De ‘wetenschappelijk’ journalist Simon Rozendaal, die van zichzelf zegt dat hij ‘redelijk onafhankelijk en kritisch‘ is, heeft een paar klachten aan zijn broek hangen. Deze zijn inmiddels ingediend bij de Raad van Journalistiek. Annelies, die verder met haar achternaam anoniem wil blijven heeft deze klacht ingediend, de andere kwam vandaag van good-old Arend Zeevat.
Naar ons idee is dit een volkomen terechte aanklacht. Natuurlijk ging het er vorige week in De Rode Hoed in Amsterdam, stevig tekeer, maar dát is natuurlijk te verwachten van een bijeenkomst waar controversiële onderwerpen als ‘vaccinaties’ en de ‘Mexicaanse griep’ aan de orde komen. Maar het was naar mijn mening vooral de houding van ‘wetenschapper’ Rozendaal zélf, die de mensen deed onsteken in felheid..!
Neem daarbovenop nog eens de volstrekt onwetenschappelijk houding van Dr. Roel Coutinho die avond, die deed alsof zijn neus bloedde, toen hem kritische vragen werden gesteld over de relatie van overheidsadviseurs met de farmaceutische INDUSTRIE, en je hebt brandstof genoeg voor een heftige discussie.

Een journalist bij laag water.
En nogmaals, zoals ik ook stel in het eerdere artikel dat HIER verscheen over de bijeenkomst op 11 Februari jl., ga dan niet als ‘wetenschappers’ doen voorkomen alsof het een neutrale avond is. Want dan is er wel degelijk sprake van ‘journalistieke hoerderij’..!
De manier waarop Rozendaal deze avond leidde, zichzelf meerdere malen in zijn rol als discussieleider ongeloofwaardig makend, door Coutinho uiterst tendentieuze vragen te stellen, die Coutinho alleen maar hoefde in te koppen, in het voordeel van het vaccinatie-team, om het zo maar even te zeggen, is in één woord schandalig.
In het verslag dat Rozendaal vervolgens maakt op Elseviers-website, komt de ware Rozendaal naar boven..! Hij begint te schelden, hij gaat mensen en groepen denigreren. Dát is nou precies wat we nog nodig hebben, om aan te tonen, met welke houding hij de avond leidde.
Maar wat mij als oud-marketeer vooral verbaasde, is het VERBERGEN van de naam van de grootste sponsor van Dhr. Simon Rozendaal’s wetenschappelijke café in de Rode Hoed: Merck Sharp & Dhome. Een sponsor wil toch immers altijd op de voorgrond. Een sponsor wil, zoals dat heet, ‘exposure’; of zoals we dit in goed Nederlands noemen: ‘in de schijnwerpers’ staan.
Wat is er simpeler om iedereen bij binnenkomst, een overhead-dia te tonen, met alle sponsors van de avond?
Dat MSD niet in de ‘wetenschappelijke schijnwerpers’ wíl staan, wat al vreemd is natuurlijk, geeft naar mijn mening ook duidelijk aan dat ze liever vanuit ‘het donker’ opereren. Het liefst kennelijk, met deze uiterst lepe, quasi-journalistiek opgezette avonden, en trachten de publieke opinie hiermee te beïnvloeden.. Als je nu als bezoeker voor een discussie-avond al moet gaan oppassen wie erachter zitten..!
En wat is er simpeler om mensen geen € 5- toegang te laten betalen en de sponsor te noemen die het allemaal mogelijk maakt… Ik had nu het gevoel dat ook die €5,- ertoe diende om het rookgordijn van die avond te versterken! Want als ik even reken, kom ik op een opbrengst van ca. 70 mensen x € 5, = € 350,- Ik kan me toch niet voorstellen, dat dit bedrag indruk maakt op een miljardenconcern als MSD, om mensen deze avond aan te bieden? Mooie daad toch, om mensen over vaccinaties voor te lichten en erover te discussiëren..
‘Toegang gratis, gesponsored door MSD’
Zoals gezegd: de houding en de scheldpartijen van Rozendaal en de wazige Coutinho enerzijds en de schimmige opstelling van MSD aan de andere kant, tonen het ware gezicht van de ‘wetenschapscafé-bijeenkomsten’ in De Rode Hoed. Het zij gezegd! Hier de volledige tekst van de aanklachten tegen Rozendaal door ‘Annelies’ en Arend.
~~~~~~~~~~~~~~~~
N.a.v. het artikel van Simon Rozendaal in Elsevier, heb ik een klacht ingediend bij de Raad van Journalistiek:
To: raad@rvdj.nl
Subject: Simon Roosendaal
Date: Tue, 16 Feb 2010
t.a.v. de secretaris
Geachte secretaris,
Bij deze dien ik een klacht in tegen dhr. Simon Roosendaal van Elsevier.
Het betreft onderstaand verslag over de bijeenkomst in de Rode Hoed met dhr. Couthino. (Zie deze link) Roosendaal stelt dat er agressieve vragen werden gesteld:
Er zijn diverse video’s te zien op YouTube waaruit weinig of geen agressie te zien is van vragenstellers. Er werden echter wel kritische vragen gesteld!
Roosendaal noemt in zijn artikel, het grote deel van de aanwezigen: malloten, vaccinsceptici, sekte-leden, mensen die laten we het vriendelijk zeggen niet voorop stonden toen de Lieve Heer intelligentie uitdeelde, een steekje los, Kat en consorten, allerlei boze mensen van middelbare leeftijd in de zaal.
Het zouden krakers kunnen zijn of dierenactivisten, dezelfde rare verbetenheid, maar het zijn veertigers en vijftigers, mensen die u bestoken met onjuiste en verwarring zaaiende informatie over vaccins en de complotten van de farmaceutische industrie. Verbeten malloten.
Als lezer van het artikel ben ik uitermate geschokt door de minachtende manier waarop Roosendaal spreekt over mensen die duidelijk anders denken dan hijzelf. Het is natuurlijk geen onbekend gegeven dat niet iedereen voor vaccinatie’s is.
Als dhr. Couthino naar de Rode Hoed komt om te discussiëren, kan hij uiteraard kritische vragen over o.a. de Mexicaanse griep vaccinatie verwachten.
Ik ben ervan overtuigd dat ook Roosendaal hiervan op de hoogte was. De definitie van Roosendaal van vaccinsceptici is: “De vaccinsceptici zijn het niet eens met de dominante opvatting dat vaccins tegen ziekten beschermen.”
Kortom, Roosendaal zegt in zijn artikel: mensen die tegen vaccinatie’s zijn, vallen onder alle bovengenoemde benamingen en “Door de verwarring die zij hebben gezaaid, heeft maar vijftig procent van de meisjes die daarvoor in aanmerking zich tegen baarmoederhalskanker laten inenten. In die zin hebben die verbeten malloten doden op hun geweten. Die zijn weliswaar nog niet gestorven maar het valt uit te rekenen dat het wel gaat gebeuren.”
