziekten / longaandoeningen zijn de oorzaak van de zorg ??????? of vaccinaties ????? heel bijzonder.

    en ja er zijn medische missers daar heb je tuchtrecht voor enz enz enz

  26. marcel
    12:18 3 december 2009

    het verschijnsel van winst maken .Als je goed kijkt naar de economie regels van vandaag lijkt het op een kankergezwel.winst is nooit meer verdienen dan dat je uitgegeven hebt aan productiekosten .nee, winst moet meer zijn in procenten dan vorig jaar anders wordt het als een verlies gezien .Als je uitgaat van een winst in jaar 1 van 10%,moet het in jaar 2 als gauw 14% zijn ( anders is er geen sprake van economische groei)Maar voor die 14% wordt dan wel de totale omzet van jaar 1 genomen .Dus eigenliojk 110% en daar dus 14% van .Dit verschijnsel noemen we exponentiele groei.En laat dat nou in biologie termen duiden op een kankergezwel.Zo gaat het ook met big fharma ze moeten steeds meer en meer winst maken om economisch te groeien ,dat dat gedoemt is een keer onhaalbaar te worden is dan jammer.Dan verzinnen we dus gewoon nieuwe producten die geen drol kosten aan produktiekosten en voor heel veel geld kunnen worden gesleten .zien we het plaatje al voor ons?In mijn optiek is het duidelijk dat de big fharma zich aan deze wetmatigheid houd zo lang als dat ze nog kan .We kunnen dus nog heel veel meer onzinvaccins verwachten ,die deze doodstrijd van de fharma wat moeten uitstellen .Laten we de ogen maar goed openhuoden .groet marcel

  27. Brenneman
    12:18 3 december 2009

    @Gait
    Beste Gait,
    Als Guido niet gediend zou zijn van tegengas, waarom dan de optie om op artikelen te reageren? Ik ben er van overtuigd dat je bij het openstellen van een forum in overweging neemt dat er mensen zijn die een andere gedachten hebben over een onderwerp die dit dan ook kunnen ventileren. Moedig vind ik dat, met jouw inhoudloze, off the topic en op de man gespeelde reacties in ogenschouw genomen. Gait wanneer ben je nou eens uitgeprutteld?

  28. GalliLéon
    12:04 3 december 2009

    Jurgen draai het nou eens om…

    vele mensen hebben angst voor een griep gekregen, alleen het woord al! Komt dat denk je door die paar alternatieve mediabronnen of de msm en de politieke invloed omtrent het belang van een vaccinatie nemen tegen die moordenden virussen….die het hele jaar door aanwezig zijn en waarvan bekend is dat als hem doorleefd er sterker uitkomt dan er voor….je word er dus STERKER VAN! what doesn’t kill you, makes you stronger jurgen san!

    NU gaan wij met zn allen gehele generaties PREVENTIEF aan t inententen, wat het proces van een versterkt immuunsysteem tegenwerkt, wat de fysiologische huishouding van het lichaam in onbalans brengt in plaats van de balans versterkt.

    ONZE naasten met verlaagde weerstand en verzwakte immuunsystemen zijn in het gross van de gevallen NIET in die situatie gekomen door NIET te doen wat de reguliere wijze aan middelen had maar JUIST door WEL te luisteren en te doen wat de reguliere wegen voorschrijven! En denk je nou werkelijk dat het gross van die mensen die heden ten dage zo een enorm ongemak ondervinden door hun aangetaste zenuwstelsel of spontaan autisme in de reguliere media terechtkomen? hou toch op man zolang de breuk van een jan smit en yolanthe wereldnieuws is, komt zielige henkie die autistisch is geworden door het halen van een spuitje echt niet met zn kop op de buis! hoveel medische blunders denk jij uberhaupt die het daglicht halen, of ben je zo naieef dat je denkt dat de medici geen fouten maken?Denk jij dat iemand die 20 titels voor zijn naam heeft PER DEFINITIE meer waarheid spreekt dan iemand die de werkelijkheid aan den lijve heeft ondervonden?

    Inderdaad dankbaarheid voor je mening, hopenlijk vind je snel de duidelijkheden om een gefundeerde conclusie te kunnen trekken, waar dit vaccinatie verhaal een onderdeel van uit maakt niet de hoofdzaak!

  29. Gait
    11:48 3 december 2009

    guido guido

    waarom reageer je altijd zo boos op tegen geluiden ?
    op frans001 reageerde je ook al zo bot op mij ook op jurgen nu ook enz enz enz als er maar een spoortje van een tegen geluid komt ben je boor en daarna zeg je meestal je bent wel welkom hoor ! heel bij zonder.
    en hoe gaat het met de milieu bewuste handel bij greenmotion ?

  30. Guido
    11:22 3 december 2009

    @Jurgen: sorry dat stond er inderdaad. Ben nog beetje teveel in de weer met de technische sores van de site ws.

    Het gaat niet om overtuigen Jurgen, dát is nou net het punt. Zelf voelen en nadenken. Elke dag opnieuw!! Niets is altijd waar of altijd onjuist, het gaat om DIT MOMENT. En wij bepalen zelf wat we buiten de discussie laten of daar staat, OK??!! Dat JIJ dat wilt, prima, maar dat stond er niet bij..

    Juist die misstanden maken dat je je beseft dat al die wetenschappelijke onderzoekers, journalisten, professoren en channelingen het bij het goede end hebben.

    Dag Jurgen. Dank dat je hier je mening deelt.
    En dit is de mijne.

  31. Jurgen
    11:19 3 december 2009

    Gallileon, Rene, Guido,

    Kunnen jullie ook inhoudelijk ingaan op mijn post?

    Guido, wel goed lezen, ik schrijf: NAAR MIJN MENING dan ook misdadig.

    Ik heb overigens niet de illusie dat ik jullie kan overtuigen hoor, maar post deze kritiek vooral voor meelezenden die wel vatbaar zijn voor rede.

    Centraal staat dat het gevaarlijk is leugens (zie mijn post hierboven) te verspreiden zodat kwetsbare groepen zich door angst niet laten vaccineren. Dat kan mensenlevens kosten.

    En nogmaals, er is geen enkel bewijs van ernstige bijwerkingen van het griepvaccin na miljoenen vaccinaties. Daar heb ik het over, misstanden in de farma industrie en onzingeneesmiddelen staan buiten deze discussie.

  32. Guido
    10:45 3 december 2009

    @jurgen, dan van mijn kant ook nog maar even. Misschien moet je bij je uitspraken gewoon een paar keer vermelden: “VOLGENS MIJ”…
    Bijvoorbeeld:
    “Volgens mij is ‘Dit soort kul en lariekoek verspreiden naar mijn mening dan ook misdadig.’”

    Kijk daar zijn wij van WantToKnow van..
    Van de nuance en niet van zwart/wit. Heb je het verhaal al gelezen over het schitterende nieuw vaccin is ‘bedacht’ voor ‘een onrustige vagina’.. Wat zijn ze toch knap hè, die jongens van de farma..? Moeten net als alle bedrijven spullen verkopen om winst te maken. En laten dat nou net spullen zijn, die te maken hebben met jouw en mijn gezondheid.. Producten verkopen voor jouw en mijn gezondheid (sinds 20 jaar alles PREVENTIEF) waar dus PER DEFINITIE een conflict of interest in zit.
    DAAR hebben we het hier over. Daar heeft Désiré het over. Die belangenvermengeling, die tentakels die Big Pharma uitschuift. Bewijzen, bewijzen, bewijzen. Professoren, journalisten, wetenschappelijke onderzoekers, channelingen. OVERAL is de boodschap terug te vinden, dat deze Big Pharma bijzonder onwelriekend tekeer gaat. Of in gewoon Nederlands: “Er zit een putluchie an”.. Open your eyes!

  33. René Brioul
    10:20 3 december 2009

    En hier hebben we er weer een, “Jurgen”, die alles doet om zijn “belevingswereld” kost wat kost in stand te houden.
    Het hardnekking ontkennen van feiten en het vooringenomen staan t.o.v. dit forum.

    Iedereen heeft zo zijn/haar eigen “waarheid en realiteit” en wat is nou het nut ervan om als JOUW waarheid/realiteit door anderen niet gezien of gevalideerd wordt om op die mensen af te geven?
    Het geeft een surrogaat gevoel van “ik heb ze eens effe lekker de waarheid verteld”, daar waar die waarheid mogelijk ook flink wat mankementen heeft, maar waarnaar absoluut niet wordt gekeken, immers het is DE waarheid.

  34. GalliLéon
    10:17 3 december 2009

    Jurgen jongen ik zou zeggen ga alles wat hier en overige sites aan informatie als tegenbewijs te vinden is over bijwerkingen op korte en lange termijnen en welke mensen er individueel belang bij hebben dat er bepaalde vaccinaties wel of juist niet worden ingekocht door regeringen etc. Dit is namelijk maar 1 facett van het gefuckte spelletje! je zal er eerst een aantal dienen te zien door je igen onderzoek en conclusies, voordat jij enige samenhang kan ervaren tussen wat er werkelijk onder je neus afspeelt en de illusie waarin jij je nog blijkbaar bevind!

    suc6 met onderzoeken…

    mvdg GalliLéon

  35. Jurgen
    16:22 2 december 2009

    Tsja toch maar even een reactie. Inhoudelijk, maar ik vrees tegen dovemansoren op dit forum

    Allereerst valt op dat mevrouw niet weet wat cognitieve dissonantie is; bij geconfonteerd worden met afwijkende mening past men onbewust de mening aan. Geen sterk begin.

    De griepvaccins zijn niet genetisch gemanipuleerd. Juist door de klassieke groei op eieren duurde de productie zo lang.

    Inmiddels zijn er miljoenen mensen wereldwijd gevaccineerd, zonder noemenswaardige bijwerkingen.
    “”Aborterend en steriliserend?”". Geen spat bewijs voor.

    Wat Obama met deze materie te maken heeft snap ik eerlijk gezegd niet goed.

    Mevrouw suggereert ook dat er een plan was om met griepvaccins mensen te besmetten met een ander influenzavirus. Te zot voor woorden.

    Wel weten we zeker dat vaccinaties miljoenen mensenlevens gered hebben. Vroeger vielen er in NL bv 100en doden ten gevolge van mazelen. En dat is maar 1 voorbeeld.

    Dit soort kul en lariekoek verspreiden in naar mijn mening dan ook misdadig.

  36. Guido
    10:30 2 december 2009

    EXACT René. Dit gaat niet over gelijk of ongelijk. Het gaat over HET MIDDEN. HOU JE UNIEKE EIGEN STANDPUNT > laat een overheid jou niet vertellen wat goed of slecht voor je is. Informeer je en geef je kracht NIET meer uit handen..! Ook al is het goedbedoeld, jij als mens houdt je eigen verantwoordelijkheid!! Sterker nog..: die KUN je niet eens bij een ander leggen..! Waarom doen zovelen dit dan met 100.000 tegelijk?
    Dus discussieer, niet om een discussie te winnen, maar om standpunten en meningen uit te wisselen. In vrede en liefdevol.

  37. René Brioul
    10:26 2 december 2009

    @Gait:

    Kijk nou ook eens net zo kritisch naar je eigen “betrouwbare” bronnen als dat je kijkt naar bronnen die in jouw perceptie onbetrouwbaar zijn.
    Het zal je verrassen en veel dichter bij “waarheid” brengen!

  38. Theo
    09:42 2 december 2009

    Goh, die gezondheidsraad toch! En dat terwijl er mensen zijn die deze aanbidden.

    URGENT: Gezondheidsraad gaf aan Minister Ab Klink van de Volksgezondheid onjuist advies aangaande vaccinatie van zwangere vrouwen en jonge kinderen.
    Tijdens een persconferentie in Bosch en Duin maakte Dr.Jannes Koetsier bekend dat de gezondheidsraad aan minister Ab Klink een verkeerd en onjuist advies heeft gegeven aangaande de vaccinatie van zwangere vrouwen in Nederland.

    De minister wilde van de Raad een advies over de vaccinatie van zwangere vrouwen met betrekking tot de vaccins met en zonder adjuvans. De gezondheidsraad heeft te kennen gegeven dat het vaccin zonder adjuvans niet geregistreerd is. Dit is echter wel in de EU geregistreerd en diverse EU landen waaronder Duitsland hebben dit vaccin ook gekregen. De gezondheidsraad geeft haar fout toe aan de advocaat die de gezondheidsraad hiervan op de hoogte bracht. De Raad zegt dat er een fout is geslopen in het advies aan de minister. Het is nu echter te laat om nog aan dit vaccin te komen. Dr. Jannes Koetsier deed een poging om het vaccin te bestellen bij de apotheek. Daar kreeg hij te horen dat alleen de overheid dit kon bestellen.

    De gezondheidsraad is hiermee ver buiten haar boekje gegaan als het gaat om de veiligheid bij vaccinatie van zwangere vrouwen. Zij heeft te kennen gegeven fout te zitten met het advies aan de Minister. Indien het advies wel op de juiste manier was gegeven zouden zwangere vrouwen in Nederland een vaccin hebben gekregen zonder de schadelijke adjuvands.

    Ook werd bekend tijdens de persconferentie dat Prof.dr. J.G.Koppe, medisch hoogleraar neonatologie aan het Academisch Medisch Centrum van de Universiteit van Amsterdam (AMC) een brief heeft geschreven aan de gezondheidsraad met betrekking tot de vaccinatie van jonge kinderen en zwangerevrouwen. Zij spreekt in haar brief haar zorg uit over het vaccin en de adjuvans die daarin aanwezig zijn en de gevolgen daarvan op de kinderhersens.
    Noch de gezondheidsraad, noch de minister hebben op deze brief van Prof. Koppe een reactie gegeven. Zij heeft niets meer vernomen van de Raad.

  39. marcel
    00:02 2 december 2009

    @paul vroeger zou ik zeggen lekker maar nu vin ik het zielig voor de haaien .en dat is zachtjes uitgedrukt

  40. Paul
    23:51 1 december 2009

    @ Gait

    Ineens heb ik trek in een bordje haaienvinnen soep, jij ook ?! Wie nog meer ?

  41. marcel
    23:47 1 december 2009

    @ theo ,maar dat zijn maar een paar onderzoekjes en natuurlijk niet zo “gedegen”als dat onderzoek van big fharma snap dat dan .( hoop dat het cynisme ervan niet van je beeldscherm druipt haha)

  42. Theo
    23:42 1 december 2009

    Gait,
    Ik betrap mezelf erop dat ik mee ga in jouw voortdurende pathologische vraag naar aandacht middels provocatie.
    Mijn fout.Zat effe niet op te letten.
    Zal niet meer gebeuren, mijn excuses aan je therapeut

  43. Gait
    22:29 1 december 2009

    @ Theo

    ja knullie super betrouwbaar dat zaplog

    i rest my case

  44. DingieM
    22:24 1 december 2009

    Bedankt gait!

    Hoe meer je je roert in de comments van een artikel, hoe meer waarheid en belangrijkheid dat artikel heeft, en niet jouw opmerkingen.

    Omdat je een rasechte troller bent. Je blijft jezelf blootgeven omdat je een zeer eenzijdige kant kiest, die kant die keer op keer (keihard) bewezen vol belangenverstrengeling en corruptie zit.

    Ga zo door ga zo door!

  45. Theo
    22:22 1 december 2009
  46. Guido
    22:13 1 december 2009

    Een bizarre vraag Gait..?! Je ontkent niet dat je info van een onbetrouwbare bron is dus..?

  47. Gait
    20:30 1 december 2009

    rene nogmaals waar kan ik dan betrouwbare info vinden ?

  48. René Brioul
    20:27 1 december 2009

    En met deze info van de Amerikaanse RIVM moet bewezen worden dat squaleen in vaccins veilig is…..
    Sorry hoor Gait, deze club wordt compleet gesponsord door de Farma Boys, give me a break!!!

  49. Theo
    20:24 1 december 2009

    @ Gait,
    Ik bewonder je vasthoudendheid
    Ik heb geen bewondering voor je halsstarrigheid.
    Maar ik hoop voor je dat je heel gelukkig wordt met je squaleen in je lijf.Jullie kunnen het vast heel goed vinden samen.