Vervolgens stelt Roosendaal:” Ik geloof dat ik redelijk onafhankelijk en kritisch ben, maar volgens mij hebben Kat, Bleeker en consorten geen poot om op te staan.”
De opkomst voor het HPV-vaccin was plm. 43% en voor het Mex.griep-vaccin nog geen 50%. Meer dan 50% van de Nederlandse bevolking heeft, om wat voor reden dan ook deze vaccin’s niet genomen. Onderschat Roosendaal de intelligentie van deze ruim 50% of heeft hij de waarheid in pacht?
Met dit artikel heeft hij iedereen, dus ruim 50% van de bevolking ernstig beledigd!!
Ik ben geen journaliste, maar een zo bevooroordeeld artikel in een, wat genoemd wordt, gerenomeerd blad, geeft journalisten een uiterst slechte naam.
Hoogachtend,
Annelies …….
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
En de klacht die Arend Zeevat vandaag op de post doet gaat als volgt:
Aan: Raad voor de Journalistiek
t.a.v. de secretaris
p/a Joh. Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam
Geachte secretaris.
Op donderdagavond 11 februari presenteerde de heer Rozendaal in de Rode Hoed te Amsterdam een wetenschapscafé, met als gast de heer R. Coutinho, over het thema ‘Mexicaanse griep: onnodige paniek?’. Het debat eindigde voortijdig doordat de opstelling van Rozendaal en Coutinho bij het publiek een grote emotionele verontwaardiging opriep en Rozendaal besloot de discussie te sluiten.
De manier waarop Rozendaal het geheel leidde was beneden alle peil. De deelnemers aan het debat mochten slechts één vraag stellen en discussieleider Rozendaal nam de vrijheid voor zichzelf om meerdere vragen te stellen op een dusdanig onkritische wijze, dat daarmee grote vraagtekens gesteld mogen worden bij zijn journalistieke objectiviteit.
De volgende dag schreef Rozendaal op zijn weblog van Elsevier een verslag, waarin hij zijn beleving van die avond verwoordde. Op een bijzonder onwetenschappelijke en een onafhankelijk kritische journalist onwaardige wijze maakte Rozendaal vele denigrerende opmerkingen over de kritische vragenstellers. Maar wat mij echter het meest trof en waar ik me als bezoeker van het wetenschapscafé diep geschokt door voel is zijn volgende formulering. Citaat:
“Malloten. Bovendien zijn dit de mensen die u bestoken met onjuiste en verwarring zaaiende informatie over vaccins en de complotten van de farmaceutische industrie. Verbeten malloten. Je kunt er je schouders over ophalen maar het heeft kwalijke maatschappelijke gevolgen. Door de verwarring die zij hebben gezaaid, heeft maar vijftig procent van de meisjes die daarvoor in aanmerking zich tegen baarmoederhalskanker laten inenten. In die zin hebben die verbeten malloten doden op hun geweten. Die zijn weliswaar nog niet gestorven maar het valt uit te rekenen dat het wel gaat gebeuren.” (accentuering AZ)
(Bron: HIER)
Het feit dat Rozendaal mensen die over vaccinaties een terechte andere mening hebben en daarbij gebruik maken van hun recht op vrije meningsuiting, toekomstige doden in de schoenen schuift, is werkelijk beneden alle peil. Dit is absoluut een journalist onwaardig. Daarom wil ik hierbij als direct belanghebbende en aanwezige bezoeker van de avond een klacht indienen tegen Simon Rozendaal en zijn publicerende uitgever Elsevier, wegens smaad en laster.
Ik wil u verzoeken deze klacht serieus in behandeling te nemen, daar de heer Rozendaal zich ook in eerdere publicaties al bijzonder beledigend heeft uitgelaten over mensen met een eigen mening, die niet de zijne is. Om de huidige journalistiek haar geloofwaardigheid terug te geven acht ik het van het grootste belang dat Rozendaal, met zijn bijzonder vooringenomen en onwetenschappelijke benadering van het onderwerp vaccinaties en de andersdenkenden daaromtrent, een duidelijk signaal krijgt van zijn onethische wijze van handelen.
Met vriendelijke groet,
Arend Zeevat
Schrijver en redacteur van www.argusoog.org
Radiomaker voor www.argusoogradio.org
Ik kan me voorstellen dat je jezelf geen goed beeld kunt vormen van de avond. Daarom plaatsen we hier een van de vele video’s die die avond zijn gemaakt.
Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com.
12:33 23 februari 2010
@ crypto
als die griep zo gevaarlijk is , waarom is er na de vaccinatie ronde dan totale media stilte ?
20:40 21 februari 2010
Beste heer of mevrouw Tiswat. Ik vind het nogal een vooronderstelling om aan te nemen dat ik niet op de site van de RvdJ gekeken zou hebben. Ik heb dat natuurlijk moeten doen om überhaupt te kunnen weten hoe ik die klacht moest indienen. Ik heb wat dat betreft volledig aan hun criteria voldaan.
Daarnaast vind ik het een steeds grotere uitdaging om te doen wat ik voel dat ik wil doen, zonder daarbij gehecht te zijn aan het resultaat. Als ik alleen maar datgene zou doen, op basis van een intellectueel doordachte kansberekening, dan hang ik mezelf liever meteen aan de wilgen.
11:02 21 februari 2010
Kansloos. Als de brievenschrijvers de moeite hadden genomen even op http://www.rvdj.nl te kijken, hadden ze gezien dat de raad voor de journalistiek alleen klachten in journalistieke publicaties (kranten, bladen, radio, tv) behandelt, en dat de klager een direct belanghebbende moet zijn. De raad is er dus niet voor bezoekers die in de zaal hebben gezeten van een evenement dat hen kennelijk niet is bevallen.
22:07 20 februari 2010
Hé Crypto cheilus,
Kan je alleen maar je “gelijk” krijgen door een ander helemaal af te zeiken? Lijkt meer op karaktermoord (net als bij amerikaanse verkiezingen). Heeft veel weg van extremistische opstelling, is erg zielig en maakt je een nog grotere prutser dan ik…
15:01 20 februari 2010
@ C.Cheilus
Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat jij van de wetenschap je religie hebt gemaakt.
Zoals je wel zult weten is ook wetenschap voor een groot deel gebaseerd op geloofsaannames. Wat vroeger voor waar werd aangenomen is later nogaleens achterhaald.
Beide maken zich schuldig aan (hebben zich schuldig gemaakt aan) heilige oorlogen in naam van hun ‘god’. Verliezen daarbij gevoel voor nuances en respect en invoelingsvermogen voor andersdenkenden.
Je lijkt wel te lijden aan verdringing, verplaatsing, projectie, dissociatie…… Tlijkt bijna wel of je er opgewonden van raakt….
13:30 20 februari 2010
ROTFLOL.
Geeft ie een referentie naar een stuk van überleek Gary Null. Was dat niet die gast van de aidsontkenning en de koffieklisma’s?
http://www.quackwatch.org/04ConsumerEducation/null.html
Vertel een even John, waar kan ik het (medisch) onderzoek van Null vinden?
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
13:23 20 februari 2010
@Crypto
Wat bezielt jou om John tot het bot af te maken (waar je niet in lijkt te slagen overigens). Geef zelf eens inhoudelijk commentaar of ga lekker terug naar dat zielige blogje van je. BOEHOE
13:17 20 februari 2010
@ Consemulder:
Dat jij het woord ethisch nog in je mond durft te nemen en in hetzelfde comment de verstoring van het debat in de Rode Hoed aanhaalt.
Helemaal van het padje af.
Blijft staan dat je met je krasserige en grijsgedraaide lanspeelplaat inderdaad niet in de schaduw kunt staan van mijn zuivere koorknapenstemmetje.
Die studies ken ik niet en jij aan je stukjes te lezen ook niet. Je weigert namelijk categorisch elke referentie te geven. Does Wakefield ring a bell?
13:08 20 februari 2010
Ik zie dat Randstand je in het weekend ook uitbetaald (of was het Glaxo of Elsevier, verwarrend dit). In dat geval ga ik prettig weekend vieren, en kun jij nog huiswerk lezen:
http://www.scribd.com/doc/20427997/Swine-Flu-Whitepaper
(je Engels is wat zwakjes zag ik, hij is ook vertaald te vinden op het net voor je). Prettig weekend en bewaak je energie!
12:57 20 februari 2010
Ah, daar is de koorknaap weer, volgens mij is het geërgerde Simon zelf! Anyway, heel groot betekent nog niet heel ethisch, heel rechtvaardig, heel wetenschappelijk en heel gezond…
Maar je predikt natuurlijk alleen voor eigen parochie, toch?
Wel grappig, want het waren juist Roel en Simon die ‘voor het zingen de kerk’ uit liepen, na geen enkele vraag inhoudelijk echt te hebben beantwoord (en al zeker niet de kritiek te hebben weerlegd, wat ook niet gaat want de conclusies uit vele studies blijven gerechtvaardigd: vaccinaties zijn ineffectief en niet veilig en zullen dit vanwege de toxische inhoud en de reacties op het immuunsysteem ook nooit worden).
En de weerstand tegen de vaccinatie leugen groeit en het vertrouwen in ALLE vaccinaties neemt drastisch af…Erg he? bespreek het maar weer met je meerderen, ik vind het allemaal goed zoals je merkt.
12:29 20 februari 2010
En weer toont Consemulder zijn diepgaande onbegrip voor de werkingsmechanismen van vaccinaties.
Vaccinatie tegen kanker gaat nog eens héél groot worden Johnnie. Omdat je voor wat betreft je medische kennis voornamelijk afhankelijk schijnt te zijn van google, zoek maar eens op het Newcastle Desease Virus.
Eetbare vaccins zijn al zoooooo oud. Vroeger likten ze de pus bij elkaat uit de pokken Johnnie.
Toon jij nu eens aan dat die adjuvans schadelijk is Johnnie. Er staan nog een aantal vragen voor je open.
Oh. Nog even dit. De gemelde bijwerkingen van de vaccins tegen H1N1….
49 gevallen van Guillain-Barré syndrooom
Voor zwangere vrouwen:
57 gevallen van spontane abortus
38 gevallen van binnenbaarmoederlijke dood
Erg he
12:20 20 februari 2010
http://wibnet.nl/mens/psychologie-gedrag/kracht-van-muziek-heeft-biologische-oorsprong Ook leuk natuurlijk.
12:19 20 februari 2010
http://wibnet.nl/mens/ziekten-behandeling/chip-vindt-kanker
Dit was een ander artikel, maar mogelijk wel nano-interessant! Een chip vindt vaste en zeker wel kanker, want wat je schept kun je ook als het eerst vinden (net zoals Robert Gallo het ‘AIDS’virus ‘ontdekte’, na eerst jaren hiervoor er al mee gewerkt te hebben voor biologische oorlogsvoering projecten). Crocy chips, iemand?
12:07 20 februari 2010
@ Arend: de laatste ‘trend’ is ‘anti-malaria’ vaccins via insecten toegediend..en eetbare ‘vaccins’, en ik geloof in populaire wetenschap tijdschrift Wetenschap in beeld (laatste of een-nalaatste editie?) staat een artikel over de ‘hoopvolle’ ontwikkeling van vaccins ‘tegen kanker’ (terwijl vaccins nu al op de lange termijn diverse soorten kanker en infectieziekten scheppen, hoe ironisch en ernstig).
Er was ook een artikel in een ander populair wetenschappelijk blad, geschreven door 2 ‘experts’, waar ook deze mogelijkheden en vooral de nieuwste ‘positieve’ ontwikkelingen omtrent nieuwe adjuvans (bewezen levensgevaarlijk en ‘hondsdolheid’ scheppend voor het immuunsysteem en uiteraard nieuw en dus wederom de lange termijn effecten ‘onbekend’, maar wel te verwachten ziektes…!).
De experts bleken bij Glaxo werkzaam te zijn, hoe duidelijk en onafhankleijk weer. Adjvans propaganda dus, terwijl al duidelijk is dat de nieuwe adjuvans levensgevaarlijk zijn (AS03 en AS04,MF59, etc)!
10:44 20 februari 2010
Het punt met dat vaccinazicircus is, dat men steeds weer nieuwe vaccins ontwikkeld tegen alle mogelijke ziekten. Ik hoorde onlangs nog dat men een vaccin tegen maagkanker wil ontwikkelen. Terwijl men maar door gaat met het verzieken van onze omgeving, door er steeds meer kankerverwekkende stralingsapparaten in te stoppen. De belangrijkste preventieve stappen tegen ziekten zijn, een gezond milieu, gezonde voeding en mensen geen angst en stress inpompen.
Angst en stress zijn de belangrijkste weerstandsverminderende factoren, die het lichamelijk evenwicht verstoren. Ziekten komen voort uit een verminderde weerstand en hebben geen flikker te maken met natuurlijke micro-organismen. De onnatuurlijke, genetisch gemodificeerde micro-organismen zijn daarentegen ziekmakend en een vorm van biologische oorlogsvoering tegen ons.
00:16 26 maart 2010
Kijk er zij hier een hoop mensen mensen die gewoon met hun verstand reageren.