  50. Gait
    19:16 1 december 2009

    Squaleen in vaccins
    LCI – Veiligheidsbewaking en Consultatie Vaccins RIVM
    TIS – Teratologie Informatie Service
    Squaleen in vaccins
    Wat is squaleen?
    Het is een olieachtige vloeistof die bestaat uit meervoudig onverzadigde koolstofketens. Het
    behoort tot de groep van de terpenen (triterpeen met molecuulformule C30H50). In ons lichaam
    komt het voor als voorloperstof bij de synthese van lichaamseigen cholesterol en steroïden.
    Het is een natuurlijke component van celmembranen en het wordt aangetroffen in talg.
    Ook planten en dieren maken zelf squaleen.
    Voor commerciële doeleinden wordt squaleen geëxtraheerd uit visolie, vooral uit olie uit
    haaienlevers. Het is terug te vinden in bv. voedsel, cosmetische producten en
    gezondheidssupplementen.
    In Mediterrane landen wordt door gebruik van olijfolie een dagelijkse inname tot 200 mg/dag
    bereikt. De absorptie na orale toediening is ongeveer 60%. De systemische belasting van
    squaleen via vaccinatie (i.m. toediening) is verwaarloosbaar t.o.v de systemische belasting na
    orale inname
    Voorkomen van squaleen in vaccins
    Beide in Nederland geregistreerde nieuwe influenza A (H1N1) vaccins bevatten adjuvantia
    waarin squaleen verwerkt is. Focetria heeft het adjuvans MF59C.1 dat 9,75 mg squaleen in
    combinatie met 1,175 mg polysorbaat 80 en 1,175 mg sorbitaantriolaat per dosis bevat.
    Pandemrix heeft als adjuvans het AS03. Dit bestaat uit 10,69 mg squaleen , 11,86 mg DL-α-
    tocoferol (vitamine E) en 4,86 mg polysorbaat 80 per dosis.
    Buiten Nederland wordt er al ruim tien jaar een influenza vaccin (Fluad) gebruikt geadjuveerd
    met MF59.
    In sommige therapeutische vaccins wordt MF59 als adjuvans gebruikt. Deze worden ook in
    Nederland gebruikt.
    Geschiedenis
    Squaleen heeft zijn naam te danken aan een haaiensoort uit de familie der Squalidae. Uit de
    lever van één van deze dieren is voor het eerst squaleen geïsoleerd rond 1916 door Mitsumaro
    Tsujimoto. In de daarop volgende decennia werd deze stof verder onderzocht en in 1936 kon
    Paul Karrer de precieze chemische structuur bepalen.
    Waarom worden adjuvantia toegevoegd aan vaccins en hoe werken deze?
    Toevoeging van een adjuvans aan het antigeen zorgt voor een sterke immuunrespons. Het
    adjuvans geeft primair een lokaal effect op het immuunsysteem (tot eerste lymfeklier) met
    secundair, vanwege deze stimulatie, een algemene bescherming tot gevolg.
    De bescherming is breder dan bij een ongeadjuveerd vaccin. De opgewekte immuunrespons
    beschermt tegen de H1N1 stam maar wordt verwacht ook een kruisbescherming tegen
    verwante virusstammen te geven.
    Een geadjuveerd vaccin geeft vanwege bovenstaand effect een iets grotere kans op lokale
    reacties dan een vaccin zonder adjuvans. Dit is de reden dat geadjuveerde vaccins normaliter
    intramusculair worden toegediend.
    Veiligheid van squaleen in vaccins
    Zowel uit dierproeven als uit testen bij mensen is gebleken dat MF59 een krachtige stimulator
    is voor het verkrijgen van een cellulaire en humorale immuun respons op verschillende
    antigenen (bv HIV, HSV, HBV, CMV, influenza e.a). Toxicologische onderzoeken in dieren
    en fase 1-4 trials bij mensen hebben de veiligheid van de verschillende vaccins aangetoond. In
    preklinische en klinische onderzoeken en in postregistratie gegevens is MF59 een veilig en
    krachtig adjuvans bevonden. Dit heeft geleid tot de licentie (voor het eerst in 1997) van een
    Squaleen in vaccins
    LCI – Veiligheidsbewaking en Consultatie Vaccins RIVM
    TIS – Teratologie Informatie Service
    MF59 geadjuveerd influenza vaccin in meer dan 20 landen. Inmiddels zijn er al 27 miljoen
    doses van dit vaccin aan mensen toegediend..
    De prepandemische vaccins met AS03 adjuvans kregen in 2007 een licentie.
    De veiligheid en de verbeterde immunogeniciteit van vaccins met een olie-in-water emulsie
    adjuvans (zoals vaccins met MF59 en AS03) is aangetoond bij oudere proefpersonen, bij
    mensen met een verhoogd risico op griepcomplicaties en bij jonge kinderen van zes tot
    zesendertig maanden.
    Squaleen en auto-immuunziekten
    Uit wetenschappelijke gegevens uit zowel de preregistratie fase als uit de postregistratie
    periode is bij geen enkel squaleen bevattend vaccin een aanwijzing gevonden voor associatie
    met een of meer auto-immuunziekten.
    Dit geldt ook voor lichaamseigen squaleen en voor squaleen toevoegingen in andere
    producten. Evenmin hebben squaleen toevoegingen geleid tot (auto)antistoffen tegen
    squaleen. Onderzoek heeft aangetoond dat er in sera van mensen die nog nooit zijn ingeënt
    met een squaleen bevattend vaccin dezelfde zeer lage titers van squaleen antistoffen te vinden
    zijn als in sera van mensen, die hier wel mee gevaccineerd zijn. Dergelijke lage titers worden
    klinisch niet relevant geacht. Ook werd aangetoond dat vaccinatie met een MF59 adjuvans
    bevattend griepvaccin geen productie van squaleen antistoffen veroorzaakte, evenmin werden
    al aanwezige titers verhoogd.
    Squaleen en het Golfoorlog syndroom
    Na de Golfoorlog (beëindigd in 1991) kwamen er meldingen van Amerikaanse
    oorlogsveteranen die chronische klachten ontwikkelden. Deze klachten werden “chronic
    multisymptom illness” of “Gulf War Syndrome” genoemd. Eén van de vele verdachte stoffen
    die een relatie met dit syndroom zou kunnen hebben was squaleen, waarvan men
    veronderstelde dat het in het anthrax vaccin zat.
    Bovenstaande onderzoeken naar titers van antistoffen tegen squaleen maken duidelijk dat
    squaleen geen rol heeft gespeeld in het Golfoorlog syndroom, hetgeen aanvankelijk wel werd
    verondersteld.
    Squaleen en zwangerschap
    Er zijn tot nu toe weinig gegevens over het effect van olie-in-water emulsies met squaleen
    (MF59 en AS03) op de zwangerschap en de foetus.
    Elke zwangere heeft een kans van 2-3% op een kind met een aangeboren afwijking.
    Gezien de aard van de stoffen en de minimale hoeveelheden daarvan gebruikt in het adjuvans,
    is het onwaarschijnlijk dat het adjuvans een verhoogd risico geeft op aangeboren afwijkingen.
    Theoretische overwegingen over nadelige effecten voor de zwangerschap betreffen de
    gevolgen van de versterkte immuunreactie, m.n rond de innesteling, met mogelijk een licht
    verhoogd risico op een spontane abortus.
    Vaccinatie tegen Nieuwe Influenza A (H1N1) vindt plaats in het 2de en 3de trimester.
    In het 1ste trimester vindt de aanleg van het ongeboren kind plaats. In het 2de en 3de trimester
    groeit en rijpt het ongeboren kind verder uit. Nadelige effecten van de versterkte
    immuunreactie in het 2de en 3de trimester zijn niet te verwachten.
    Bijwerkingen van de vaccinatie kunnen ook tijdens de zwangerschap optreden. De bekende
    bijwerkingen, zoals een pijnlijke, rode zwelling rond de vaccinatieplaats, koorts en
    verschijnselen van malaise treft de zwangere zelf. De gemelde en te verwachten bijwerkingen
    zullen alleen in zeer uitzonderlijke gevallen een (in)direct nadelig effect op de zwangerschap
    hebben.
    Squaleen in vaccins
    LCI – Veiligheidsbewaking en Consultatie Vaccins RIVM
    TIS – Teratologie Informatie Service
    Conclusie
    In Nederland zijn griepvaccins die geadjuveerd zijn met een olie-in-water emulsie op basis
    van squaleen niet eerder gebruikt. Toch is er al ruime ervaring met een griepvaccin (Fluad) en
    andere vaccins met het MF59 adjuvans.
    Het is gebleken dat deze vaccins zeer immunogeen en weinig reactogeen zijn.
    Voor het ontstaan van auto-immuunziekten ten gevolge van vaccinatie met een MF59
    adjuvans in een griep- of andere prik zijn geen aanwijzingen gevonden.
    Er is geen verband gevonden tussen het Golfoorlog syndroom en squaleen bevattende
    vaccins. De symptomen van dit syndroom worden niet door vaccins die squaleen bevatten
    veroorzaakt.
    Vaccins geadjuveerd met olie-in-water emulsie met squaleen zijn veilig, geven een goede
    immuunrespons. De bijwerkingen zijn vergelijkbaar in ernst en frequentie met die van andere
    vaccins.
    Literatuur:
    1. Global Advisory Committee on Vaccine Safety, 6-7 June 2006
    Wkly Epidemiol Rec, 2006 Jul 14
    2. http://www.cdc.gov/h1n1flu/vaccination/providers_qa.htm
    3. http://www.cdc.gov/h1n1flu/clinicians/pdf/Dear_Colleague_FINAL.pdf
    4. Schultze, V. //D’Agosto, V. //Wack, A. //Novicki, D. //Zorn, J. //Hennig, R.
    Safety of MF59 adjuvant

  51. Gait
    19:00 1 december 2009

    @ Rene
    dank je voor je antwoord.

  52. René Brioul
    17:27 1 december 2009

    @Gait:
    Nou, in ieder geval niet die instanties die ik eerder noemde omdat die allemaal (bewezen) agenda’s hebben of specifiek aan de leiband van de (Farmaceutische) industrie lopen omdat er heel erg veel geld mee gemoeid is.

    @Allen:
    Het gebruik van adjuvants in de vaccins werd gezegd te zijn omdat dat zou besparen op het specifieke deel van het vaccin en daardoor goedkoper zou zijn.
    Uit de openbaring van de duitse contracten met Farma blijkt echter dat het werkzame vaccindeel € 1,= kost en de adjuvant € 6,= dus de opgegeven reden voor het gebruik van adjuvant is simpelweg weer een leugen!

  53. Gait
    17:08 1 december 2009

    @ Rene
    noem mij dan eens betrouwbare bronnen waar ik als zorg medewerker mijn informatie kan halen.

  54. René Brioul
    10:12 1 december 2009

    We kunnen lang en breed blijven zeuren over wie wat nu wel weet of niet…

    Een gegeven is dat de meeste medici en zorg-medewerk(st)ers en niet toe komen zichzelf onafhandelijk te informeren.
    Ze gaan dus “blind” af op informatie die wordt aangedragen door de artsenbezoeker, EMEA, WHO, Big Farma, apotheken en RIVM. Dàt zijn de instanties met het “wetenschappelijke aureool” en derhalve boven alle twijfel verheven.
    Dat al deze informatie uiteindelijk zijn oorsprong vindt in Big Farma is geen geheim.
    En Big Farma zal het eigen nest echt niet gaan bevuilen door informatie te geven dat er dingen met medicijnen/vaccins niet (helemaal) kloppen…

    De “belevingswereld” van deze medici/zorgmedewerk(st)ers stort helemaal in als blijkt dat deze informatieketen niet betrouwbaar is.
    Alle indicaties in die richting worden structureel uitgeblokt en bestreden, want dàt kan toch niet waar zijn!
    Dan schrijven we dat toe aan “Komplotdenkers” zodat we dat weer een goed plaatsje hebben gegeven om verder te bevechten.
    Dat is simpelweg een overlevings-strategie…

  55. marcel
    09:38 1 december 2009

    overigens heeft postbus 51 mij gemeld dat er niet meer getest wordt op de mexgriep vanwege dat het te omslachtig zou zijn .

  56. marcel
    09:37 1 december 2009

    @gait de huisarts weet het niet allemaal.Ik ben nu al 2 huisartsen tegen gekomen die verklaren dat ze de mexgriep kunnen onderscheiden van een reguliere seizoensgriep.De mexgriep onderscheid zich vanwege een zware keelontsteking ( volgens deze artsen )en derhalve is een labtest niet nodig .Ook als je de mexgriep hebt gehad dien je volgens deze “geneesheren”toch minimaal 1 maal gevaccineerd te worden .Dit met het oog op een ernstige varieant die mogelijker wijs nog komen gaat .Ik cind dit een verhaal in de orde van “er was eens een pandemie ……………En ze leefden nog lang en in angst voor de volgende .

  57. René Brioul
    09:01 1 december 2009

    Hier het Duitse contract met GSK:

    http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/11/20/swine-flu-pandemic/germanys-secret-virus-vaccine-contract-revealed.html

    Germany signed a secret contract to prepare for a pandemic of deadly flu – in

    BILD has revealed the agreement with pharmaceutical firm GlaxoSmithKline (GSK) which was apparently signed from an underlying fear of the bird flu virus. It came into affect when the swine flu pandemic began.

    And you can read portions of the ‘Agreement between the German government and its states and GSK’ regarding the preparation of a vaccine for the killer virus in Germany:

    QUANTITY
    “GSK offers all states… the possibility… to buy 25 per cent of its Dresden-produced pandemic vaccine, to a maximum quantity necessary to supply 50 per cent of the German population.”

    Meaning: At most, half of Germany will be provided for.
    PRICE
    “The buying price… is €7 plus tax per dose, €1 of which is covers the antigen components and €6… the booster components.”

    Meaning: The serum itself only costs €1 per dose; it’s the booster that is expensive.
    DELIVERY TIMEFRAME
    It is agreed upon that “an obligation does not exist on the part of GSK to supply the theoretically-calculated weekly supply of the pandemic vaccine within a certain timeframe”.

    Meaning: GSK doesn’t have to uphold any delivery dates.
    SIDE EFFECTS
    “The states hold GSK… free of any claim for damages by third parties, losses or financial costs, or any legal actions incurred.”

    Meaning: Should any unexpected major side effects arise, the manufacture has only very limited responsibility. In lawsuits the province would take main legal responsibility.
    SECRECY
    “The parties commit themselves to treat all information which is exchanged in the frame of this contract as confidential.”

    TIME SPAN
    The contract… ends with its carrying out in the first case of a pandemic or by Dec 31, 2012 if no acute case has been present.”

  58. Theo
    07:40 1 december 2009

    @Gait,
    Dank voor de bevestiging van mijn geschetste beeld van Gait. Gelukkig dat je het nu erkent, is de eerste stap in de goede richting.
    I rest my case

  59. Michel
    04:13 1 december 2009

    Tjongejonge,
    Wat een onaardig gepraat allemaal hier

  60. Paul
    23:37 30 november 2009

    @ Gait

    Ga aub nou niet al die huisartsen per direct generaliseren, tussen die lui zit immers heel veel verschil, de ene is de andere weer niet.

  61. Gait
    23:27 30 november 2009

    theo
    de sites die ik lever als bewijs zijn wetenschappelijk goed onderbouwd en ja theo de huis arts weet het allemaal. en anders kan hij je door verwijzen zo hoort dat met eerste lijns zorg.
    de meeste anderen hier citeren vage blogs enz enz enz en dat weet jij ook theo dat weet jij ook.

  62. Paul
    23:20 30 november 2009

    @ GalliLéon

    Ah eindelijk, je roestige kwartje is los geschoten, eindelijk besef je dat er meer GalliLéon’s uit het zelfde hout zijn gesneden maar dan wel een andere (sticky) naam hebben…

    Tis denk ik maar ONZE LIJN ! de LIJN die we allemaal met elkaar kunnen delen zonder slag en stoot, anders kunnen we nooit tesamen komen zonder Moos d’r Toverdoos.

  63. Gait
    23:19 30 november 2009

    @ rene
    jaa allemaal nano deeltjes , door die deeltjes heb ik nu 5 d visie, en kunnen ze me overal volgen want obama is een reptilian en die zit er achter hij kan me nu overal volgen ik hoor hem nu ook sinds de vaccinatie in mijn hoofd , rene de sites die je citeert zijn allemaal betrouwbare sites ik schaam me diep dat ik aan jou geestelijk vermogens heb getwijfeld.

    zo en nu even zonder alu hoedje

    de site’s die je citeert rene braken alleen niet gefundeerde onzin uit sorry het is niet anders.

    kijk anders eens op de site van de rivm of van de who, voor helder wetenschappelijk onderbouwde mensen.

    en nee renee de mensen die daar werken zijn net als jij en ik ook gewoon werkend voor hun geld niks meer niks minder.

  64. Theo
    20:03 30 november 2009

    @René
    Inderdaad worden nanopartikels gebruikt bij vaccinatie en zijn gevaccineerden zonder dat ze het weten proefkonijn. Ongetwijfeld zullen er nu alles aan doen dit te ontkrachten ( ook op deze site ), maar steeds meer bronnen melden dit nano gebeuren.http://www.adhdfraude.net/blog/?p=1666

  65. Theo
    19:51 30 november 2009

    @gevaccineerde,( Gait)
    Hoe kom je erbij dat mijn mening is dat degene die een andere menig heeft hier niet thuis hoort! Ik had het over gait zijn drang naar aandacht met vormgeving van fictieve persoonlijkheden. Wat voor bewijslast, sites etc aan Gait worden voordelegd het is allemaal een leugen of niet wetenschappelijk. De huisdokter weet het allemaal!! Bij Gait gaat het om provoceren tot reactie. Sommigen vinden dit prikkelend en houdt de discussie scherp. Ieder zijn meug.

  66. Lianne
    17:15 30 november 2009

    @GalliLéon
    Wow Bro!
    (again, a big hug)

  67. GalliLéon
    16:52 30 november 2009

    Paul,

    dank voor een korte weergave van mijn eigen woorden zoals jij ze NU anders interpreteert dan je normaliter wel correct doet! ja als je woorden letterlijk neemt zal je de betekenis er van ook NIET (willen) zien inderdaad… Moet ik ze dan anders schrijven en tegemoet komen aan jou of dien jij ze te interpreteren zoals ze zijn bedoeld?