Van Rozendaal heb ik geen hoge hoed op. Paardekastanjes verwisselt hij met tamme kastanjes en coffeine zou een eiwit zijn.En chemie is zijn vakgebied?
Rozendaal gaat het in eerste instantie om winst,daar staat waarheid op de laatste plaats.
Cryptochelus laat alleen mensen toe op zijn armzalig blog die in zijn straatje passen. Ongeveer drie a vier anderen dus die hem aan de voeten liggen. Als je hem probeert te vertellen dat het maken van winst niet samengaat met het bestrijden van ziekte omdat juist de uitbuiting van onze omgeving ziekten veroorzaakt vervolgt hij je met religieuze ijver en wodrt je tenslotte de deur verwezen. Menselijk gedrag is de weg naar een gezondere wereld,niet het huidige gezondheidsregime…..
23:40 19 februari 2010
Lachen is ook gezond, ben er ‘NOOIT’ tegen ingeent !
23:35 19 februari 2010
De voorzet was van jou Paul. Geweldig, loop er nog om te lachen. Heerlijk!
23:30 19 februari 2010
@ Abranna
Mooi die scherpe humor van je, ga zo door, dat frist de boel weer een beetje op hier.
23:18 19 februari 2010
Je bent toch geen watje he Paul? Als er 1 mag lopen zaniken tegen John dan is het er maar 1. En niet 1 meer, dus geen nummertjes alsjeblieft en al zeker niet als er al condooms opzitten. Veel te cheil……. Geen verleidelijke subtiliteit aan te ontdekken. Sorry, maar daar pas ik voor…
23:00 19 februari 2010
@cryptomafkees
wow, zelden heb ik zo’n weerzinwekkend zinloos en ongefundeerd gekwakel gehoord van onze jongste trollerd cryptocheilus, of moet ik beter zeggen…cryptodebiel…?
sorry dat’k ff weer ga zagen, maar werkelijk waar crypto, wat een gigantisch zielig vertoon geef jij! mijn god, zeg, de tafel ligt vol met bewijs, maar jij ziet schijnbaar niet eens de tafel!
de enige die door de mand valt ben jij!!!
kijk crypto, de zaak ligt als volgt: de energieen op d’n deze planeet nemen exponentieel toe waardoor steeds meer mensen wakker worden, waaronder ook die met een hart en ook invloed. zie de steeds groter wordende exposure van list en bedrog. vaccinatie blijkt steeds meer een farce te zijn, en binnenkort zal er veel meer uitgelicht worden. wat denk je dat het onderzoek van Wodarg zal opleveren? Niet iets dat jouw tevreden zal stellen!
Kijk ook eens wat er gebeurd met die klimaat-farce, het breekt gewoon open en is in staat van een vrije val! Degene die niet exposed worden nemen voortijdig hun bieze
22:47 19 februari 2010
@ Cryptocheilus
Doe eens een condoom over je hoofd, je ziet er niet altijd veilig uit in je manier van rond gespetter, je bent net een enge ziekte die elk moment als een pandemie de kop kan opsteken.
Er mag maar 1 iemand hier zijn die tegen John loopt te zaniken en dat ben ik, graag een kaartje trekken en AUB achter in de rij aansluiten.
22:37 19 februari 2010
@Martijn
Heel begrijpelijk dat je er zo over denkt. Er moet op een gegeven moment beslist worden. Het punt is echter dat er over vaccinaties al zoveel bekend was in legio onderzoeken en juist dat er bij deze onderzoeken veel twijfel bestond over het nut van vaccineren.
Daar is volledig aan voorbij gegaan. En daarbij zijn een heleboel mensen op het verkeerde been gezet, dan druk ik me nog zacht uit.
Daar hoef je geen wetenschapper voor te zijn.
22:23 19 februari 2010
Zijn ze met krokusreces?
21:35 19 februari 2010
Eén stevig wintertje Aram en het hele antivaxradarwerk staat stil.
21:22 19 februari 2010
@Cryptocheilus
COMBAT heeft heeft wel een goeie in de arm genomen, dat moet ik ze
nageven.
Het is gelukkig te laat, de trein is niet meer te stoppen, wat je ook probeert.
21:19 19 februari 2010
Ik ben een kat uit de boom kijker en geen wetenschapper.
Ik ga geen preventieve maatregelen nemen terwijl het niet duidelijk is of het werkelijk gevaar kan.
Ik ben het wel met Cryptocheilus eens als het gaat om beleidsbepalers, die gewoon van het ergste scenario uit moeten gaan. Dan maar geld over de balk smijten, als het echt mis gaat, dan hebben we de vaccinaties nog, als die dan al helpen.
Toch hoop ik dat er in de toekomst wat beter bekeken gaat worden of zo’n griep echt kwaad kan. De hele wereld bang maken terwijl er bijna niets gebeurd kan ook niet de bedoeling zijn.
Moeilijk dilemma, ik hou me er verder maar buiten, begrijp beide standpunten voor een deel.
21:01 19 februari 2010
@ Martijn
Ik hoop niet dat ik je hoef uit te leggen dat DES (softenon) niets met vaccinaties te maken hebben.
Geloof wat je wilt. Check je bronnen. Beter safe than sorry. Want dat is wat het punt. De crux is namelijk dat je met een griepvirus in eerste instantie moeilijk kunt voorspellen wat de impact is.
Als ‘the big one’ uitbreekt kan je er donder op zeggen dat mensen als Consemulder hun snor drukken. Dat kan een beleidsbepaler niet. Die moet beslissingen nemen.
Consemulder kan, zolang de ‘pleuris’ niet uitbreekt, de kinderziektes (nog) geen slachtoffers eisen zoals in het verleden, gratuit zijn onzinnige theorietjes plempen. Volgelingen krijgen. Gelovigen interesseren.
Dat zijn theorietjes niet aan de algemeeen geaccepteerde standaard van bewijsvoering voldoen en geen enkele wetenschappelijke basis hebben is voor Consemulder niet belangrijk. Hij wil hier dan ook niet over in discussie.
Vaak roepen mensen dat ik wakker moet worden. Ik ben wakker.
Lieden als Consemulder sussen de mensen in slaap.
Er kan dus niet hard genoeg ‘WOLF’ geroepen worden.
00:24 26 maart 2010
In slaap sussen doe jij ook. ”the big one?” bangmakerij om winst te maken.
De ”bigone” hebben we zelf in de hand als we ons gedrag aanpassen.
Daar is om te beginnen de voedingsindustrie met alle uitwassen en toevoegingen,de productie en al de schadelijke stoffen,ons reisgedrag,de dierhouding,ons sexueel gedrag,onze stress die we elkaar aandoen in een systeem waar we leven op kosten van anderen en alles……enzovoort enzovoort. Dat jij van die systemen denkt te profiteren geeft je nog niet het recht om mensen die daar anders over denken voor idioo te verklaren. Jouw visie is simpelweg een andere en een vrij agressieve ten opzichte van je medemens. Je kan dat echter in de kringen waarin je verkeert perfect verdringen.
20:45 19 februari 2010
Cryptocheilus, zo is het toch ook?
Als op een gegeven moment echt de pleuris uitbreekt (grappige woordspeling), dan gelooft een groot deel jullie niet meer.
Vooralsnog kan het ook zijn dat we juist door voorzichtig te zijn en ons laten inenten, nare dingen kunnen beleven.
Zie de Des en Softenon baby’s om een vb. te noemen.
20:41 19 februari 2010
@ Martijn:
Crywolf. Leuk. In jouw voorkomend geval overleven dus alleen diegenen die wel naar het ‘jongetje’ blijven luisteren.
Dat ruimt lekker op.
20:34 19 februari 2010
Net dat verhaal van het jongetje dat steeds roept dat de wolven komen.
Wanneer ze dan echt komen, gelooft niemand het jongetje meer.
20:32 19 februari 2010
En dan de tv weer aandoen, kom je tenminste wetenschappelijk goed beargumenteerde stukken tegen, vertellen ze je de volle waarheid.
Net als met die rijdende drinkwaterressevoirs in Irak, die volgens Rumsfeld vol chemische stoffen zaten om wapens te produceren.
Of om te horen waar je nu weer bang voor moet zijn.
Of om te horen wat je op je kop moet smeren om weer fris en fruitig door het leven te kunnen.
Of om te zien hoe je er eigenlijk uit zou moeten zien.
Of om te horen wat je nu weer moet gebruiken om vooral niet ziek te worden…
20:32 19 februari 2010
20:29 19 februari 2010
Je kan ook naar beneden, links, Start, afsluiten, haha!
20:28 19 februari 2010
@ Marc
Naar boven….naar boven…naar rechts…naar rechts.. Kruisje….Klik!
20:27 19 februari 2010
Belastinggeld, ha, dat is makkelijk uitgeven, hebben ze niet veel voor hoeven doen.
Partijen vaccinaties, Betuwelijn, nu de Noord-Zuidlijn?
Ach, ik hoop dat ze er eens wat nuttigs mee gaan doen.
Als het zo door gaat vangen ze aan mij niets meer, omdat ik mijn werk niet kan uitvoeren daar de wegen de hele dag verstopt zitten.
20:23 19 februari 2010
Is dat klink-slaafje nog steeds bezig? Ga eens wat nuttig doen van MIJN belastingcenten joh!
20:23 19 februari 2010
Het wás een pandemie John. En met ironie heb je klaarblijkelijk een beetje moeite. Geen probleem hoor, ik neem je wel bij het handje.
Het is tekenend dat je de discussie probeert te verleggen en me probeert af te troeven op irrelevante bijkomstigheden.
The proof in the pudding en de selfullfilling prophecy zijn geheel voor jouw rekening.
Ober!
20:23 19 februari 2010
Bullshit verkondigen gebeurt aan beide kanten van de medaille.
De ene kant op internet, de andere kant op internet en MSM.
20:21 19 februari 2010
Cryptocheilus,
Die blogjes, waslijsten dom geouwehoer, lijken verdomd veel op al die praatjes die ik het afgelopen jaar heb gehoord over de Mexicaanse griep. Wat er allemaal niet gebeuren zou, niet te geloven, de wereld in rep en roer.
Volgens mij hebben jullie toch niet goed genoeg jullie best gedaan om in te zien hoe gevaarlijk deze griep zou zijn.
Het enige waar ze hun best voor hebben gedaan, is om ons simpele boerenlullen heel erg bang te maken en een extreem duur vaccinatie programma op te starten.
Wetenschap, laat me toch niet lachen.
20:17 19 februari 2010
Voordat Janee uitgelezen is op mijn onderbouwde artikelen gooi ik er nog even één tegenaan.
http://cryptocheilus.wordpress.com/2009/12/03/jannes-koetsier-verdraait-en-verzwijgt-feiten-over-pandemievaccin/
Voordat ze weer met die grappige kwikvergelijkingen komt. Ze zou namelijk niet de eerste zijn die het niet helemaal begrijpt.
20:15 19 februari 2010
Natuurlijk ben je een ziener, je kon de pandemie die niet kwam zeker ook al van te voren voorspellen. Net als je bazen die nooit kleur durven te bekennen en zelfs niet al het bewijs dat vaccinaties ineffectief en gevaarlijk zijn durven te bespreken, ook niet na uitnodigingen hiervoor (dus je bent wat laat, ook voor effectieve beïnvloeding overigens).
Maar nu wel hun loonslaafje op pad sturen (het zijn je eigen woorden, dus die selffulfilling prophecy heb je keurig binnen). Gefeliciteerd, je mag door naar de omgekeerde wereld draait door. Eet smakelijk, verslik je niet in je pudding met peer-reviewed kersen.
Nou dat was het wel, ik zal me weer tot je bazen richten, jij kan weer terug naar Randstad uitzendbureau.
20:04 19 februari 2010
@ Consemulder:
Ik ben een ziener! Ontegenzeggelijk begaafd. The proof is in the pudding.
Voor wat betreft dat gesprek. Hoe kan je nu met droge ogen beweren dat je een goed gesprek wilt aangaan? Je komt nog niet eens door de Crypto-ballotage. Mijn bazen kunnen tevreden zijn. Je bent door de mand gevallen.
19:58 19 februari 2010
Een gewaarschuwd mens telt voor twee, laat die vaccinaties dan maar, als 10% om mij heen dood neervalt, dan zal ik er eens over na gaan denken.
19:55 19 februari 2010
Die wetenschappers zijn wel druk hier zeg.
Als ik dat bewust na ga lezen, dan ben ik écht toe aan een spuitje.
Ik hoor de uitkomst nog wel…
19:53 19 februari 2010
Nee, bel je bazen en vraag een inhoudelijk tv gesprek aan, ben ik bereid een goed gesprek aan te gaan met hen, krijg je daarna een stuk taart. Tot die tijd: ad-ie-eu
19:50 19 februari 2010
Interessant trouwens, eindelijk komen de handlangers van Klink (die normaal iets zouden doen op het gebied van ‘volksgezondheid’) hun aangekondigde ‘werk’ doen hier, rijkelijk te laat.