    Enfin laten we hier een persoonlijke discussie mijden, onze eigen individuele wegen leiden naar een gezamelijk doel…

    Het is NIET mijn lijn is de lijn, en je hoeft er zeker niet boven of onder te staan of te zitten.enkel gelijkheid, naast elkaar en richting voren, dat IS MIJN LIJN. dus als je het zo stelde dan JA inderdaad ik ga niet meer op de zachte heelmeester style een naaste wakker schudden of confronteren. Het is een kwestie van beseffen dat alles wat je dacht te weten in de oude structuur voor het grootste deel illussie is en alles wat als illussie en onwaar werd bestempeld een grootse waarheid bezit! En ik weet niet of jij denkt dat we eeuwen de tijd hebben maar het is enkel generatie werk of niet, dus waarom enkel die zachte liefde, die heelmeester die stinkende wonden achterlaat? liefde is waarheid en waarheid is hard, die heelmeester is even hard en doortastend maar zijn wond is schoon en kan snel genezen…wat heb je dan liever paolo?

    nick is the name, simon says, was the game en they both live in volendam:-)

  68. René Brioul
    16:52 30 november 2009

    Nog even een update over het Pandemrix vaccin.
    Dit vaccin is een NANO-vaccin met mogelijk grote gevolgen.

    Lees dit:

    The particle size of AS03 (Pandemrix adjuvant) is 150-155 nm which makes Pandemrix a nano vaccine, according to a report that appeared in the journal Molecules on September 1st, 2009.

    The study called Squalene Emulsions for Parenteral Vaccine and Drug Delivery by Christopher B. Fox of the Infectious Disease Research Institute, Seattle, states that the particle size is between 150-155nm, and therefore nano in size. That means that the Pandemrix vaccine can have side effects even on the DNA level.

    http://www.mdpi.com/1420-3049/14/9/3286/pdf

    A recent report of a pregnant woman who became braindead after rececing the swine flu jab in Finland received small molecular heparin for the sake of blood thinning because she had an artificial heart valve.

    It is possible that she died because of an interaction between the vaccine and the medicine.

    This interaction could, for example, have an impact on very complex system of blood coagulation, says a Finnish expert who found the report.

    Mirjaleena Isoaho in Finland contacted doctors but found widespread ignorance about nano vaccines and extremely dangerous effects of these vaccines on people health.

    Isoaho has summed up her thoughts by writing a blog entry called: “Finnish people, Pandemrix is a nano vaccine and we’ve been seriously screwed.”

    http://mirjaleenaisoaho.blogit.uusisuomi.fi/2009/11/29/suomalaiset-pandemrix-on-nanorokote-ja-meita-on-raskaasti-huijattu/

  69. Paul
    16:31 30 november 2009

    @ Gevaccineerde

    Dank je wel voor je oprechtheid !

    Je bent immers niet de enigste die tot een risico behorende groep valt, nog gekker is dat ik helemaal niet eens een oproep heb gehad om er eentje moeten komen halen.

    Gezien ik me zelf altijd toewijd op het informeren van bepaalde zaken en zelf op jacht ga en dan de beste keus voor mezelf maak zonder dat ik blindelings iets van een ander aanneem, ik pas overstag ga als iets vertrouw.

    Niet alleen het verhaal van wel of niet vaccineren, maar denk ook aan het aanschaffen van een heel nieuwe PC, nieuwe LCD scherm, de verkoper kan het me nog zo fraai en mooi vertellen maar mijn inhoud is dat ik toch eigenlijk iets anders wil hebben waar ik meer plezier van heb van mijn zuur verdiende of gespaarde centjes die ik er in steek.

    Kwa gezondheid, precies hetzelfde verhaal, als ik naar het verleden kijk en er zijn al bepaalde fouten gemaakt door artsen dan zal ik daar nog wat langer over moeten nadenken, dan steek ik wat meer tijd in het onderzoeken van, gezien ik jaren lang een placebo pil voor een chronische ziekte heb mogen slikken en waar ik door een aantal specialisten als ‘eigenwijze klootzak’ werd bestempeld en eigenlijk veel zieker werd, ik het voor gezien heb gehouden.
    Dat je te horen krijgt dat waneer je je pillen niet meer slikt dat je over 3 weken in je 6 plankenachtige kist komt te liggen, spreekt boekdelen, vooral als je er na 4 jaar later nog bent en nog veel gezonder bent dan die hele farmacheutische berg van medicijnen met bijwerkingen.
    Nu heb ik dus ook besloten om maar eens geen vaccin te gaan halen, al doet het zich voor dat het mijn gezondheid ermee redt, ik toch afschrik van wat erin zit.

  70. ellen
    16:25 30 november 2009

    NRC interviewt minister Klink over de Nederlandse aanpak van de Mexicaanse griep op dinsdag 1 december tussen 17.00 uur en 18.00 uur op nrc.nl, en u kunt meedoen door tijdens het gesprek (vervolg)vragen te stellen. Het vraaggesprek is dinsdag in het scherm hieronder te volgen. U kunt ook vooraf vragen aan minister Klink insturen, via web@nrc.nl. Vermeld daarbij uw voor-(letter) en achternaam. Uw inzending kan worden gebruikt voor publicatie.

    http://www.nrc.nl/achtergrond/griepvirus/article2424739.ece

  71. Willing
    16:12 30 november 2009

    Hier in Ierland is het net zo.
    We doen het niet. En al voel ik rust bij onze beslissing, is het vervelend dat ik dat stil hou. Als iemand vraagt of we hem al hebben gehad zeg vrij weinig.
    Soms begint de twijfel bij mij ook te borrelen en dan besef ik ( gelukkig..) al vlug dat dat andermans angst is wat even bij mij binnen kwam. Weleens waar gemengd met me eigen angst…
    Het blijft soms moeilijk om recht te blijven staan in een wereld die ons leert met ons ‘hoofd in het zand’ te leven.X

  72. Gevaccineerde
    16:11 30 november 2009

    @Paul en @Guido

    Bedankt voor jullie reactie. Ik ben de grote twijfelaar die eerder de verontruste risicogroeper was. Aangezien ik na grote twijfels toch uit wellicht 2 kwaden er de kant van griepprik gekozen heb ben ik nu de gevaccineerde. Voor deze keuze wordt je dus gesteld als je tot de risicogroep behoord. Als de griep dus gevaarlijker voor je gezondheid is dan word je zo blijkt volgens de vele aangedragen informatie dus nog zieker gemaakt met het vaccin.
    De keuze voor de nieuwe nicknaam geeft de nieuwe situatie aan, korter dan de eerdere nicknaam maar blijkbaar ongelukkig gekozen.

    Uit bescherming ben ik hier niet met mijn echte naam, wie zegt mij dat Jan, Piet, Klaas wel de echte naam is. Het voeren van een nickname is trouwens gemeengoed op internet en aangezien er veel misbruik op internet is lijkt het mij verstandig om niet je echte naam te gebruiken.

    @Lianne: op een aai op mijn bol zit ik heus niet te wachten daar zijn andere sites voor. Echter een schop onder de kont is het andere uiterste.

    Ik hoop echt van harte dat het merendeel van de aanwezige het niet bij het juiste eind heeft. Belangrijkste is dat er geen slachtoffers vallen.

  73. Paul
    16:08 30 november 2009

    @ GalliLéon

    Kijk eens naar je computer, die veraden al menige dimensies pal onder je neus, de rest kan je terug vinden in de hogere wiskunde, natuurkunde en biologie onder de verzamel naam Quantum Bioinformatica.

    Dat je uit de naam van liefde bezig bent hier is nogal te merken op de manier hoe je je uitspreekt, wat ik eruit op pluk dat je een beetje ontvreden bent en worstelt met anderen hier omdat ze niet met jou op 1 lijn kunnen komen, laat staan willen zijn.

    Joh al heb je 1.000.000 titels of al ben je de nieuw aankomende premier van Nederland, iemand uitmaken voor gevaccineerde dropveter is handelen uit respectloos gedrag, ook het aansmeren van een toverdoos, zegt al meer dan dat je op een of andere manier je dag niet hebt.

    Wat ik vandaag lees staat haaks op het feit wat je normaal altijd schrijft, het lijkt wel reeds of je ook al het vaccin beproeft hebt en nickname of niet, tenzij je in het echt! ‘Nick’ heet, mag je het bewustzijnniveaus heus inkleuren zoals je het zelf wilt, je bent enkel Meester ervan als je ze allemaal te gelijk kunt hanteren!

  74. GalliLéon
    15:28 30 november 2009

    @Paul

    Mooi man! dat je kan uitleggen wat deze dimensies inhouden!doorLeef jij ze zelf?ervaar jij de verschillen in bewustzijn bij jezelf en biju anderen? ZIE je wie er ZIJN en wie niet?weet je wie er spreken en liegen?weet je wie enkel zoeken om zichzelf te (her)vinden en zij die zoeken om er alleen zelf beter van te worden?
    Vraagje: HOE kom jij aan deze wijsheid? door een zoektocht aan jezelf en deze elementen in het begrip van de samenhang naar voren kwamen? of je interesse in oudheden en je vakantietochtjes naar plaatsen van oudheden? zoektocht naar spirituele houvast? religie? Ben jij iemand die is, of iemand die graag wil zijn?
    En voor de goede orde Paul en nickname kan heel functioneel zijn! het is namelijk niets anders dan een internet identiteit aannemen. doe jij en ik ook in het dagelijks leven! Of is de Paul … exacte dezelfde paul van buiten zoals hij spreekt tot een naaste, en reageert naar een buur? Wat klets jij nou af dan! Jij bent enkel paul … de persoon voor de overheid, de fysieke identiteit zie zichtbaar is voor hen hier op aarde, en zelfs dat verschil wil en kan je niet zien, maar je pretendeert wel HET begrip te hebben van bewustzijnsniveaus binnen realiteiten? OOK JIJ, iemand met 20 drs. titels spreken mij vaker minder waarheden toe dan zij met geen drs. en enkel de ervaring van zijn!

    @ gevaccineerde

    LEES nogmaals mijn zin tot jou geschreven

    wat zou ik er nou mee bedoelen? een persoonlijke belediging of mijn onbegrip dat iemand die zich blijkbaar heeft gedocumenteerd over dit vraagstuk en zich evengoed WEL laat vaccineren niet erg veel waarde hecht aan een totaalconclusie van een onbaatzuchtig persoon maar wel van een meneer die alle middelen voor handen heeft om ZIJN EIGEN belang gestalte te geven…..

    Nou moet je horen GEVACCINEERDE dropveter, als je van echte leer zou zijn, was je smaak niet zo zoet geweest…

    3d=vaccinatieJA keuze, daarboven WEET men en zal dus NIET doen… case closed.

    Nu wel anders?

    Heb geen enkel kwade of negatieve bedoeling met of over iemand! Echter de liefde voor al is streng, doch rechtvaardig, en waarheid, toch? Niet altijd is het wat je wil lezen of horen maar wel zoals de dingen zijn(spiegeltje)! en dat is zo mooi, gewoon de natuurlijke samenhang van dingen zien,zoals ze zijn, niet zoals wij vele samenhang naar smaak en twist hebben veranderd en daar een realiteit omheen zijn gaan bouwen… zie eerst je hele zelf, dan zie je van zelf de realiteit ipv de illusie in een situatie en ook wat natuurlijk is en wat niet. Echter dan heb je al gekozen tot een ego loss leven en is onthechting een lange fase naar de integratie van de hogere niveaus! het is dan geen ego meer die beslist maar het ego dat de mens dient, just gotta go with the flow and the rest you’ll know!

    mvdg GalliLéon

    mvdg GalliLéon

  75. Guido
    14:56 30 november 2009

    @Gevaccineerde. Dát is nu de kracht van discussie voeren, ook al gaat ie regelmatig van de wal in de sloot. (die discussie).
    Gewoon merken dat je fel bent, doordat iemand in staat is je te triggeren. Dank aan de triggeraar. Raar maar waar..
    Maar ik zou weleens willen weten hoe je echt heet..? Toch geen Gait..? Appie? Klinkklaar..? Maar zie je hoe je ernaast zat met je Nicknamen. En dat valt op hier, probeer ik neutraal te constateren: mensen die keihard vóór vaccinaties zijn, zijn eigenlijk incognito.. (Misschien voer voor psychologen..?) Maar waarom incognito. Schaam je je dan? Voel je je schuldig? Enz.

    Ben het dus voor het grootste deel met Paul eens, en heus niet alleen daarom.

  76. Paul
    14:25 30 november 2009

    @ Gevaccineerde
    Weet je inprincipe heb je ook gelijk, alleen hou er rekening mee dat iedereen hier aangevallen wordt, wat je waarheid ook is, je zal altijd geconfronteerd worden met je zelf, want een ander hier kan daadwerkelijk niet zien wie je in het echt wel bent.
    Je keus voor vaccinatie is je iegen keus, het zelfde waneer iemand er niet voor gekozen hebt, we zijn hier niet bezig met genocide achtige praktijken omdat we anders van elkaar zijn of verschillen, daarvoor hebben we al zo vaak in de mensheid fouten gemaakt betreffende geloofs overtuiging, land van herkomst, een andere taal sprekend of huidskleur, nu zijn we aan het ziften over wel of niet gevaccineerd zijn.

    Waarom moet er zo veel nadruk daar over gelegd worden of je nu wel of niet plat gespoten bent?

    Je weet dat als je waneer je een nick gebruikt vaak niet als serieus aan gemeten kan worden, je eigen naam zal meer in oprechtheid doen spreken en je dan ook meer serieuzer genomen worden, want de nick die je nu draagt is ergens lachwekkend te noemen.
    Misschien is het daarom wijs dat je met je echte naam komt en je mannetje staat voor dat jij wel die stap genomen hebt en waarom, dat is heel belangrijk wat er telt.

  77. Gevaccineerde
    14:13 30 november 2009

    Ik laat me dus eerst weer opnieuw in de val lokken door te reageren op Gallileon met zijn opmerking gevaccineerde dropveter door met een bijbeltekst te gaan smijten, niet slim. Ik heb helemaal geen zin om een gevecht te gaan houden. Bovendien had ik het al niet neerbuigend bedoeld naar je Gallileon.

    @Paul
    Mijn vermoedens zijn dat je hier klaarblijkelijk als melaatse behandeld wordt als je toch hebt gekozen voor vaccinatie.

    Ik reageer omdat ik aangevallen wordt. Actie – reactie. Ik acht mijn niets meer dan ook hier. Maar kan iemand mij hier uitleggen waarom er zo fel opgegaan wordt zodra hier zich iemand met een andere mening meld.

    De nickname “gevaccineerde” werkt echt als een rode lap bij een stier.

  78. Paul
    14:13 30 november 2009

    @ Lianne

    Jij kan wel een pluim vandaag gebruiken…

  79. Lianne
    14:10 30 november 2009

    @Gevaccineerde
    denk je dat je van een aai over je bol wijzer wordt dan?
    Ik vind het jammer dat je zo snel opgeeft.
    oordelen hmmm, eerst de balk uit eigen oog,eer je de splinter er bij iemand anders eruit kunt halen. Dus…….
    oordeel,maar oordeel niet schijnheilig,oordeel met mededogen om een ander te helpen!

  80. Paul
    13:56 30 november 2009

    Had je vermoedens dan ? zo zo dat is erg intressant te noemen, alleen je wilt ze niet met ons delen, wel heel erg geheimzinnig blijkbaar.
    Zat Guido er nog niet zover naast met zijn ptoje en deksel pleidooi !

  81. Gevaccineerde
    13:53 30 november 2009

    Ik begrijp het, mijn vermoedens worden nog maar weer eens bevestigd.

    Heel veel wijsheid toegewenst allemaal, ik kom hier niet meer terug.

  82. Paul
    13:37 30 november 2009

    @ Gevaccineerde

    Heel veel mensen die hier zitten onder hun eigen naam zijn nog niet gevaccineerd blijkbaar, de rest die zijn echte naam niet durft te gebruiken zal reeds allang getroffen zijn door bijwerkende stofjes…
    Mijn naam is mijn echte naam, dus nu jij weer…

  83. Lianne
    13:32 30 november 2009

    @Gevaccineerde
    lees het boek nog maar een keer opnieuw,want je hebt het niet begrepen.

  84. Paul
    13:31 30 november 2009

    @ GalliLéon

    Vind je bevinding onovertroffen hier, maar tis net of je het over jezelf hebt, je iets wilt aanduiden dat we met zijn allen iets moeten (gedwongen) maatstaven om helder inzicht te krijgen wat je VerSterkt met Grote en KleiNe Letters Op SpeelSeWijZe.

    Voorts praat je over dimensies, over de 3de tot de 5de dimensies, haal je daar nu niet iets te veel door elkaar mee heen, alles wat je denkt is gelatenteerd op 4D, alles wat je hier in typt is in 2D, het in 3D aanwezig zijn is je 3d lichaam en je 3D vingers die je aan stuurt op je 3D toetsenbord.
    Gaan we praten over 5D dan moet het EGO geheel weg zijn en laat je iedereen in zijn waarde, hoe raar ie ook overkomt of uit zijn nek aan het lullen is, je hart functioneert dan met passie uitingen en zal proberen wat je intypt de ander daar mee te willen bekoren zonder strijd of eigentijdse visie.
    6D dan is zien in een stukje hoger, je geluid van je stem zou dan in beeld moeten komen met een wel stukje bespraakte tekst waar hemelsbreed lekker gelezen kan worden door iedereen, toeven in 7D doet wonderen waneer je alles ruimtelijk en geheel goed kan doorzien zonder dat er nog irrationele vermoeds toestanden aan kleven aan de gemoedstoestanden van anderen.