Weet je nog, die beloofde infiltratie en banner pogingen voor sites als deze, zelfs via de betrouwbare Telegraaf aangekondigd? En dat allemaal voor een ‘vrijwillige’ en vooral ‘veilige’ en ‘effectieve’ vaccinatie! Als dat zo is, waarom dan vaccin producenten beschermen tegen aansprakelijkheid en de vrijheid van meningsuiting beperken? In een ‘democratisch’ land als Nederland…
Daar gaat ons belastinggeld dus ook nog eens naar toe. De gevaccineerde kat in het nauw maakt steeds gekkere sprongen. Gelukkig is de herkomst inmiddels al toegegeven, het eindresultaat is dat nog meer mensen het bedrog en de halve waarheden en verdraaiingen mbt vaccinaties door hebben. Hoe duidelijk wil je het hebben? Dank daarvoor.
19:43 19 februari 2010
@ Consemulder:
Kortom, je gaat de discussie op ar-gu-men-ten uit de weg. Soit.
Meet je dan ook geen wetenschappelijke status aan. Wat een gotspe.
19:40 19 februari 2010
@Zeevat zou er goed aan doen om eens in-hou-de-lij-ke kritiek te leveren. Het hinderlijk en agressief achtervolgen van hem naar personen kennen we uit de video’s. Het zou hem sieren om zijn onmacht naar mij toe op een andere manier te kanaliseren bij gebrek aan mogelijkheden om mij in real life te stalken.
Leeghoofd Zeevat verwijt mij een gebrek aan inhoud. Kijk naar je eige Arend. Ik heb jou in deze discussie nog niet één maal kunnen betrappen op het tonen van enige intelligentie.
19:39 19 februari 2010
Kijk, echte wetenschappers zijn druk. Ik kan mijn tijd dus ook beter te besteden dan het meest onwetenschappelijke wat ik als wetenschapper ooit ben tegengekomen (vaccinaties en de valse ‘religie’ dat het immuunsysteem hier gebaat mee zou zijn, aantoonbaar onjuist dus..) hier bespreken met een vaccinatie koorknaapje.
Als je je betrouwbare ‘bazen’ eindelijk bereid vindt om inhoudelijk verder te praten, krijg je weer een weerwoord. Tot die tijd ben je natuurlijk welkom om alle artikelen te lezen, of had je die opdracht al uitgevoerd van je ‘meerdere’? Wel je huiswerk doen, he?
Veel plezier met de discussie met anderen, alle informatie is hier en elders te vinden, maar ook dat wist je al, toch?
19:15 19 februari 2010
Tis net hier een spannende tennis eindfinale, wie gaat er winnen is nog de vraag…
In iedergeval ‘WE WANT TO KNOWN MORE!’, wordt vervolgd.
19:08 19 februari 2010
Cryptococcus. Jij bent wel de laatste die over maskers zou moeten schrijven. Je valt voortdurend anderen aan die openlijk onder hun eigen naam hun mannetje staan, terwijl jij zielige spinnendoder (wat een agressie klinkt er in die naam door) uit angst om voor rotte vis uitgemaakt te worden, je achter één of ander intellectueel aandoende schuilnaam verbergt. Kruip a.u.b. terug in je AIVD trollenhol. Je gedraagt je net als die al andere pseudo-wetenschappers, die vooral indruk proberen te maken met kennis. Hoewel je dat nog niet eens toont. Je ontbeert iedere inhoud.
18:45 19 februari 2010
@ Consemulder:
Als ik het niet dacht. Je masker valt af. Alleen preken voor eigen parochie. Want antivaccinatiedenken is een geloof. De blinde volgelingen moeten jou maar op blauwe ogen vertrouwen.
Klink, Coutinho en Osterhaus gaan niet in discussie met wetenschappelijke nitwits als jij. Ze kunnen hun tijd wel beter besteden. Daar hebben ze mij voor ingeschakeld.
18:23 19 februari 2010
En zo is het Crypto. Nodig me uit voor de buis met Klink, Coutinho en Osterhaus en ik doe graag ene boekje open. want uiteindelijk gaat het erom dat de informatie bij de juiste mensen komt, niet bij de mensen die er niets mee willen. Parels voor de varkensgriep zwijnen, nee dus. Ik ga weer verder met wezenlijke zaken, maar wens je veel succes met je kruistocht Chylus, vergeet af en toe niet je rits dicht te doen!
18:11 19 februari 2010
@ Janee:
Wat een vrolijke noot indeed [/Zeevat] Dat stukje cynisme heeft vast een heleboel moeite en tijd gekost. In die tijd had je misschien ook een goed onderbouwd stukje kunnen lezen. In plaats van zullen we maar zeggen.
Komt die spam!!!
http://cryptocheilus.wordpress.com/2009/11/10/grieptopic-autisme-en-thimerosal-thiomersal-kwik-in-griepvaccins-voor-kinderen/
@ Aram:
Consemulder stelt, dus Consemulder bewijst. Dat kan hij niet. Daarom trekt hij ‘the wild card’ door bewijzen te fabriceren uit boekjes die bij jou ook ontbreken in de boekenkast. Zo simpel is dat. Dat jij je door deze truc zand in de ogen laat strooien.
Je bent wel zo ‘clever’ te concluderen dat ik hier een grijpstuiver mee verdien. Waar ging het bij jou toch mis?
17:54 19 februari 2010
@Arend
Was weer een dijk van een show gisteren!!
17:48 19 februari 2010
@Cryptocheilus
¨Consemulder etaleert hiermee zijn diepgaande gebrek aan werkelijke kennis van vaccinaties en de principes die hieraan ten grondslag liggen.¨
Volgens mij verdien je hier een grijpstuiver mee. Dat je dit zo durft te stellen zonder ook maar een enkel inhoudelijk argument te noemen om dit te kunnen weerleggen.
Ik vind je een griezelig zielig mens.
Wat een brevet van onvermogen!!!!!!
17:32 19 februari 2010
Mooie vrolijke noot tussen door Janee.
17:27 19 februari 2010
Was even een grapje in deze toch al zo moeilijk discussie.
17:05 19 februari 2010
Volgens de overheid is kwik in de vaccinatie absoluut veilig .
Sporen die John Arend en Desiree wel door te beweren dat kwik schadelijk is, kwik is juistgezond en goed voor het milieu. Onderzoek van enkele Aboriginals wetenschappers hebben aangetoond dat onder de Aboriginals die meer kwik in hun lichaam kregen de binding met moeder aarde significant verbeterde , dit heeft met het soortelijk gewicht te maken van kwik . Hierdoor werden ze weer gelukkig waardoor 90% binnen een week van hun drankprobleem af was.
Ook is aangetoond dat kwik goed is voor het milieu , vissers die met hun vissersboten die enorm veel diesel verbruiken hoeven minder ver de zee op er is wetenschappelijk aangetoond dat vissen met kwik minder ver de zee opgaan waardoor de vissers significant minder diesel hoeven te gebruiken. Enkele dol enthousiaste vissers melden zelfs dat sommige vissoorten enkel nog maar rondjes zwemmen we konden ze zo in onze netten omhoog halen.