    Blijkbaar zit je te vast geroest in de bwering van je iegen spiegelbeeld op de ander, het over 1d kam scheren spreekt ironisch boekdelen, het spuiten is niet in alle vormen troosteloos als verloren te beschouwen, want een slageroom spuit in je lijf is af en toe ook wel een verheerlijking als zoete toevoegings vaccin bij flauwte.
    Als je gaat lopen gooien met drop, dan is het misschien tijd voor een headshotje in vloeibare vorm of een zakje gekleurde engelse drop doet nog eens wonderen, breng eens wat kleur in je pleidooi hier wat dan komt nogal zwartgalgig anders moet Guido er weer een 3 kleurendruk blog van maken.

    “Keep it easy, take a Sisi”

  85. Gevaccineerde
    13:27 30 november 2009

    @GalliLéon:

    Uit een wijs boek:

    Mattheüs 7:1. Oordeelt niet, opdat gij niet geoordeeld wordt

  86. marcel
    13:23 30 november 2009

    @ gavaccineerde mijn werkelijke naam is marcel en ook heb ik hiet al heel wat werkelijke levensomstandigheden van mijzelf prijsgegeven .Dat er zo “hard “op b.v. gait wordt gereageerd heeft alles te maken met de niet bewezen of met bewijs onderbouwde stellingen die hij hier poneerd .Terwijl stellingen van andere stelselmatig worden bekritiseerd .Ook als er vragen worden gesteld over de stellingen van b.v. gait komen er geen antwoorden .Verder zijn de dialogen soms erg gepassioneerd van beide kanten .Onafhankelijk onderzoek wordt aan de kant geschoven ,en individuele keuzes belachelijk gemaakt dan wel op onbeschofte wijze veroordeeld.Na een vraag om excuus komt er een hernieuwde veroordeling .Als dat een open dialoog is ben ik de weg kwijt.Franciscus was wel in staat een excuus te geven en dat werd hier alom groots bevonden ,ook al wijzigde hij zijn mening verder niet .over sites als grieppandemie kan ik het volgende zeggen echt kritische vragen worden niet behandelt evenmin gebeurt dit op b.v. postbus 51 .Er worden tegengestelde antwoorden gegeven tussen ggd en huisarts postbus 51 en grieppandemie .nl .Dat dat niet overkomt als een eenduidig standpunt moet je dan ook niet verbazen .Sterker nog als ik de minister hoor zeggen op de vraag waarom wij (ned) 2 keer gevaccineerd moeten worden tegen alle officiele adviezen in .dan zegt de minister ach wij hebben toch genoeg vaccin dus we kunnen dat doen .dat vind ik geen dwingende (voor de gezondheid) reden .Als ook een expert zegt dat thiomersal een lichaamseigenstof is ,vraag ik me af waar de misleiding eindigt zo die al eindigt.Een inhoudelijke dialoog over de als indianen verhalen (vind ik nogal denigrerend t.a.v. indianen ),spookverhalen een broodje aap verhalen ,wordt door de minister niet gevoerd.Ik kan alleen maar zeggen dat dat op mij als een zwaktebod overkomt.Als laatste wil ik nog opmerken dat ik hoop dat wij er allemaal naast zitten en dat die vaccinaties werkelijk onschuldig blijken te zijn .Echter daar lijkt het niet op liefdevolle groet marcel

  87. GalliLéon
    13:12 30 november 2009

    Knuffel terug Lianne :-)

    en inderdaad indien men niet wil luisteren dan zal men voelen moeten…t is niet anders…

  88. GalliLéon
    13:11 30 november 2009

    @Moos toverdoos

    KOm eruit man in de doos ken je enkel een wereld van hoogte, diepte en breedte er IS zoveel meer en het is prachtig mooi dat je een mening hebt en heel mooi dat je deze durft uit te spreken ( vele die niet eens durven door de kleineringen in de wereld van 3d ego&co wereld) maar WAT is je doel ermee? wil je zelf leren, anderen leren of kenbaar maken? dan is nuance een PRE dat is niet mijn mening omdat het prettig is dat is een gegeven FEIT, waarom? omdat dit een universele waarde betreft en dus de basis leggen voor communicatie, waardoor dialoog kan plaatsvinden en ook het inzicht. niet bij voorbaat vinden,oordelen,menen,overrulen en schreeuwen. Ja dikgedrukte letters kunnen schreeuwend overkomen, maar asl jij mijn reactie zou lezen omdat je een inzicht over een mondiaal onderwerp wilt verbreden zou je ZIEN dat mijn dikgedrukte woorden er zijn om te verduidelijken NIMMER om te overheersen!

    mvdg GalliLéon

  89. Lianne
    13:08 30 november 2009

    @GalliLéon
    Alleen wie horen wil die hoort!
    ;) (a big hug)

  90. GalliLéon
    12:57 30 november 2009

    ?

    Sorry maar ik weiger ook maar enigzins met deze nonsens in te leven!

    JA het is een ieder zijn eigen vrije WIL en eigen keuzerecht, ja het recht tot zelfbeschikking.

    MAAR als je dan de keuze maakt om volledige in een zuivere hoedanigheid te zijn om zo te begrijpen en te weten, bestaat er niet zoiets als EN EN.

    het is, of niet-> wel of geen dualiteit.

    Het is zij die wisten maar niet deden, zij die deden maar niet wisten.

    JIJ weet en jij neemt evengoed een spuit in arm met allerlei troep die enkel het belang van een elite dient en die jouw NIMMER een extra boost zullen geven als je een griep dient te doorleven! Je ZEGT dat je weet maar je doet exact het tegenovergestelde! Je bent dan toch hypocriet en tegenstrijdig? maar Nee dat mag je dan niet zeggen want dant confronteer je mensen met hun handelswijze en dat vinden ze niet leuk! Nou moet je horen GEVACCINEERDE dropveter, als je van echte leer zou zijn, was je smaak niet zo zoet geweest… 3d=vaccinatieJA keuze, daarboven WEET men en zal dus NIET doen… case closed, word wakker spiegel jezelf en durf werkelijke stappen te nemen ipv enkel te spuien van loze woorden gebracht vanuit een loze theorie die voort is gekomen uit een loze behoefte van mensen die enkel die stoffelijke ervaring en dus beperkt 3d bewustzijnde mensen hier willen houden! ik wens en hoop enkel dat je zal begrijpen en weten en leren dat de weg naar werkelijke vrijheid begint bij de onthechting van alles wat je tot heden als “zo zal het wel moeten zijn” hebt beleeft, denk zelf na! we zijn goddelijke wezens waarvan de enkeling werkelijk zo durft te leven en de rest die andere “goddelijkheid” volgt in de hoop zoals hem/haar begrepen en gewaardeerd te worden ipv de EIGEN WEG te ervaren op basis van gezamelijk verworden inzichten. welke inzichten dan? tsja daar kom je achter als je onthecht van het huidige 3d denkpatroon en gaat leven als…!

  91. Moos
    12:51 30 november 2009

    @ GalliLéon dat is jouw inzicht, ik zeg ook zeker niet dat ik goed ben, en wat betreft die toverdoos… LOL, dat jij misschien die toverdoos hebt??? Ieder z’n eigen mening, en zo is mijn mening hoofletters soms ook schreeuwend over kunnen komen.

  92. Gevaccineerde
    12:41 30 november 2009

    @Galliléon

    Bedankt voor de spiegel Galliléon. Misschien wel heel vergezocht en verheven gedacht hoor maar ik denk dat het wellicht zelfs nog zo zou kunnen zijn dat als wij onszelf hoger achten dan ons 3d-beeld de vaccinatie voor hen die er oprecht in geloven dat deze schadelijk is ook schadelijk is en zij die erin geloven dat het goed is dat deze ook werkelijk goed is. Ieder leeft en beleeft zijn/haar eigen werkelijkheid.

  93. GalliLéon
    12:36 30 november 2009

    @MOOS
    Is dat werkelijk je enige toevoeging aan reactie op mijn inzicht en op die van de overige 2? Goh, jouw enorm wijze manier van reageren voegt op de reacties van anderen echt wat toe zo! 3 man welgeteld in 6 zinnen samengevat, dat lukt een wijze niet eens… jouw wel blijkbaar, gelukkig maar! dan ben jij vast heel goed moos, benieuwd naar je volgende toegevoegde waarde uit je toverdoos!

    mvdg galliléon

  94. Moos
    12:30 30 november 2009

    @ Jerry, ik moet zeggen dat je gelijk hebt en dat ik ook wel weet Waarom??? Niet iedereen kan alles weten, en is inderdaad ieders zijn spiegel

  95. Jerry
    12:25 30 november 2009

    @Galliléon

    Het is gewoon een spiegelreflex werking, Gait trekt wel degelijk zaken die hij niet snapt richting absurt. Hij denkt ook dat er experts zijn die alles weten, die staat hij te vertegenwoordigen en dat ziet hij in de spiegel.
    Op kwaakzalver.nl kan je alleen het taxatierapport lezen maar er niet op reageren.
    En ik denk dat ik wel snap waarom. :)

  96. Moos
    12:23 30 november 2009

    @Gevacineerde, we zijn echter blij dat we de oproep niet heb ontvangen. Moos is een real name die ik voor mezelf gebruik…en zo heb ik totaal ook niets te verbergen…het is een pandemie wat gewoonweg teveel opgeblazen wordt, terwijl men over het algemeen er verder ook nog niets van afweten. Wie zegt echter dat dat filmpje ook echt betrouwbaar is??

    @ GalliLéon zegt; PFFF Het lijkt soms meer op een wedstrijdje “de grootste ego schreeuw wint zich graag de show” en dat hoeft niet want het fundament HIER….hahahaha, LOL, wie schreeuwt hier het hardste om datgeen om ook hoofdletters meer te gebruiken, komt ook voor sommige misschien wel schreeuwend over…

    @ Jerry, ja wellicht voor degene die het vaccin hebben gehad gaat het of is het al goed in werking gestart, wat ik al aan gaf, de hersenen worden tot slot ook aangetast en ons bewustzijn maar te zwijgen

  97. Gevaccineerde
    12:03 30 november 2009

    @Moos: Wat zou ik meer te verbergen hebben dan ieder ander met een nicknaam hier. Niemand staat, behalve dan Guido, met zijn echte naam hier op de site? Ik ben inmiddels van een twijfelaar aan het vaccin overgelopen naar de “Welles” kant. Overigens kan het feit dat je niet opgeroepen bent betekenen dat er iets fout is gegaan in je oproep. Ook ik ben gebeld of ik de uitnodiging had ontvangen en dat had ik eerst niet. Later alsnog (fout TNT post) de oproep ontvangen.

    Ik vraag me echt in alle ernst af, zonder iemand aan te vallen, of er geen sprake is van massahysterie. Op http://www.grieppandemie.nl is vorige week een interview uitgezonden en konden vragen gesteld worden. Ziet er echt heel betrouwbaar uit. Zij maken de mensen die een andere mening zijn toegedaan NIET belachelijk.

    @Guido: Misschien laat ik me wat meevoeren in mijn emoties en probeer ik onnodig wat olie op het vuur te gooien. Ik moet je heel eerlijk toegeven dat ik kwaad word als iemand met de mening van het WELLES-kamp (de minderheid) zo wordt aangevallen. Misschien mijn valkuil. Overigens vind ik dat ongeloof niet automatisch betekent dat je vooringenomen bent. Je houdt er eenvoudigweg een mening op en die kan wel degelijk zijn ontstaan uit een overweging uit voors en tegens. Mijn bewustzijnsgroei, als ik zo arrogant mag zijn dat zo bij mijzelf te noemen, is eenvoudig weg een ander kant op dan de jouwe Guido. Overigens kan een gebrek aan passie voor de zaak je niet verweten worden. No hard feelings. Hartelijke groet.

  98. GalliLéon
    12:01 30 november 2009

    PFFF Het lijkt soms meer op een wedstrijdje “de grootste ego schreeuw wint zich graag de show” en dat hoeft niet want het fundament HIER en elders is Juist samenkomen van een hoge diversiteit aan menselijke inzichten over eenzelfde onderwerp, welke constructief word bediscussieerd en door dialoog een gezamelijk zuiver inzicht te verwerven over het wel en wee waar wij met zn ALLEN voor staan heden ten dage!

    Het is namelijk niet alleen U als individue die deze onderwerpen betreffen.

    Het is niet enkel de stad of dorp waarin U leeft, woont en werkt.

    Het is ALomvattend Het betreft Uzelf, UW Gezin, UW Familie, UW vrienden en UW eigen naast, WIJ ALLEN TE SAMEN DUS.

    HOE dan wanneer een ieder die hier komt om zijn/haar antwoorden te vinden of inzichten te verbreden die nou eenmaal NIET via de reguliere media tot je zullen komen.
    Dit dus al heeft ingezien, evengoed wanneer er dus WERKELIJK FYSIEKE VOORBEELDEN zijn van naaste mensen die enkel anderen willen besparen wat zij zelf hebben moeten doormaken door de onwetendheid ( wat door begrip van eigen onwetendheid U hier al naartoe heeft gebracht!) of juist hun ervaringen kunnen overdragen zodat het wat makkelijker word op de weg te blijven voor de anderen. ELKE KEER WEER MOETEN DIE MOEDIGE MENSEN eerst door een veldslag aan oordelen en meningen en kritiek heen moeten van mensen die enkel kunnen oordelen over wat zijzelf ZIEN in het dagelijks leven, zelf LEZEN in de boeken die zij zelf kopen, zien op de tv wat zij zelf als zender willen, wat zij zelf intoetsen op internet. ONDERZOEK DAN ZELF OOK UIT ipv te oordelen en te menen over mensen die HEBBEN DOORLEEFD ZONDER DAAR ZELF OOIT BEWUST VOOR TE KIEZEN. en de LES of leer die zij er BEWUST door hebben ontvangen willen ZIJ enkel graag met je delen! Wanneer ZIEN jullie nou eens dat je ENKEL EN ALLEEN kan oordelen over je EIGEN REALITEIT die al zo beperkt is door het hechten aan de stoofelijkheid van deze 3D wereld en realiteit! de MENSEN heden zijn zo druk bezig met andere een spiegel voor te houden dat de spiegel bij zichzelf wel achterwege blijft. DRAAI DE BOEL EENS OM!@!!! JUIST al die keren dat je bij die andere de spiegel voorhoud ZIE je een gebrek wat je HERKENT… er bestaat niet zo iets als DE ULTIEME waarheid en als die er WEL is dan is dit NIET in één mensen leven te vinden! WEL in VELE mensen levens, WEL in de VELE gezamelijke inzichten, WEL in de VELE beschreven ervaringen, WEL in de vele manifestaties.

    Als een ieder nou eerst zijn eigen IK aan eigen onderzoek onderhevig maakt wanneer men al die onrechtvaardigheid herkent in de wereld en dus in zichzelf. dan is er RUIMTE om UIT je slachtofferrol te stappen en je voorlopig NIET met ANDERE bezig te houden, te beoordelen, te bekritiseren. het is niet zo dat wanneer JIJ of IK zie dat er dingen anders zouden moeten in de wereld dat we dan maar weer met die spiegel de wereld overrennen om iedereen wakker te schreeuwen dat het anders moet.

    Wanneer JIJ namelijk deze herkenningen beleeft is het ook aan JOUZELF om uit te zoeken waarom dit verschil in zien aan je is gaan hechten, ipv tegen iedereen gaan schreeuwen dat je ook verschillen ziet! JIJ zelf hebt een antwoord wat voor JOU zelf tot een vraag is gaan leiden. door het stellen van deze (on)bewuste vraag is er ruimte gekomen voor het hervormen van je inzicht. denk nou ff 2sec. hier over na! dan kan je antwoord toch nooit GOED OF FOUT zijn het IS het antwoord op JOUW vraag.

    NU spelen er een hoop zaken in de belevingswereld die wij realiteit noemen die zowel JOUW realiteit alsmede de MIJNE betreft. Als een ieder nou werkelijk constructief wil bijdragen aan een zuiver te verwerven gezamelijk inzicht over de mondiale levensvragen die NU spelen. en daarin enkel het BELANG VOOR ALLEMAAL als richtlijn houd, dan zullen de verworven antwoorden en inzichten die bij de individuele levensvragen tot allen zijn gekomen en waardoor wij op bepaalde vlakken meer zijn ontwikkeld dan andere naasten, automatisch BIJDRAGEN aan de oplossingen die voor Uzelf, voor MIJ en voor ons ALLEN van belang zijn!

    DUS behoud aub de wijsheid om eerst uzelf te onderzoeken en te begrijpen wat er nou werkelijk speelt en probeer U zelf eerst aan te passen aan de omstandigheden!

    Iemand die los komt van de beperkte 3D belevingswereld, komt langzamerhand in een besef van bestaan van 4d waarheden en werkelijkheden omdat de roep is gekomen tot geestelijke behoefte aan een 5d werkelijkheid die zich wil manifesteren op aarde. Dit besef onthecht u van 3d, wilt u hechten aan 5d maar u weet niet hoe te zijn in een 4d werkelijkheid want dit is u nooit geleerd…( kan ook niet want u kunt nog enkel UZELF zijn! ) dus wanneer u ZELF tracht tot UZELF te KOMEN in deze tussenfase, geeft u anderen gelegenheid het pad niet zelf te hoeven uit te vinden omdat zij de schemer van uw belopen weg mogen ervaren waardoor, wanneer zij zelf de eigen weg belopen toch de continue schemer van u aanwezig is. Des te meer mensen hun werkelijke eigen weg volgen en bijdragen des te zichtbaarder is het pad en des te leuker word het een eigen weg te gaan zodat je kan en mag bijdragen aan het vergroten van het verlichte pad des levens….