Nieuwste ontwikkelingen op het gebied van kwik zijn ook veel belovend
ze hebben ontdekt dat mensen door amalgaam allerlei radio en telefoon frequenties oppikken door het kwik, nu zijn ze bezig om dit toepasbaar te maken zodat we geen mobile telefoon meer nodig hebben het draagbaar radiootje kan ook thuis gelaten worden.
16:57 19 februari 2010
@ Consemulder
Wat jammer dat het filmpje is verwijderd. Ik had het als statement nog wel eens een keer willen embedden in een stukje op mijn frontpage. Gewoon omdat het kan.
Voor wat dat betreft word je uitgenodigd om te reageren
12:52 19 februari 2010
@ Crypto: als je bewust zoekt naar bevestigingen die er niet zijn vindt je ze toch, dat is knap. Mijn artikelen zijn helder, de studies zijn er genoemd, de conclusies die je daar alleen nog maar uit kunt en mag trekken ook. Dat de waarheid je niet bevalt is niet mijn probleem.
De vaccins zijn niet gecompliceerd, het immuunsysteem echter wel. Alleen antistoffen aan proberen te maken en vaccineren, heeft aangetoond dat juist de latente virussen, infecties (en op lange termijn kanker dus) hierdoor GEACTIVEERD kunnen worden. Het ‘vraagstuk’is dus al beantwoord: vaccins dienen ons niet, zowel de ware (onafhankelijke!) studies tonen dit aan, als het leven zelf (helaas)…
O ja, die YouTube..is inmiddels door YouTube zelf verwijderd…(doen ze niet zo snel en als je verkeerd zit, doe je zelf een strafbaar feit, dus leuk geprobeerd) , dus je link zal niet meer werken. Ik zat bij de goede boom dus en ik hoef je dus ook niet te melden dat in je desinfo blog weinig ‘genuanceerd’te vinden is?
Nu niet meer doen he? Je leek even net zo crimineel als Coutinho zelf, die illegaal met bloed van homoseksuelen speelde voor ander onderzoek, na zelfs deze proefpersonen met naam en toenaam te hebben gebruikt hiervoor…Later moest hij alsnog de laan uit (niet mijn mening, maar letterlijk uit het boek: ‘Geen Paniek’).
Gelukkig, geen paniek. Hou je jij maar bij je ‘nuchter en neutrale’ autoriteiten en RIVM ‘onderzoek’. De conclusies zijn duidelijk, de lange termijn effecten van ALLE vaccinaties zijn onbekend. Daar gaat wetenschappelijke peiler 1: een goede theorie moet voorspellende waarde hebben. Een paragnost inhuren om de lange termijn effecten (en de volgende griep ‘pandemie’ te voorspellen dan maar?).
http://www.argusoog.org/?p=3926 voor wat meer info over virussen, immuunsysteem en de onwetenschappelijkheid van vaccins (nu zelfs door EU-commissies aangetoond als een grote hoax).
Zoek en gij zult vinden. Voor hen die willen zien uiteraard. Succes met je pogingen tot desinformatie, het is aan de verkeerde boom gericht.
12:23 19 februari 2010
You’re barking up the wrong tree John. Als jij problemen hebt met dat filmpje moet je bij de uploader of bij jij-buis zijn. Youtube doet meestal niet zo moeilijk met het weghalen van filmpjes als je kunt aantonen dat men jouw beschermd materiaal gebruikt. Kan je me ook aangeven over welk filmpje/topic je het hebt?
Met (mijn) opvattingen heeft het vaccinatievraagstuk weinig te maken. Het is typerend dat je dit zo ziet en bevestigt alleen mijn verhaal dat je niet aan waarheidsvinding wilt doen.
Om te beginnen gooi je alle vaccinaties voor het gemak maar op één hoop. Het is in mijn ogen een kwestie van nuance en het op een juiste waarde weten te schatten van wetenschappelijk onderzoek hieromtrent. Daar ontbreekt het bij jou naar mijn mening nogal eens aan. Het vaccinatievraagstuk is oneindig veel gecompliceerder dan jij in je oneliners kan vatten.
00:36 26 maart 2010
Cryptocheilus,wees een vent,ik heb je herhaaldelijke malen uitgedaagd mij uit te leggen hoe kwikverbindingen in ons lichaam en vooral de lever worden verwerkt. Daar ligt namelijk het bewijs dat die kwikverbindingen in ieder geval op lange termijn bij grote delen van de bevolking kanker kunnen veroorzaken.
Mijn aanhouden om van jou hierop een antwoord te krijgen resulteert in uitwijkgedrag,ironie en tenslotte een ban op jouw dwangdenkersblog.
Waar ben je bang voor eigenlijk?
11:29 19 februari 2010
@Krypto: je intenties zijn bij deze iedereen duidelijk. De brief kun je inderdaad verwachten, want dit is geen video die ik gemaakt heb, maar jij wel hebt staan…Niet verstandig en vooral illegaal, want de video bevat auteursrechtelijk beschermd materiaal. En je smaak zal je hier niet in verdedigen helaas, net zoals ook je opvatting over vaccinaties nooit het bewijs dat vaccinaties ineffectief en gevaarlijk zijn nooit zal kunnen weerleggen.
10:27 19 februari 2010
He mensen,
Ik ben niet naïef.
Het gaat niet om personen in deze kwestie. Het gaat om de mensen, dat voor en tegenstanders van de vaccinatie (logisch dat die er zijn) op een volwassen manier hun standpunten naar voren kunnen brengen. Als dit de intentie is kunnen we nog wat van elkaar leren.
09:29 19 februari 2010
Ach. Consemulder vind het niet nodig gaten te schieten in mijn artikelen. Figures. Consemulder doet namelijk niet aan waarheidsvinding, Consemulder doet aan cherrypicking en tracht aldus een door hem vooropgezet resultaat (vaccinaties zijn vies) te onderpinnen. Bruikbare cherries kan hij in mijn artikelen niet vinden en daarom neemt Consemulder tweederangs ‘bewijs’ voor lief.
Dat Consemulder zich laat souffleren door de gebruikelijke antivaccinatie websites en personen en daarbij ander materiaal uitsluit is hem worst.
Consemulder begint dan over een auteursrechtenkwestie. Ik zou een filmpje van hem op mijn webszijde hebben staan. Ik kan me dat moeilijk voorstellen. Zijn muzikale strapatsen doet namelijk pijn aan mijn oren en ik kan me er niet toe brengen dit meer dan een minuut aan te horen, laat staan dat ik mijn bezoekers hiermee zou willen belasten.
Bovendien kan ik alleen youtube-filmpjes embedden. Misschien moet Consemulder nog maar eens goed nadenken over hoe youtube werkt. Als men een filmpje hierop plaatst en toelaat dat dat filmpje embedded kan worden (de hele bedoeling van jij-buis) dan kan men er van uit gaan dat het filmpje ook embedded wordt.