  99. Jerry
    11:48 30 november 2009

    @Gevaccineerde

    Aan je verhaal te lezen begint je vaccin al te werken….

  100. Guido
    11:45 30 november 2009

    Je maakt er een wedstrijd van Gevaccineerde..!! Dát is nou precies de pot verwijt de ketel. Welles, nietes. Man (vrouw?) het is geen wedstrijd..!! Bedenk dat toch eens. Je bent hier meer dan welkom, maar gebruik dan ook taal die laat zien dat je in het midden staat, ook al heb je je laten vaccineren. Wat soms lijkt alsof je tot het WELLES-kamp behoort. Mensen die tegen zijn, behoren ook niet automatisch tot het NIETES kamp..!

    We praten over voortschrijdend inzicht, niemand heeft de waarheid in pacht; en vooringenomenheid, van de welles- of nietes-kant, brengt ons allemaal niet veel verder. Vooringenomenheid met ongeloof is helemaal dodelijk voor een verdere bewustzijnsgroei. Amen.

  101. Moos
    11:41 30 november 2009

    @ René Brioul en Marcel

    Jullie begrijpen zover ik jullie reacties lees waar het omdraait, dat kunnen we tot dusver niet zeggen van Gait.

    @Gait beweert dat de vaccins getest zijn, en als men gezond is geen vaccin nodig heeft, waarom dan wel al die onschuldige kindertjes die zover ook allen gezond zijn en niet tot bepaalde risicogroepen behoorden. Er blijven er altijd een groep mensen bij die de ongeloofelijke Thomas uit willen hangen en tegendeel op hun eigen manier willen bewijzen en misschien wel iets positiefs waar Desireé Rövers mee bezig is belachelijk te maken en in de dofpot doen stoppen dat het waanzin is. De geheimhoudingsplicht zegt mij al meer dan genoeg dat ook niet iedereen het er mee eens is, ieder zijn keuze, maar Gait bekijk mijn filmpje nog maar eens goed, heb we eigenlijk nog wel de keuze, er wordt toch echter veel al voor ons bepaald en wort verplicht gesteld door de overheid o.a

    @ Gevacineerde
    Je kan ook met een normale naam komen of heb je wellicht iets te verbergen??? zo gezegd behoren mijn man en ik ook tot de risicogroep, toch Godzijdank geen oproep gehad, als dat wel zo het geval was geweest had ik de spuit geweigerd. Jij hebt die spuit genomen, maar was misschien ook echter totaal niet nodig geweest, naar mijn zeggen en gevoel zit er toch een vies luchtje aan en vertrouw ik het niet…ik begin toch echter meer achter desiré Röver te staan met haar verhaal en de lezing van Anneke Bleeker die ik heb bijgewoond heeft mij toch zeker op andere gedachte doen zetten. Zo vind ik ook dat ze op de goede weg bezig zijn en neem ik mijn petje voor ze af dat ze ditgeen over alle vaccinaties gewoonweg naar buiten durven brengen.
    Mijn gevoel is ook door alle vaccinaties dat ons bewustzijn omlaag wordt gehaald, niet meer met ons gevoel kunnen en mogen denken en tot zodanig met onze linkerhersenhelft geprogrammeerd worden om te denken. Ik ben er tot op zekere hoogte ook van overtuigd dat onze hersenen erdoor beschadigd worden, toch meer ziektes ervan kunnen krijgen of dat er doden vallen.

  102. Gevaccineerde
    11:20 30 november 2009

    Ook een fijne dag Guido.

    Dit is namenlijk alleen maar een discussiepunt voor gelijkgestemden namenlijk de anti-club. Zodra je hier de andere mening bent toegedaan behoor je hier automatisch bij de foute kant en wordt elk bericht wat je hier schrijft neergesabelt. Dat noem ik eenzijdig.

    Ik ben inmiddels na de nodige twijfels gevaccineerd en door mijn hele tekst loopt dan ineens mijn nick-name heen, oei….ik ben gevaccineerd en ik durf ervoor uit te komen omdat ik bij de risicogroep behoor (anderen kunnen namenlijk de vaccinatie niet krijgen) waarschijnlijk ben dan hier een besmet persoon.

    Nee ik werk niet in de medische sector en heb ook geen aandelen in de farmacie en ben geen wetenschapper en ben ook niet op zoek naar aandacht.

    Ik kan redelijk goed lezen maar moet eerlijkheidshalve afhaken als er wetenschappelijke of pseudo-wetenschappelijk ingewikkeld gemaakte ellenlange verhalen over adjuvants opduiken. Overigens zout is ook giftig maar dat doen we maar in zulke kleine hoeveelheden over het eten dat we er niet aan dood gaan. Een squaleen of kwikbom o.i.d. zullen we dus wel niet worden. Als ik rare stuiptrekkingen krijg en ik kan nog typen dan zal ik me weer melden en dan zal ik toegeven dat jullie gelijk hebben.

    In de tussentijd ben ik blij dat de medische wetenschap zo ver gevorderd is dat er veel ziektes niet langer meer dodelijk zijn o.a. astma.

    Ik voorspel dat andere critici zoals Gait, Fransiscus en ondergetekende wel een keer zullen afhaken. Tegen zoveel weerstand en aanvallen is niet op te boksen. We zullen zien wie de gezondste mening zal blijken te hebben.

    Misschien moeten er eens wat spannendere tv programma’s komen dan nemen de complottheorieën misschien ook wat meer af.

  103. Guido
    10:49 30 november 2009

    @Gevaccineerde: grappig dat je precies dát doet, wat je anderen verwijt.. De pot verwijt de ketel, inderdaad!
    ALs je nou eens inhoudelijk ingaat op WAT je dan zo eenzijdig vindt. Theo is WantToKnow niet, maar als jij dat hier verkondigt, ben je dus bezig met een eenzijdige discussie..! De pot verwijt de ketel.. Ieders mening en standpunt is welkom.
    Maarrr… Het gaat wel om de manier waarop je iets meedeelt. Dus als bijv. jij de mensen hier beticht van ‘antivaccingoeroe’s', dan ben jij het omgekeerde, ben je dan een Vaccingoeroe..? Of zie ik dat verkeerd?
    Maar door heel je tekst loopt je nick-name al duidelijk heen. Jouw mening doet je óók dingen roepen die een lading hebben. “Wat zie je zwart” zei de pot tegen de ketel..
    Een fijn dag Gevaccineerde.

  104. Gevaccineerde
    10:39 30 november 2009

    Daar gaan we weer met de eenzijdige discussie. Als er hier ook maar iemand voorbij komt die een andere mening heeft dan tegen het vaccin dan is er meteen van alles en nog wat mis met die persoon. Net alsof de rang in het leger er wat toe doet m.b.t. je meningvorming. Schijnbaar is dan kritiek naar een stemmingmakende journaliste als mw. Röver niet geoorloofd. Heb je een andere mening dan heb je volgens Theo hier niets meer te zoeken. Heel gemakkelijk dan hoef je ook niet meer na te denken over een eventueel mogelijke andere kant van de zaak en kan je devoot naar de nonsens luisteren van de antivaccingoeroe’s. Zijn hier ook nog mensen die geloven dat de aarde plat is misschien?

  105. Jerry
    06:51 30 november 2009

    @Gait

    Correctie, ik bedoelde op je eiland.:)

  106. Paul
    00:47 30 november 2009

    Als ik mocht kiezen dan heb ik toch liever Gait over de vloer dan ene Ab Klink, want Gait levert tenminste nog een goed gesprek, van Ab kunnen we dat allemaal al niet meer zeggen !

  107. Paul
    00:34 30 november 2009

    @ René Brioul

    Sommige hospikken hebben immers geheimhoudingsplicht, was Gait dan toch 1 van het harde ‘Blacks Ops’ soort dan had ie allang onopgemerkt ‘Nu’ achter je gestaan.

    @ Mira

    Wordt eens tijd dat je een echte ‘Miracle’ gaat worden… je aarden en je voeten willen wortelen in de grond onder je zet ook geen zolen aan de dijk…
    Misschien ben je zelf al net zover als diegene die je nu opnoemt of…. misschien wel veel verder, erken gewoon jezelf en maak je los van het feit wat andere doemdenkers van jou vinden.

  108. Gait
    23:18 29 november 2009

    @ jerry
    ook deze opmerking zegt meer over jou dan over mij

  109. Jerry
    23:16 29 november 2009

    @gait

    Saaie boel dan in jouw kennissenkring zeker? ^^

  110. Gait
    22:59 29 november 2009

    en mira als je vrienden kwijt raakt om je denkwijze of het nu geloof is of feit, zijn het geen vrienden en hebben ze je aanwezigheid nooit verdiend.

  111. Gait
    22:53 29 november 2009

    @ mira

    het leven is niet moeilijker geworden door de griep, alleen door antigene shift is het virus alleen wat besmettelijker, dan andere griep virussen dus worden er meer mensen ziek.

    als je gezond bent hoef je de vaccinatie niet te nemen je kan hem waarschijnlijk zelfs niet krijgen al zou je willen als je niet tot de risico groepen behoord dus wat is het probleem nou feitelijk ?

  112. mira
    21:26 29 november 2009

    Marcel weet wel dat je gelijk hebt maar ik kan dat dus niet; aarden. Ben nog niet zo ver als Tessa, Guido, Riet, jij ea.
    Voel me af en toe net zo een gefrustreerd asielhondje; mijn eigen bak leeg vreten of eerst die van een ander?
    Ik vind ook niet dat je het met alles eens hoeft te zijn om vrienden te blijven maar mensen houden nou eenmaal niet van extremisten en dat ben ik in hun ogen wel en dat snap ik ook wel weer.
    Als je altijd christen geweest bent, zie dan maar eens om te switchen naar moslima zeg maar.
    Ik heb in ieder geval mijn man kunnen overtuigen maar dat voelt eigenlijk ook niet goed want stel dat er een kind hier gewoon dood gaat van die griep. Beetje cru maar dan heb ik toch misschien liever eventuele bijwerkingen op lange termijn gehad, zeg maar.
    Pff..
    Soms snap ik die mensen wel die hun hele familie ombrengen en daarna zichzelf om niemand pijn te doen.
    Zou ik nooit doen maar als ik dat lees dan kan ik me er wel wat bij voor stellen.
    Het leven is al moeilijk genoeg zonder die fuckgriep.
    Snap ook wel dat het ook om iets heel anders gaat; om de leugen, onderdrukking en recht over eigen lijf en leven.
    Ik ben bang dat we met te weinig zijn en blijven om het verschil te maken.
    Maar ja ik ben een doemdenker volgens mijn man, haha.
    Nou welterusten allemaal.
    Ook jij Gait.

  113. marcel
    20:37 29 november 2009

    @mira “vrienden “die je kwijtraakt doordat je jou waarheid verkondigt zijn in mijn ogen geen vrienden .Ik heb ook mensen in mijn nabijheid verloren door mijn stelling name ,echter dat waren dan dus geen vrienden .Ware vriendschap dult verschil van mening.Wat betreft gait wat je zaait zal je oogsten oftewel schreeuw je om aandacht dan krijg je die ( misschien niet altijd in de vorm die je wenst maar toch ). En angst is een wel heel slechte raadgever .Als je angst voelt voor iets ga daar dan doorheen en waar je de angst hebt overwonnen blijf jij sterk en geaard staan .Angst mag je nooit weerhouden van je zoektocht naar jouw waarheidhet mag nooit je leven bepalen .

  114. marcel
    20:30 29 november 2009

    @ theo als aandacht is wat gait wil kan hij dat krijgen ,ik hoop dat er dan wel veel positieve energie naar hem wordt verzonden . Want als ik het goed heb is hij psychiesch geamputeerd in dienst .En wel op een manier die tegengeluiden niet dult en ook het zelfdenken verlamt.Das op zich erg genoeg .MIlitair gezien is het een ramp als je kritische manschappen hebt ,moet je veel te veel beargumenteerd bevel voeren .Een mentaliteit van befehl ist befehl is dan veel praktischer.

  115. mira
    20:29 29 november 2009

    Haalo Marcel,
    Weet wat je bedoelt maar ja, iedereen is uitgenodigd, haha.
    Laten we het af en toe een beetje luchtig houden want het doel van NWO is, zoals de complotters zeggen; angst.
    Als je dit allemaal leest word je ook bang en wat je mening of overtuiging ook is vind ik het wel een beetje frappant dat iedereen zich zo druk maakt om Gait.
    Denk niet dat hij/zij te overtuigen is net zoals jullie niet te overtuigen zijn.
    Ik ben inmiddels al een paar vrienden kwijt door dit hele gezeik en heb besloten dat ik thuis niet zo agressief meer ben met iedereen proberen te ‘indoctrineren’.
    Voel me wel een slappe hap maar eigenlijk kan ik me nog steeds niet voorstellen dat de mens zo slecht kan zijn.

  116. marcel
    20:24 29 november 2009

    @gait ik vind het in zoverre relevant (jouw dienst verhaal) dat ik beter begrijp waarom je je opsteld zoals je doet . Je bent gewoon gedrilt om zonder vragen te doen wat er van je gevraagd wordt ,in dienst misschien een must ,echter in het echte leven een handicap.Ook het klakkeloos aannemen van de overheid als was het de waarheid en niets dan dat valt hierdoor te verklaren .Ik geef toe dat het een wat wilde gok is hoor en ik kan het dus helemaal mis hebben maar dan hoor ik dat graag.

  117. René Brioul
    20:21 29 november 2009

    Voor de volledigheid dan maar die Franse contracten:

    http://www.rue89.com/2009/11/03/grippe-a-un-depute-obtient-la-publication-complete-du-contrat-baxter-124489

    Published on Rue89 (http://www.rue89.com)

    Grippe A : Baxter dévoile la totalité de son contrat avec l’Etat

    By Sophie Verney-Caillat

    Created 11/03/2009 – 13:45

    Le laboratoire Baxter [2], le seul à avoir négocié une clause de confidentialité sur son contrat avec l’Etat [1], vient d’autoriser sa publication ce mardi. Rue89 le diffuse en exclusivité.

    Vendredi, nous avions rendu publics les contrats [3] conclus entre les labos et l’Eprus [4], la pharmacie de l’Etat, pour un montant de 674,9 millions d’euros hors taxe. Mais pour Baxter, qui fournira 50 000 vaccins non-adjuvantés et fabriqués sur la base de souches entières, le Celvapan, au prix de 10 euros la dose, aucun élément n’était jusque-là communicable.

    Baxter était plus ciblé que les autres laboratoires par les anti-vaccin depuis qu’en février du matériel viral de laboratoire avait été accidentellement contaminé par une souche de grippe aviaire dans un laboratoire en Autriche.

    Le député Gérard Bapt (PS) [5], rapporteur spécial du budget de la sécurité sociale à l’Assemblée nationale, a conseillé au laboratoire de « lever tout soupçon », et demandé personnellement au président français de la compagnie américaine d’autoriser cette publication. Il ajoute que :

    « Contrairement à ce qu’affirme Madame Bachelot dans un communiqué repris par l’AFP [6], ce n’est pas elle qui a demandé la levée de la confidentialité, c’est moi qui ait convaincu le patron de la firme. Ma surprise est qu’il a levé la clause sur l’ensemble du contrat. »

    « Le manque d’efficacité (…) pas une violation de la garantie »
    Le contrat que nous publions aujourd’hui est donc plus complet que pour les autre laboratoires. Y est confirmée la responsabilité assumée par l’Etat en cas de recours juridique, mais Baxter semble particulièrement protégé puisqu’il est écrit que :

    « La survenance d’effets indésirables attendus ou inattendus ou le manque d’efficacité ne constitueront pas une violation de la garantie. » (page 5)

    Baxter aurait par ailleurs droit au versement d’intérêts si l’Etat dépassait son délai de paiement.

    L’absence d’obligation de résultat du laboratoire est criante :

    « Baxter devra faire ses meilleurs efforts pour livrer les 50 000 doses avant la fin de l’année 2009. Baxter mettra en oeuvre tous les moyens commercialement raisonnables pour livrer 12 000 doses avant fin août. (…) Toutefois, le défaut de livraison ne sera pas constitutif d’une violation du présent marché. » (page 7)

    Une commande de 150 000 vaccins contre la méningocoque glanée au passage
    On apprend aussi que l’Eprus, donc l’Etat, « ne pourra exercer aucun recours ni action en indemnisation contre Baxter » dans le cas où Baxter livrait des vaccins non conformes et ne parvenait pas à les remplacer dans un délai rapide.

    Par ailleurs, Baxter obtient dans le même temps l’activation d’une commande pour 150 000 doses de vaccins NEISVAC [7] (montant du marché : entre 1 et 3 millions d’euros), pour lesquels l’Etat avait mis une option [8] en décembre 2008. Cela s’expliquerait par le fait que la grippe pandémique pourrait réactiver [9] la méningite bactériennes à méningocoque C, selon le Haut Conseil de la Santé Publique.

    Y est confirmé par ailleurs que la livraison de vaccins était prévue sans autorisation de mise sur le marché (AMM), en cas d’urgence -clause qui n’aura pas à être activée, l’AMM ayant été accordée.

  118. René Brioul
    20:16 29 november 2009

    @marcel:
    Dat van die immuniteit kan hij gewoon op het internet opzoeken, die contracten (franse versie) liggen op “straat”.
    Ik zou niet teveel moeite doen om deze figuur te “overtuigen”, want daar kikt hij hoogstwaarschijnlijk op.

    @Theo: Ik ben het helemaal met je eens. Daarnaast heeft hij ook nog een erg rijke fantasie en een grote behoefte om heel bijzonder te zijn…

  119. Theo
    20:08 29 november 2009

    Lieve mensen, @Gait is iemand met een ziekelijke drang naar aandacht, op wat voor manier ook. Hij is het met bijna niemand eens, heeft commentaar op bijna alle items en kikt er op om mensen te beledigen of te kleineren. En weet je……….er wordt voldaan aan zijn vraag tot aandacht.
    De meesten die op deze site van wanttoknow zijn mensen die van nature, goed bedoeld, op Gait ingaan, en dat weet Gait maar al te goed, want wees eerlijk wat zoekt Gait hier op deze site……………….juist aandacht aandacht en aandacht.

  120. marcel
    20:04 29 november 2009

    @ rene bedankt voor het ondersteunen van mijn verhaaltje,helaas gelooft gait niet dat de juridische i
    imuniteit is verleend aan de producenten .
    een ex dienstweigeraar

  121. René Brioul
    19:59 29 november 2009

    @Gait:
    Goh, wat een misterieuze figuur die Gait!
    Hij heeft geheimhoudingsplicht!!!!!
    Wat een baarlijke onzin.

    En dat soort figuren steunen kwakzalverij.nl…..

    Wat betreft je voldoende geteste medicatie, als je daar de vaccins mee bedoelt: deze zijn ongetest door de EMEA goedgekeurd op 30 september 2009. ONGETEST!!!

    En de fabrikant is altijd verantwoordelijk:
    Dan heb je (nog) niet gehoord van de contracten die deze fabrikanten met de diverse regeringen hebben afgesloten, ze zijn juridisch niet verantwoordelijk voor deze vaccins!!!

    Een andere ex-militair.

  122. Sheena
    19:54 29 november 2009

    Dus geindoctrineerd…

  123. Gait
    19:24 29 november 2009

    @ marcel
    de medicatie is voldoende getest en de fabrikant is altijd verantwoordelijk.

  124. Gait
    19:23 29 november 2009

    @ Sheena
    ik heb geheimhoudingsplicht en daar heb ik voor moeten tekenen ik kan mbt het leger nergens uitsluitsel over geven en het is ook niet relevant voor de discussie.

  125. Sheena
    16:06 29 november 2009

    En ik vergat er nog bij te vragen;
    Beroeps of verplicht?(Voordat de de de dienstplicht
    afgeschaft werd)

  126. Sheena
    16:05 29 november 2009

    @Gait,even een vraag;
    Welke rang had je als militair?
    Gewoon nieuwsgierig…..

  127. marcel
    15:17 29 november 2009

    @gait, En als de medische misser is ingecalculeerd in een niet voldoende getest vaccin .En de fabrikanten daarvan juridische vrijwaring voor de gevolgen hebben ( wat jij niet gelooft ) moet jij dus ook niet gaan janken .Dan heb je gewoon op het verkeerde paard gewed en zijn de gevolgen voor jezelf .idd ieders keuze is vrij.Het verhaal wordt alleen anders als je verkeerde info hebt gekregen of incomplete (zoals bij de mexgriepvaccins).Dan kan je volgens mij niet meer spreken van eigen schuld dikke bult !
    En is er al helemaal niet meer sprake van een eigen verantwoorde keuze.En zoals ik het nu zie komen van de kant van verschillende huisartsen en overheids instanties verschillende en soms zelfs elkaar tegen sprekende informatie binnen ( of naar buiten zo je wilt).Waar ligt dan de verantwoordelijkheid ,of kan je gewoon stellen als je je niet zelf voldoende informeerd ligt de verantwoording bij jezelf ?Kortom ik vond jou stelling nogal kort door de bocht,en derhalve discutabel.Echter in een ding moet ik je wel gelijk geven tegen waanzin valt niet te praten .Blijft alleen de vraag wat is waanzin? Dat is nogal subjectief,wat jij waanzin vind hoef ik niet onder hetzelfde kopje te vangen , en omgekeerd.Verder probeer ik je niet te “bekeren “hoor je moet het helemaal zelf weten ,alleen zou het van wijsheid getuigen als je vanuit het midden beide kanten onderzoekt en eventueel combineerd tot een eigen inzicht .Klakkeloos aannemen wat een ander zegt ,getuigt volgens mij niet van een bewuste en intelligente opstelling.Nogmaals het staat je vrij om dat te doen maar echt slim is anders.

  128. Gait
    14:33 29 november 2009

    @ Paul
    Ik probeer niemand te beledigen , maar tegen waanzin valt niet te praten, ik probeerde in haar filmpjes een verklaring te vinden voor haar wonderlijke gedrag en haar gevaarlijke uitspraken, en ik denk die gevonden te hebben in het verlies van haar zoon, het niet kunnen redden van heb door de reguliere zorg, maar dar is geen excuus voor de gevolgen die haar uitspraken kunnen hebben. door haar uitspraken kunnen ziekten als polio mazelen kinkhoest difterie enz weer de kop opsteken met alle mogelijke ellende tot gevolg en zelf doden kunnen er vallen door deze onzin !!!

    dat is de stand van zaken en daar moet je het mee doen.

    voor een goed gedegen advies of behandeling in het geval van medische problemen ga je naar de huis arts !
    en niet naar kruidenvrouwtjes bouwvakkers tuinhuppelaars enz enz enz zij zijn daar niet voor geschoold en kunnen je daar niet bij helpen.

    het mag natuurlijk wel de keus staat je vrij in nl maar dan zijn de gevolgen ook voor je zelf en moet je achter af niet gaan janken.

    mocht er in het geval van een medische misser iets met mij mijn vrouw of kinderen gebeuren dan klaag ik de behandelend arts aan , zo gaat dat in een rechtsstaat

  129. Moos
    13:07 29 november 2009

    @ Paul

    Jajajajaja, ik kwam dit filmpje tegen en vond hem inderdaad zeker wél op z’n plaats, hebben we überhaupt nog wél de vrijheid in ons eigen land. Neem in het filmpje o.a een voorbeeld aan Pim Fortuyn. Hij had wél gelijk, maar hij moest door een snotneus zonodig vermoord worden. Misschien is dit wel een complot geweest en doorgestoken kaart dat hij “dood” moest. Niemand zal het weten, maar als bewuste mensen hun gevoel goed volgen, weet men ook wat waar is en niet!!!

  130. Paul
    13:02 29 november 2009

    lol @ Moos

    Ja helemaal op zijn plaats, kunnen we een goed voorbeeld aan nemen, alleen Guido zal er niet zo erg blij mee zijn als er straks niks meer gereageerd wordt op al deze onderwerpen hier !

  131. Moos
    12:56 29 november 2009
  132. Paul
    12:55 29 november 2009

    @ Gait

    Zou jou wel eens mee willen maken waneer jouw vrouw en of je kinderen door medische fouten om het leven worden gebracht en in welke klank kleur als gedrags code daar in gaat toe treden.
    Dan kunnen wij waarschijnlijk aan jou oppperen dat je dan ook in staat bent bepaalde dingen te gaan doen waarvan je aanvankelijk eerst niks van wilde hebben, maar nu tot actie over gaat.
    Je mag dan een ex-militair zijn en dan een keiharde houding voor jezelf aan nemen en de wereld als goed uitziend iets mag toe vertrouwen, terwijl het lven vol zit met zaen die gewoon niet door de beugel kunnen.
    Afgeven op iemands ogen en dat iemand zijn zoon heeft kwijt geraakt en gelijk maar in een verkeerd daglicht wordt geplaatst is zelf niet goed snik, je mag dan de hele tijd introvert zijn naar alles toe wat de meeste hierop borrellen, hou ook eens rekening ermee dat iedereen anders is dan jij en anders na denkt over bepaalde zaken.
    Misschien kijk jij wel niet geheel fris uit je ogen, misschien heb jij nog menig slaapkorreltjes in je ooghoekjes zitten.
    Wil je correct tegen gas aan Desiree Rovers dan moet je het niet zo doen als je het nu doen want dan val je wel heel erg ernstig door de mand heen als pulp.
    Heb eens respect voor de ander en sta open wat iemands pleidooi en zijn verhaal is, sta in 1 lijn met zijn of haar gevecht, tis voordat personage een eigen gevecht tegen een groter geheel, een strijd die anderen heel moeilijk kunnen aanvangen en laten we zeggen winnen.
    Iemand kwetsen omdat ie niet doet zoals jij het zien wilt is gewoon te erg voor woorden…

  133. Moos
    12:39 29 november 2009

    @ineke

    Bedankt voor het toevoegen
    http://www.youtube.com/watch?v=cIXTe-1EVfo&feature=PlayList&p=E8084070F56DA995&index=0&playnext=1

    Waarom geven vele mensen een oordeel als ze niet eens de werkelijke achtergrond weten of verder gaan kijken dan hun neus lang is, zelf op bepaalde onderzoek uit gaan, wat waar kan zijn en wat niet… ik zeg niet direct dat Desiré Rövers gelijk heeft, maar ik sta zeker wel achter haar wat ze naar buiten brengt en vind ik zeker ook goed van haar. Ze kan ook zeker gelijk hebben, haar boek heb ik nog niet gelezen, door wat ze naar buiten poogt te brengen wordt door vele ook totaal niet serieus genomen en wordt ook in grote mate belachelijk gemaakt. Ze is recht door zee, en wat over haar ogen gezegd wordt is ze zeker bewust, zegt waar het op staat, terwijl ze met beiden benen op de grond blijft staan. Dus heb ik wel bewondering voor haar dat ze dit doet en vele mensen wakker doet schudden om het naar buiten te brengen, er kan ook zeker waarheid in zitten.

  134. Jerry
    12:09 29 november 2009

    @Gait

    “maar er zijn mensen hier op de site waar ik mijn gezin niet aan bloot wil stellen”

    Je kan je gezin ook tips geven en dan gaan kijken wat ze zelf doen i.p.v jouw opvattingen wet te maken op je eigen eiland.

    Of zie ik dat verkeerd? =)

  135. René Brioul
    11:26 29 november 2009

    @Marc G: Squaleen is een lichaamseigen stof, ja. Alleen maakt het een groot verschil hoe deze stof het lichaam binnen komt. Komt squaleen (bv via spruiten) oraal het lichaam binnen dan heeft het positieve effecten, wordt het geinjecteerd dan identificeert het immuunsysteem het als een vreemde stof en valt het uiteindelijk zelfs de lichaamseigen squaleen aan.

    @Gait: De tijden dat juistheid van informatie alleen bij mensen ligt waarvan het hun beroep is, is lang achterhaald.
    Iedereen kan informatie vergaren en daar simpele en nuchtere conclusies aan vastknopen.
    Daarnaast is het ook nog eens vaak zo dat mensen in hun eigen vak “vast” zitten en absoluut niet buiten hun “box” kijken, waardoor hun “expertise” ernstig gekleurd is.

    Opmerkelijk vind ik persoonlijk dat bijvoorbeeld aanhangers van kwakzalverij.nl absoluut en helemaal niet naar het gekwakzalver dat in de reguliere gezondheidszorg plaatsvindt, en er alleen maar op uit zijn om aan te tonen dat wat ze niet kennen niet werkt.
    Misschien zit er nog teveel militair in je Gait, en is je vertrouwen in “het gezag” rotsvast. Als dat zo is, dan is je blik op je “omgeving” nogal gefilterd.
    En dat stel ik – een eveneens ex militair.

  136. marcel
    11:24 29 november 2009

    @gait @mira ik wist niet dat iedereen oop het forum van deze site was uitgenodigd om komen te eten .En al helemaal niet met familie.

  137. Gait
    10:12 29 november 2009

    @ MIra
    en nee ik ben geen viroloog
    en helaas kan ik niet bij je komen eten het lijkt me heel leuk hoor en je kan vast goed koken maar er zijn mensen hier op de site waar ik mijn gezin niet aan bloot wil stellen, als ex militair ben ik zelf niet zo bang aan gelegt maar mijn vrouw en mijn kinderen zijn me alles en die stel ik niet aan onodig gevaar bloot , maar wederom bedankt voor je aan bod !!

  138. Roland
    09:45 29 november 2009

    @Dorien,

    Dank voor je zienswijze. Ik heb het eens goed op mij laten inwerken en er zit veel waarheid in wat je zegt. Volgens mij begrijpen wij elkaar wel ;)

  139. Moos
    23:38 28 november 2009

    Toch ff een reactie en vind dat Désirée Röver wél gelijk heeft, alle berichten wat ik hoor en lees zijn er wel negatieve gevolgen. de vaccinatie kan ADHD PDD-NOS en autisme veroorzaken. ik vind ook dat door het vaccin het bewustzijn van het kind naar beneden wordt getrokken en kinderen gewoonweg niet meer hunzelf kunnen zijn, spuit alle kinderen maar gewoon met alle “rotzooi” het zou verboden moeten worden. Ik heb echter ook medelijden met alle kinderen en vind het persoonlijke overweging nogal dom van alle ouders die er zo makkelijk in tuinen en massaal hun kind maar een vaccinatiespuit laten geven.

    Thiomerasol kan ook op oudere leeftijd o.a de ziekte van Alzheimer veroorzaken, zelfs hersenvliesontstekingen bij kinderen en andere ziekte en dat geldt voor meer stoffen die in alle vaccinaties word toegediend….de lezing die ik gehoord heb hierover ben ik nogal door geschokt en heeft mij op het andere been gezet en ben er meer over na gaan denken, anders gaan zien, voor mij dus geen vaccin meer en als ik kinderen had gehad had ik het geweigerd en was ik mijn kind(eren) gespaard gebleven

  140. Paul
    21:59 28 november 2009

    Ah Gait kan nog altijd veeeeeel dieper, niet dat ik deeltijd steenkolenhakker ben in een lokale goudmijn maar mijn geschoolde achtergrond heeft hier eigenlijk ook niks te zoeken, zeker niet waneer het over griep flu’s en andere vaccins gaat en andere idiote vondsten, af en toe verander je nog wel eens van richting of heeft er een omscholing plaats gevonden.
    Het schrijven hier van mij komt ergens in de buurt van mijn scholings projekt, inplaats van schrijven hielden we ons meer bezig met het tekenen en de bok, ook zelfs machinaal.

  141. mira
    21:14 28 november 2009

    Halloootjes
    Gait! ik snap nu pas dat je een viroloog bent!
    Of had je dat al gezegd en heb ik ff niet opgelet..
    Alles goed verder?
    Kom nou een keer eten bij me.
    Pa is er ook dan en Guido skyped wel mee denk ik.

  142. Gait
    20:50 28 november 2009

    tjonge paul wat diep
    mw rover kan niet beoordelen of de stoffen in de bv vaccinaties schadelijk zijn voor den mensch om dat ze daar niet voor heeft geleerd (schoenmaker blijf bij je leest )
    ze heeft haar academische studie niet afgemaakt om dat ze niet geïndoctrineerd wilde worden. dus de andere wetenschappers die ze citeert zijn niet geïndoctrineerd ? hoe kan ze bepalen wie wel geïndoctrineerd is en wie niet heel bij zonder toch ?

  143. Paul
    20:35 28 november 2009

    Ah ik ben al over gestoken ! moet ik dan weer terug om zonder te kijken of jij ook veilig aan de overkant kan komen.
    Niet zo moeilijk hoor, tis afhankelijk hoe breed die weg is en wat voor weg het is, wat je kan daar 11 wetenschappers over laten struikelen, dan ontbreekt de wegenbouwer en de ir. of ing. die het bedacht heeft.
    De weg kan veilig of onveilig geconstrueerd zijn maar kan ook doodlopend zijn, gezien de lokatie, situatie en de wel gestelheid van de weg in onderhavig toestand van weers omstandig heden, blijft de normale weg gebruiker nog altijd het soort die daar dagelijks aan deel neemt.
    Daar hoef je niet in gespecialiseerd in te zijn, of tevens een beroeps opleiding voor te hebben gedaan, om gebruik van de weg te maken.
    Met zonnebriel, oogkleppen op of alla ‘Ray Charles’ de weg met stok over te steken.

    Waar je op probeert te borduren Gait, is niet stand tot zaken, ik zelf was 1 van de lui die juist dit soort mensen een lezing liet geven ergens in Nederland en of naar haar boek te luisteren die ze zo juist geschreven had, ieder zijn verhaal en invals hoek als burger zijn, zonder vast gepinheid dat je eerst 5 bulls in je zak moet hebben zitten om te mogen deel te nemen aan een bepaalde discussie.

    Niemand zit op zijn plek in deze maatschappij waar hij eigenlijk voor heeft geleerd, jij blijkbaar ook niet…

  144. Gait
    20:17 28 november 2009

    om in een bepaalde richting waarschuwingen te kunnen geven, moet je wel in die richting geschoold zijn anders kun je dus niet onderbouwen wat je zegt , en krijg je van die bio energetische verhalen en mensen die je met behulp van water rondedansjes geluid en dergelijke willen genezen en al het wetenschappelijke bewijs links laten liggen.

    als je 11 wetenschappers hebt en 10 zeggen een weg oversteken zonder te kijken is levens gevaarlijk en 1 uit Australië die om zijn bijzondere uitspraken al geroyeerd is , zegt een weg oversteken zonder te kijken is veilig en super efficiënt en alle andere wetenschappers zijn gek en geïndoctrineerd. wie geloof je dan ?

    en als dan ook nog iemand met een gezellig huisvrouwen clubje lezingen in het land gaat geven om dat ze voelt dat wetenschapper nr 11 toch gelijk heeft , want ze kent iemand die goed heeft uit gekeken en toch aan gereden is. en heeft boeken gelezen en vind zich nu weg en waterbouw onderzoeksjournaliste wie geloof je dan ?

    ga je dan ook morgen oversteken zonder te kijken ? want je voelt dat het goed zit , of blijf je zelf uitkijken ?

  145. Jerry
    19:53 28 november 2009

    @Riet

    Mensen worden steeds laconieker onder de indoctrinaties dus moet er een steeds groter spectakel opgevoert worden en dat kost peseta’s en ligt logistiek lastiger om over discretie nog maar te zwijgen dus ik ben benieuwd waar de grens van hun kunnen ligt.

  146. Paul
    18:54 28 november 2009

    De aarde schijnt dus niet plat of rond te zijn, volgens het donut principe zoals ook het magnetisch veld functioneerd en de aarde waarschijnlijk een inner wereld heeft zal de kubische vorm nog lang op zich laten wachten.

  147. riet
    17:56 28 november 2009

    Hoe meer geschoold hoe meer geindoctrineerd.
    Alles veranderd
    en het is maar goed dat ooit iemand door anders te denken op pad is gegaan ondanks de angst misschien van de aarde af te vallen en toen ontdekte dat de aarde rond was en dat je er niet af kunt vallen. Dat zet pas zoden aan de dijk.
    Dat is pas vooruitgang. Anders hadden we nu nog allemaal in onze grot gezeten. Hoewel, misschien waren we toch wel beter af geweest. Geen vaccinaties, je mocht nog ziek worden en ook dood gaan. Er was geen overbevolking, dat regelde de natuur zelf nog. Je was die je was en altijd bent geweest. No nonsens.
    Wie haalt de taalfouten er even uit?

  148. Paul
    17:01 28 november 2009

    @ gait

    Waarom moet iedereen hoog geschoold zijn waneer hij mee wil praten over bepaalde onderwerpen? een vuilnisman, loodgieter en of een vakkenvuller word over het hoofd gezien, hun uitspraken doen d’r dus niet aan toe.
    Er zijn mensen die meer kennis in huis hebben dan mensen die daar speciaal voor opgeleid zijn en het omgekeerde is ook zo’n verhaal, je komt ook niet altijd aan de baak waar voor je geleerd hebt.
    Desiree Rover is iemand die zich bezig houdt met het onderzoeken naar bepaalde zaken, van al diegene die hier op wanttoknow hangen en de onderwerpen hier over delen met elkaar, moet ik persoonlijk op toewijzen dat de meesten van ons, niet eens in de buurt komen met een drs, titel of wat er ook maar dicht in de buurt bij komt.

    Tis gewoon wie je bent en waar je voor staat!

  149. Gait
    10:46 28 november 2009

    mw rover

    citeert meestal mensen de door de rest van de wereld niet serieus genomen worden zie onderstaande links , mw rover is niet academisch geschoold mw rover is dus een havo ? klantje dat niet geïndoctrineerd wil worden door een of andere academie, maar citeert dus wel academici die of geroyeerd , of bewezen niet sporen.

    zie de linkjes voor eerst het verhaal van rover en dan over de man die ze citeerd

    http://www.nujij.nl/desiree-rover-waarschuwt-ernstig-
    tegen.6087294.lynkx
    http://rationalwiki.com/wiki/Andrew_Moulden

  150. René
    10:23 28 november 2009

    Ik stel voor weg te zappen bij de grote Gait show, we geven hem veel te veel lol om er op in te gaan en gaan in negatieve emoties zitten.

    Meer over vitamine D3. Het is een bijzondere vitamine die aan babys tot 1 jaar oud wordt verstrekt om een tekort aan te vullen. Het is daarom ook in de winkels te krijgen.

    Het wordt aangemaakt door direct contact met zonlicht en er worden in 20 minuten tot een half uur blootstelling met de zon 10.000 eenheden van aangemaakt in je lichaam. Toch is de dagelijks ‘aanbevolen’ hoeveelheid maar 200 eenheden! Gek hé.

    Je lichaam slaat het teveel aan D3 op in je lichaamsvet totdat het er een beroep op doet. Je kunt er dus veel meer van nemen dan de dagelijks aanbevolen hoeveelheid, het wordt simpelweg opgeslagen en doet je lichaam geen schade aan.

    Wat doet het? De vitamine wordt in je lichaam een soort hormoon die een natuurlijk antibioticum is. Daardoor heb je relatief weinig griepgevallen in de zomer. Omdat we boven de 30e breedtegraad leven krijgen we in de winter te weinig D3 binnen en worden we ziek. Rond de poolcirkel worden mensen zelfs suïcidaal door gebrek aan zonlicht, of hier een link te maken valt met D3 weet ik niet, maar het is een bijzonder gegeven.

    Op dit moment is er een chirurg in Kiev die geïnfecteerd is met de gemuteerde versie van de H1N1 die in leven word gebracht met dagelijks 2 injecties van 30.000 eenheden D3. Zijn collega die nagenoeg tegelijk geïnfecteerd raakte was een dag later overleden.

    Dit is de informatie die tot mij kwam en ik weet niet 100% zeker of het allemaal klopt en daarom verzoek ik iedereen het zelf goed uit te zoeken (ook jij Gait ;-) ).

    Mijn bronnen zijn:
    http://www.youtube.com/watch?v=HH1rB-Ya2UQ
    uitleg over D3 door Gabriële Stahler

    Intervieuw met Dr. Bill Deagle
    http://216.18.197.204/audio/Bill_Deagle_24_November_2009.mp3

    http://projectcamelot.org/index.html#Ukraine_24_November

    De MSM heeft nu ook een bericht naar buiten gebracht van twee gevallen in Frankrijk waarbij H1N1 “gemuteerd” zou zijn.

    http://www.nu.nl/buitenland/2132389/twee-fransen-overleden-gemuteerde-griep.html

    Hier een overzicht.
    http://news.google.com/news/search?aq=f&cf=all&ned=us&hl=en&q=mutation

    Help jezelf en je omgeving met deze informatie.

  151. Gait
    00:53 28 november 2009

    @ grace @ Angelique

    het is geen conclusie ik denk dat het zo is hoeven jullie echt niet te denken jullie mogen zelfs denken dat ze een messias is allemaal prima dit is mijn conclusie , hoeft niet die van jullie te zijn feit is wel dat ze niet feitelijk te maken verbanden legt zoals bv het polio / aids verhaal en dat is op zijn minst wonderlijk te noemen.

    en nee rene, ik word hier voor niet betaald helemaal mijn eigen vrije wil

  152. Paul
    00:07 28 november 2009

    @ Mar

    Bedankt voor je linkje…

    Kom ik dit tegen als antwoord van Ab Klink;

    “5 (Antwoord van Klink)
    Omdat vaccins een biologisch product zijn, moet er altijd rekening worden gehouden met tegenvallende opbrengsten in het productieproces. Daar ben ik mij vanaf het begin bewust van geweest. Op het moment van aanschaf was er geen aanleiding om aan te nemen dat het productieproces van de vaccins zo veel vertraging zou oplopen. ”

    Sinds waneer is een vaccin een biologisch produkt? nou mag die Ab sukkel van een Klink mij eens uitgebreid vertellen of Squaleen en Thiomersal daar ook onder vallen !?
    Denk eerder dat onze vriend John Consemulder daar wel een goed antwoord op heeft !

  153. Angelique
    23:38 27 november 2009

    Gait,
    Hoe kom je bij je conclusie over Mevr.Desiree?
    alleen door het bekijken van filmpjes?
    Heb je Desiree weleens persoonlijk gesproken in het fysieke leven?

    welke wonderlijke psychologie hanteer jij Gait?

    het kan zijn dat je de wijs in pacht hebt nietwaar?
    maar kom met beide voeten maar eens heel snel terug op deze wonderlijke aarde.

  154. Marc
    20:32 27 november 2009

    Liever Désirée dan Appie…

  155. Grace
    19:41 27 november 2009

    Lieve Gait wat doe je nu? Je houdt ons altijd zo scherp met je feitelijke kritiek en nu ga je het op de persoon spelen…
    Jouw conclusie over Desiree is psychologie van de koude grond. Echter jouw gedrag heeft wel een naam: bullying.

    @Mar thx voor de link naar antwoorden van Klink.

  156. Mar
    17:49 27 november 2009

    Oh, hier is Klink met antwoorden!

    http://www.hetechtenieuws.org/2009-11-27.php

  157. Nikolai
    15:50 27 november 2009

    Ik denk dat mensen dusdanig gefrustreerd zijn, tot over hun oren, dat ze niet meer anders kunnen dan doofstom doorgaan met wat ze gewend zijn. Jongens geloof me, al dondert er een gloedgolf over Amsterdam, wij blijven met z’n allen in de file staan richting de A10.

  158. René
    15:08 27 november 2009

    @ Gait

    Welke alfabetsoep organisatie betaald jou. Jij bent vaste bezoeker van deze site en ik vind het raar dat jij de MSM en de WHO quote, terwijl 99 procent van de bezoekers van sites als deze hun vertrouwen hierin hebben verloren en juist hun heil zoeken bij de alternatieve media voor informatie.

    Mochten mijn insinuaties misplaatst zijn dan biedt ik mijn excuses aan, iedereen heeft recht op zijn of haar versie van de waarheid. Ik hoop voor jou dat je op tijd de werkelijkheid kunt onderscheiden van de fictie die aan ons verkocht wordt als waarheid.

    Je moet toch toegeven dat het gek is dat iedereen doorgaat alsof er niet aan de hand is terwijl blijkt dat de global warming zwaar wordt overdreven door de recent geopenbaarde gehackte bestanden. In Kopenhagen gaat men gewoon door met de C02 tax! Ook in het geval van de situatie in Oekraïne doet men alsof hun neus bloed en er niets aan de hand is.

    Ik ben ervan overtuigd dat de situatie in Oekraïne echt zo erg is als geschetst. Door een paar simpele zoektermen kun je hierachter komen, maar ik heb het gevoel dat debunken een hobby van jou is geworden en wat dat betreft wens ik je daarbij veel plezier. Ik hoop alleen dat je niet lachend ten onder gaat.

  159. Lunik
    13:47 27 november 2009

    Ah kom op Marc, het is toch ook allemaal een beetje entertainment. Die mensen bij de krant willen gewoon materiaal voor nieuwsitems enzo, maakt niet uit wat het is eigenlijk als het maar iets is. En als we dat allemaal niet willen zien of lezen, dan wachten we toch gewoon tot na 23:00 uur en dan zetten we televisiehoeren weer op.

  160. MARC G
    13:08 27 november 2009

    bij deze wil ik ook nog even niet nalaten , HET VOLGENDE, de extreme domme opmerkingen ouders in de trant van ;
    “ja wie zijn wij om aan de regering en artsen te twijfelen ?”

    “ja ik heb mijn kind laten inenten want het gaat toch om de gezondheid van je kind”

    “HET GAAT TOCH OM JE KIND”

    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MEVROUW OF MENEER

    HET GAAT OVER U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WAAR HET OM GAAT IS UW VOLGEVRETENHEID IPV JE EENS TE LATEN INFORMEREN HOE HET ECHT ZIT EN HET FEIT DAT U ZICH TOTAAL LAAT MANIPULEREN EN ZICH GEWOON LAAT OPROEPEN DOOR DE GGD ( GESTAPO GEZONDHEIDS DIENST )

    EN DAT U DAN TOT UW ‘GERUSTSTELLING’ LEEST IN DE KRANT,
    IN ELKE KRANT OVERIGENS , MAAR SPECEFIEK DINSDAG 24 NOVEMBER HET AD……..
    IK CITEER DE REDACTEUR EN TEVENS VADER VAN EEN GEVACCINEERD KIND ;wouter van wijk;

    “VEEL MENSEN TWIJFELEN, MAAR WIJ NIET. EN BIJ DOCHTER JANNEMIJN IS HET ALLEEN MAAR EVEN AU”

    JA HOOR GOOI ALLE WETENSCHAPPELIJKE LITERATUUR OVERBOORD TAV VAN DE GEVAREN VAN VACCINATIES , WANT IN DE KRANT STAAT HET ; EN OSTERHAUS, KLINK EN COUTINHO ZEGGEN HET OOK ;
    - DE BABY ZEI ALLEEN MAAR EVEN -AU-

    KAN HET NOG ONNOZELER ?
    NOTABENE IN EEN KRANT WAARBIJ FC KNUDDE DE ENIGE SERIEUZE BIJDRAGE IS……….

  161. GalliLéon
    12:57 27 november 2009

    MARC G DANK JE WEL VOOR DEZE WAARDEVOLLE TOEVOEGING!

    MvdG Galliléon

  162. GalliLéon
    12:54 27 november 2009

    ZIJ zien niet DE natuurlijke samenhang, ZIJ zien GEEN vrouw welke is getekend en gekend door het leven, ZIJ zien geen vrouw die WEET door de ERVARING van het leven, ZIJ zien geen vrouw, geen moeder die juist door verlies van haar EIGEN kind en het ermee gepaarde proces enkel heeft KUNNEN concluderen dat er iets heel erg mis is op deze wereld en dat de vele industrieen waartussen wij dagelijks leven GEEN enkel belang hebben bij het welzijn van de mens maar enkel het belang van de WINSTMAXIMALISATIE van de ELITE dienen!

    JIJ GAIT ZIET ENKEL WAT JE ZELF WIL ZIEN EN NIMMER WAT ER AAN WAARHEID EN ILLUSIE is, jij ziet geen samenhang, legt geen verbindingen om je inzichten te vergroten, je oordeelt enkel op niet maar verkondigt het als een mening, die zelfs als mening niet genoeg waarde heeft om bij te dragen aan een verrijking van het inzicht!

    Weet niet of je de poppetjes van AB klink en z’n handlangers hun ogen wel eens hebt gezien maar achter die gaylord bril van hem zie je enkel poppetjes van de politiestaat waarin hij tot beide ellebogen zit ingepropt!

  163. MARC G
    12:41 27 november 2009

    ik had een vraagje voor onze geit
    Geen enkele expert ( ik bedoel ‘overheids-expert) kan deze beantwoorden: de cassettebandjes en automatische antwoordmails van overheid , GGd , postbus 51, RIVm etc

    De expert van het grieppandemie video chat antwoordde me het volgende ;

    Beste Marc,
    Dit zijn veel te moeilijke vragen om door mij te laten beantwoorden. Dit zijn vragen voor een apotheker. Ik raad je aan om je vraag te stellen aan het College ter Beoordeling Geneesmiddelen. Zij keuren producten goed alvorens ze op de markt (mogen) komen, dus zij zouden moeten weten wat er in de producten zit.

    op hun site http://www.cbg-meb.nl/cbg/nl kan je onder het knopje contact een formulier invullen met je vraag.
    Succes,

    Jim van Steenbergen

    Hier komt de vraag dan zijn we tevens meteen verlost van de mantra
    : squaleen is veilig……………….

    Ok Gait jij gaat het antwoord geven he ? Let op.
    En zoals Lord mockton dan zegt tegen al baby gore : anders ga je gewoon zwijgen ok?

    Wat u zegt klopt;squaleen is een lichaamseigen stof !!
    Het wordt zelfs gebruikt als gezondheids supplement.

    Toch had ik nog een vraag aangaande deze kwestie.

    Ik heb enige wetenschappelijke literatuur hierover bestudeerd en hoop dat u mij nog een keer kunt bijstaan.

    en ik hoop van harte dat u nogmaals mijn angst kunt indammen .

    Via de website van Novartis vond ik het volgende :
    Adjuvant MF-59 is oil based and composed of squaline, Tween 80 and Span 85

    Ok Dus squaline en tween 80 ( polysorbaat ) zijn volkomen veilig. Das juist.
    Alleen de toevoeging span 85 dient om de genpoemde emulsie te
    stabiliseren.

    Span 85 levert precies voldoende electrische veldsterkte op om partikeles zwevend te houden; Deze elektro-actieve stof leidt ertoe dat de afzonderlijke fijne deeltjes in de emulsie steeds op dezelfde manier rondzweven en niet kunnen gaan klonteren.
    tot dusverre duidelijk………..

    WAT IS DAN PRECIES DE RELATIE MET HET GEVAAR VAN VACCINS WAARIN DIT SPAN 85 IS VERWERKT?

    wetenschappelijk is bewezen dat allerlei elektro-actieve stoffen ladingsverschuivingen kunnen veroorzaken van elementen binnen moleculen.

    Dus ladingsverschuivingen binnen aminozuren en eiwitmoleculen kunnen een andere ruimtelijke structuur krijgen aangemeten. Op die manier kunnen normalier lichaamseigen moleculen ineens een ‘vreemd’karakter krijgen en door het lichaam als een anit gen kunnen worden aangezien..
    Squaleen en polysorbaat zijn volkomen veilig, maar- dan- komt span 85 er aan te pas om te zorgen voor een goede stabiliteit van de ontstane suspensie. En tegelijkertijd leidt dan die elektro activieteit van span 85 tot een ladingsverschuiving in de aminozuren en eiwitten van dat squaleen, dat daardoor opeens niet meer zo perfect lichaamseigen is.

    DUS IK HEB GROTE ZORGEN AANGAANDE HET VOLGENDE :

    Als men pure squaleen inspuit of slikt, gebeurt er helemaal niets verontrustends. Maar als je de aldus met polysorbaat 80 en Span85 bewerkte – en (deels) vervormde – squaleen (en eveneens vervormde polysorbaat) in een lichaam brengt, oraal of per injectie, dan herkent dat lichaam deze stof niet meer als een natuurlijke lichaamseigen stof en ziet het lichaam deze vervormde moleculen aan voor antigenen of allergenen en worden er antilichamen gevormd, met een sterke immuunreactie – en zelfs eventueel een anafylactische shock (of anafylactoïde reactie) – als gevolg. Ook de emulgatormoleculen – die hier een combinatie zijn van twee wel vertrouwde stoffen – worden nu als lichaamsvreemd en dus als antigeen beschouwd.

    En bovendien kunnen die lichaamsvreemde – en op onvoorspelbare manier vervormde – eiwitten alle mogelijke lichaamsfuncties ontregelen doordat ze onterecht allerlei receptoren kunnen bezetten, waardoor lichaams- en/of breinfuncties uitvallen of juist onbedoeld worden geactiveerd.

    • Door het elektro-actieve aluminium worden ook ladingsverschuivingen bewerkstelligd, maar dan pas hoofdzakelijk nadat het in het lichaam is gespoten. Bij vacins die alleen aluminium hydroxide bevatten en geen MF59 is alleen aluminium verantwoordelijk voor de ladingsverschuivingen binnen het vaccin, dus binnen de eiwitten van de antigenen die het vaccin vormen. Dat betekent dat het lichaam ook antilichaampjes aanmaakt tegen zomaar vreemde eiwitten die niets van doen hebben met de specifieke ziekmakers waartegen werd gevaccineerd. Daarna leidt aluminium hydroxide nog lange tijd tot ladingsverschuivingen van moleculen in het lichaam zelf.

    • Door het elektro-actieve Span85 wordt in vaccins het squaleen-aandeel blootgesteld aan ladingsverschuiving, waardoor er extra lichaamsvreemde moleculen in het vaccin zitten, waardoor een immuunrespons sterker wordt. En tevens ook het a-specifieke stress-syndroom ernstiger verloopt. Daarna werkt Span85 ook nog geruime tijd door in het lichaam, waardoor daar ook nog aminozuren en eiwitten een verkeerde vouwing kunen krijgen.

    • Voegt men aan een vaccin echter tegelijk aluminium hydroxide plus MF59 toe, dan zal onder invloed van aluminium plus Span85 er een nog sterkere ladingsverschuiving kunnen ontstaan binnen de antigenen van het vaccin en squaleen. De ontstane immuunreactie zal dan des te heviger verlopen, net zoals de effecten daarna nog in het lichaam zelf.

    De pogingen van de farmaceutische industrie – en dan met name van Novartis – om zo zuinig mogelijk om te gaan met het verdelen van antigenen over de in te spuiten doses – door gebruik van gemanipuleerd squaleen – maakt dat vaccins steeds gevaalijker worden en tot steeds meer bijwerkingen gaan leiden.

    De voor Nederland bedoelde H1N1-griepvaccins van Novartis moeten we dan ook met de grootst mogelijke bezorgdheid tegemoet zien. Niet alleen bevatten ze gemanipuleerd squaleen – in de vorm van MF59 – en ook aluminium hydroxide, maar iedere Nederlander moet er volgens minister Klink ook nog eens tweemaal mee worden ingespoten.

    In relatie tot het gebruik van squaleen in MF59 en de gevonden antilichaam tegen (het vervormde) squaleen is het volgende artikel interessant:

    * Asa PB, Cao Y, Garry RF., “Antibodies to squalene in Gulf War syndrome. », Exp Mol Pathol. 2000 Feb;68(1):55-64.

    met groet,

    marc

    MET DANK AAN TEUNI kUIPER

    DOWNLOAD DIT WETENSCHAPPELIJK BOEK AUB

  164. Ineke
    12:34 27 november 2009

    @ roland
    het viel me op dat desiree niet fris uit haar ogen kijkt, (mijn waarheid hoef je niks mee) dus ben ik haar filmpjes op internet gaan kijken , binnen 4 minuten is mij de oorzaak van haar wonderlijke gedrag duidelijk geworden, het verlies van haar zoon door kanker (de medische wetenschap kon hem niet redden) dat is volgens mij de oorzaak van haar zoektocht naar redding en straf voor de medische wetenschap.

    de zegt en citeert zaken die kant nog wal raken bv de relatie van aids en het polio vaccin (waanzin)
    enz enz enz

    http://www.youtube.com/watch?v=cIXTe-1EVfo&feature=PlayList&p=E8084070F56DA995&index=0&playnext=1

    ik zou zeggen bekijk de filmpjes zelf eens een keer, bijzonder hoe ze kijkt wat ze verteld maar absoluut niet serieus te nemen en zelfs gevaarlijk !!

    Je hebt in zoverre gelijk dat het interessant is om naar te kijken. Naar mijn mening een vrouw die, in een taal die niet haar moedertaal is, toch heel duidelijk en rustig haar mening geeft. Een aanrader, bedankt.

  165. Gait
    11:48 27 november 2009
  166. Gait
    11:32 27 november 2009

    @ roland
    het viel me op dat desiree niet fris uit haar ogen kijkt, (mijn waarheid hoef je niks mee) dus ben ik haar filmpjes op internet gaan kijken , binnen 4 minuten is mij de oorzaak van haar wonderlijke gedrag duidelijk geworden, het verlies van haar zoon door kanker (de medische wetenschap kon hem niet redden) dat is volgens mij de oorzaak van haar zoektocht naar redding en straf voor de medische wetenschap.

    de zegt en citeert zaken die kant nog wal raken bv de relatie van aids en het polio vaccin (waanzin)
    enz enz enz

    http://www.youtube.com/watch?v=cIXTe-1EVfo&feature=PlayList&p=E8084070F56DA995&index=0&playnext=1

    ik zou zeggen bekijk de filmpjes zelf eens een keer, bijzonder hoe ze kijkt wat ze verteld maar absoluut niet serieus te nemen en zelfs gevaarlijk !!

  167. Dorien
    11:14 27 november 2009

    Aan Desiree, dank voor je artikel.

    De rol van de Nederlandse overheid is nul zeg je. Ik was zelf ook geneigd dat te concluderen na het kort geding in Zwolle afgelopen oktober. Later dacht ik: is het niet ook een verschuilen van de Nederlandse politiek achter de EU voor een eigen keuze die wel is gemaakt? De Poolse regering heeft immers geen vaccins ingekocht. Die ruimte was er dus kennelijk nog wel.

    Aan Roland: ik vind er zelf wel wat voor te zeggen dat mensen eigen verantwoordelijkheid mogen dragen voor de eigen waarheid. Dus maw als bepaalde info die hen wordt aangereikt mensen te ver gaat, dan is dat (gelukkig) aan henzelf. Daar hoeven anderen niet voor op te draaien. Maw: Desiree is niet de oorzaak als mensen haar zienswijze te ver vinden gaan. Je draait in mijn ogen de zaken om. Desiree. En wie zegt dat Desirees enige doel moet zijn dat ze de ogen van mensen opent? Misschien vindt ze het wel heel lekker om dingen gewoon uit te drukken zoals je ze ziet, dat zou voor mij namelijk de aantrekkingskracht zijn om dingen onomwonden te zeggen.

    Het is maar een tip Roland en doe ermee wat je wilt: Misschien is het een aanrader voor jou Roland om los te laten dat je invloed hebt op de mate waarin mensen open staan voor dingen. Dat is in deze tijd in elk geval wel mijn persoonlijke les.

    Tot slot: ik ben er voor mezelf achter dat het geen zin heeft om dingen te zeggen tegen anderen om iets van ze gedaan te krijgen. Ik ken die les maar al te goed. Dan neem je die ander eigenlijk niet serieus Roland. Dus wat ik bedoel: jij vraagt van Desiree dat ze strategisch praat (dus niet helemaal zegt wat ze echt denkt) en de doelgroep voor ogen houdt en haar woorden zorgvuldig kiest om die te bespelen in de richting van meer bewustzijn op wat er gaande is. Dat werkt uiteindelijk gewoon niet m.i. Mensen voelen het donders goed aan als je hen iets zegt met als inzet om ze te veranderen. Mensen zijn namelijk niet gek. Het beste is nog volgens mij dat Desiree zichzelf is en zegt wat ze echt denkt. Dat is voor alle partijen het beste energetisch gezien. Want mensen die op mij af komen om iets van me gedaan te krijgen (daar heb ik een neus voor), daar gaat een zuigkracht vanuit. Hoe goed ze hun woorden ook kiezen, hoe goed ze me ook een veer in mijn reet steken en hoe goed ze zich ook in mij verdiept hebben.

    Groetjes,
    Dorien

  168. Gait
    10:58 27 november 2009

    @ rene

    Pandemic (H1N1) 2009, Ukraine – update 2

    17 November 2009 — Preliminary tests reveal no significant changes in the pandemic (H1N1) 2009 virus based on investigations of samples taken from patients in Ukraine. Analyses are being performed by two WHO influenza collaborating centres as part of the global influenza surveillance network.

    Preliminary genetic sequencing shows that the virus is similar to the virus used for production of the pandemic influenza vaccine, reconfirming the vaccine’s efficacy at this time.

    Related links

    Pandemic (H1N1) 2009

    Additional questions about the pandemic virus circulating in Ukraine will be answered as more data is available.

    WHO commends the government of Ukraine for its open sharing of samples to inform global monitoring of the virus for signs of change.

    A total of 34 samples were analysed independently by the WHO Collaborating Centre for Reference and Research on Influenza, Mill Hill in London, UK, and the WHO Collaborating Centre for the Surveillance, Epidemiology and Control of Influenza in Atlanta, Georgia, USA.

    http://www.who.int/csr/don/2009_11_16/en/index.html

  169. GalliLéon
    10:27 27 november 2009

    Ach Lunik de beste stuurmannen staan altijd aan wal, toch? Er zijn gelukkig een hele groep burgers wereldwijd bezig om naar voren te treden tegen de gevestigde en onderdrukkende orde. Veel weerstand ervaren wij, echter de flexibiliteit van deze mensen is na de afgelopen jaren wel erg op de proef gesteld, daar waar zij vrolijk doorgaan met het verder domineren,corrumperen en winstmaximaliseren. Word een constante nuance verwacht van de mensen die zuiver en waar spreken! Het is een omgekeerde wereld waarin we leven, en uit bepaalde reacties blijkt dat er toch nog vele zoekende zijn die vast blijven klampen aan de structuur en samenhang van de illusie, die enkel de onwaarheden herbergen! Wanneer gaat die cruciale groep nou eens ZIEN wat er WERKELIJK speelt, zodat we kunnen formeren met die grote groep van de middenstand op deze wereld! WIJ kunnen, weten en willen dat de systemen VOOR ons werken NIET TEGEN ons, of ENKEL voor de ELITE maar voor ALLEN! WIJ die wakker zijn dragen allen de verantwoording voor de manifestatie van de 21e eeuw! Het is werkelijk onbegrijppelijk dat mensen die handelen uit onvoorwaardelijkheid, zonder enkele tegenprestatie verwachtend, enkel om te dienen voor het collectief zo weining body ontvangt die wel zo nodig is om de geplante zaadjes te kunnen kiemen en tot wasdom te brengen! Het belang van HUN is enkel de burger in de kiem te smooren….! Desiree Rover U ROCK, DON’T STOP! Een dame van uw klasse blijft toch op haar strepen blijven staan…!

    mvdg GalliLéon

  170. Lunik
    09:41 27 november 2009

    Haha, ook dat is al geprobeerd Roland. Ook dan steken we de kop in het zand. Ik heb Desiree een paar keer ontmoet en zij verteld zaken ook heel rustig, netjes en echt. Vergis je ook niet in de energie die gemoeid gaat om al het gedemoniseer van je af te blijven zetten en overeind te blijven met machtige apparaten die je maar wat graag om willen duwen. Dat gaat je uiteindelijk ook niet in de koude kleren zitten. Het is nogal eenvoudig om van de zijlijn te gaan roepen dat het beter kan Roland, vind je eigenlijk ook niet een beetje?

  171. Roland
    08:51 27 november 2009

    Ik heb veel respect voor het werk van Desiree, maar waarom zoekt ze op een enorm confronterende wijze de aanval? Je ontvangt immers wat je geeft. Ik vind het niet raar dat Desiree door een groot publiek wordt afgewezen. Ieder vogeltje zingt zoals het gebekt is, maar ik denk dat Desiree veel meer draagvlak zou creëeren voor haar onderzoek als ze haar boodschap anders zou brengen en dat hoeft absoluut niet met meer nuance. Daarmee wordt de directe en indirecte invloedsfeer een stuk groter.
    Veel mensen zijn nu pas aan het ontwaken, toespelingen als: Het grote publiek, in toenemende mate gehypnotiseerd door voetbal, poker en televisiehoeren,… zijn in mijn beleving niet bevoordelijk voor de te brengen boodschap.
    Begeleiding ipv overstelping en ondertussen de waarheid vertellen.

    Succes.

  172. Vulpen
    22:48 26 november 2009

    Als het goed is doet de link naar Gebroken Pennen het gewoon. Anders zou het kunnen zijn dat je het met een andere browser moet proberen. Hier werkte het in ieder geval.

    Bedankt voor de verwijzing trouwens!

  173. _Chris_
    19:38 26 november 2009
  174. _Chris_
    19:22 26 november 2009
  175. Nikolai
    18:27 26 november 2009

    @Rene

    Hey, is dit nou gewoon bangmakerij of echt aan de hand. Kan iemand iets van licht schijnen op Unkraine en wat daar echt gaande is? Gvdme!

  176. GalliLéon
    18:19 26 november 2009

    @René

    krijgen we weer de engelse ziekte in het leven? Als er word geadviseerd om verhoging van de algemene dagelijkse hoeveelheden van vitamine D flink op te pompen( alle D vitaminen maar D3 zeker)is calcium toch? De engelse ziekte was een verschrikking daar je botten zo scheef als een hoepel gingen groeien door de afbraak van calcium in de botten ipv opname! En als ik lees dat deze aardsvolk genocide van de elite ( georgia guidestones laten geen beste statistieken zien voor de mens…) een brandbom voor de longen betreft, meen ik dat vitamine D3 weinig zal helpen tegen het virus! Welke is ontstaan vanuit een bacterie…(hoe dan, de samenstellings wijziging van bacterie naar virus… net als van vloeibaar zichtbaar naar gasvorm onzichtbaar KEN TOCH NIET NATUURLIJK ZIJN…) Enfin nog belangrijker als dit waarlijk gebeurt is het msm HOT news! Hoeveel filmateriaal is er voor handen en naar buiten gekomen nav dat verhaal van die israelische man die voor het betreden van de ambassade is gepakt???? Kom op dit zijn wel pittige verhalen….verlammen in angst is de allerslechtse raadgever, beter uitzinnig van gelukzaligheid….

    mvdg GalliLéon

  177. René
    17:46 26 november 2009

    Tja, zin om te vloeken maar ik hou me in. Geen nieuws, maar goed geschreven en samengevat. Ik mis de huidige situatie in Oekraïne.

    Hier een impressie van de toestand aldaar.

    Vliegtuigen spuiten virussen in Kiev, drie dagen later blijkt H1N1 `gemuteerd´ te zijn en sterven mensen aan aandoeningen die lijken op long pest. Quotes, `De bacterie van longpest lijkt in een virus te zijn gezet`, `de longen van de slachtoffers zien eruit als brand slachtoffers´. Het virus is inmiddels in Noorwegen, Canada, VS, Turkije, Tsjechië, Rusland en Wit-Rusland. Dit is een killer virus in tegenstelling tot de H1N1 De Mexicaanse griep wordt genoemd. De media is hier niet mee bezig en de maatregelen die normaal gesproken van kracht gaan op bijvoorbeeld Schiphol worden niet uitgevoerd (bv. quarantaine). Zo kan het doel worden bereikt om zoveel mogelijk mensen te vermoorden. Dat zijn voor zover ik kan overzien de ware feiten van dit moment en ik vrees dat dit pas het begin is. Wapen jezelf met vitamine D3, onderzoek dit voor jezelf en je directe omgeving.

    PS Laat dit bericht je alsjeblieft niet verlammen in angst, maar zorg dat je kunt anticiperen op wat er komen gaat.

    PPS zoek dit verder uit, qua informatie is dit het topje van de ijsberg. Tip Dr. Bill Deagle interview met Project Camelot http://www.projectcamelot.org

  178. Guido
    16:52 26 november 2009

    @Joris: webbeheerder G over jouw commentaar: Dank! Koppeling hersteld. Ik kan niet bij elke koppeling een hele zin zetten Joris, maar dank voor je oplettendheid! Als het goed is, kijken zoekmachines ook ‘achter’ de opgegeven links. En als we ergens een hekel aan hebben, zijn het ‘scannende lezers’.. haahhaha (Straks moeten we ons logo nog vervangen voor een streepjescode..)

  179. Joris
    16:36 26 november 2009

    Bij de eerste ‘hier’ achter ‘Huisarts over varkensgriep’ kom ik op de site van ‘gebroken pennen’, maar met een gebroken link.
    Zou het artikel zijn weggehaald of is er een technisch mankementje?

    PS: even over usability: Het woord ‘HIER’ komt miljoenen malen voor en zoekmachines zullen links achter het woord hier niet zo interessant vinden. Mensen die scannend lezen hebben hetzelfde.

    Beter: huisarts X over varkensgriep op ‘Gebroken Pennen’

Plaats uw reactie hier

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com.