Kortom, als er al een filmpje van Consemulder op mijn website staat is er geen haar op mijn hoofd die er aan denkt deze te verwijderen. Ik zie de brief/mail van John’s uitgever of zwarte kip dan ook met vertrouwen tegemoet.
02:26 19 februari 2010
Even terug naar het oorspronkelijke onderwerp: de Rode Hoed !!
Wat zien we hier:
Met de volgende organisaties werken wij vaak samen:
De Baak Managementcentrum VNO/NCW: http://www.debaak.nl
Berenschot: http://www.berenschot.nl
Elsevier: http://www.elsevier.nl
de Volkskrant: http://www.volkskrant.nl
Het Financieele Dagblad: http://www.fd.nl
NRC Handelsblad: http://www.nrc.nl
Trouw: http://www.trouw.nl
Parool: http://www.parool.nl
Rathenau Instituut: http://www.rathenau.nl
Oranjefonds: http://www.oranjefonds.nl
http://www.rodehoed.nl/nl/content.php?id=43
WAT EEN TOEVAL!!!!!
Rozendaal en Coutinho hebben beiden een Glaxo-prijs ontvangen.
Gaan we het nu weer hebben over onafhankelijkheid?
Dat doe ik liever dan reageren op iemand die niets zinnigs te zeggen heeft , slechts alles en iedereen afkraakt.
22:45 18 februari 2010
Misschien zijn oogbollen? Dan rommelt elk bewijs natuurlijk.
22:37 18 februari 2010
@Crypto.
Wat rammelt er aan alle kanten? geef eens een concreet voorbeeld.
Je maakt me nieuwsgierig
22:35 18 februari 2010
@ Kryptogram: Ik kan natuurlijk niet voor Arend spreken, misschien is het veel simpeler en is de reden dat je bang bent om voor rotte vis uitgemaakt te worden, dat je normaliter in water zwemt en riekt? Ik denk dat jouw ‘verzoek’ om ‘gaten te schieten’ niet nodig is. Als je echt goed de artikelen zou doornemen, zie daar de regulier wetenschappelijke studies staan.
Als je bewijs niet wilt erkennen is dat natuurlijk niet mijn tekortkoming.
Ik weet wel iets waar je ‘banger’ voor zou moeten zijn: je hebt zonder toestemming gebruik gemaakt van mijn auteursrechtelijk beschermd materiaal zag ik. Dat is volgens de wet een ernstig strafbaar feit. Graag verwijderen deze video, mijn uitgever is al op de hoogte.
21:24 18 februari 2010
@ Cryptocheilus
Wie een hond wil slaan vindt altijd wel een stok.
Deze ‘gedachtenwisseling’ leidt niet tot een vruchtbaar resultaat.
Mijn voorstel: gewoon ermee stoppen.
20:34 18 februari 2010
@ Consemulder.
Geen boehoe doen John. Nergens op gebaseerd.Jij kunt gewoon reageren bij mij hoor. Ik hou niet van crosspostings en linkspam. Dat had ik al eerder aangegeven (ook hier). Ik heb je uitdrukkelijk uitgenodigd ook eens op mijn artikelen te reageren voor wat betreft thiomersal en squaleen. Schiet daar maar eens gaten in.
De bewijsvoering in je artikelen rammelt aan alle kanten. Je weet nog geen goede van een twijfelachtige referentie te onderscheiden.
@Zeevat zou eens goed in zijn eigen hoofd moeten kijken. De bedreigende manier waarop hij Coutinho achtervolgde in de Rode Hoed gaat wel een stuk verder dan uitschelden.
Bovendien verwart Zeevat een discussie op de netz met een discussie irl. Dat gaf ik ook aan in reactie op Zeevat. Zeevat ‘vergeet’ dat voor het gemak er hier maar even bij te zetten.
Daarna verwijt Zeevat mij een kronkelige moraliteit. De ‘werkelijkheid’ van Zeevat moet ik ruim zien zeker?
19:54 18 februari 2010
Ongetwijfeld, Arend.
19:43 18 februari 2010
John.
Op mijn verzoek aan Crypto om zijn pseudoniemmasker af te doen gaf hij de volgende reactie:
“Het zijn juist de mensen zoals jij Arend die mij nopen om onder een schuilnaam te publiceren.
Ik heb er namelijk weinig trek in om mij door jou en de hersenloze en agressieve antivaccinatiehordes irl voor rotte vis uit te laten maken”
Deze reactie is vanuit verschillende aspecten zeer interessant.
Het is namelijk niet mijn bedoeling om mensen bang te maken, integendeel. De vaccinisten doen dat al veel te veel. Ik heb bij mijn weten ook geen acties tegen hem ondernomen, die hem bang zouden hebben kunnen maken, want ik weet niet wie hij is. Waar is hij dan bang voor? Voor mijn woorden?
Verder lijkt zijn angst gericht te zijn op het uitgescholden te worden. Deze meneer ziet blijkbaar niet van zichzelf dat hij dat zelf naar anderen wel doet. En dat wat hij niet wil dat hem geschiedt, doet hij een ander wel. Een erg kronkelige moraliteit. Zou hij bang zijn voor een ruimere werkelijkheid?
15:42 18 februari 2010
Crypto is ineens minder Geilus, heel typisch…
“cryptocheilus zegt:
februari 18, 2010 om 1:52 pm
Consemulder doet aan cherrypicking.
Het debat over (griep) vaccinaties is oneindig veel gecompliceerder dan Consemulder hier en in zijn (veelal grotendeels gecopypaste) artikelen laat voorkomen.
Hij zou zich eens wat beter in moeten lezen. Begin hier maar eens John. Vooral m.b.t. de artikelen over thimerosal en squaleen, toch een paar stokpaardjes van je, zie ik je onderbouwde mening gaarne tegemoet.
Ik sluit hier de discussie om crossposting te voorkomen.
Geen reacties meer mogelijk, maar ik moet me inlezen. Waarom simpelweg het bewijs niet eerst lezen en hierop reageren? Een verwijzing terug naar de halve waarheden of volle onwaarheden is een duidelijke defensieve reactie, die vooral aantoont dat met het echte bewijs niet onder ogen wil zien.
En vervolgens de discussie sluiten, ijzersterke bevestiging. Goed , we kunne weer verder waar we gebleven waren: vaccinaties zijn aantoonbaar en bewezen onwetenschappelijk, ineffectief en potentieel levensgevaarlijk.
15:36 18 februari 2010
@Janee
Niet de verschrikkingen van mijn lijden heb ik met jullie willen delen, maar de kracht en het licht dat het in mij heeft ontstoken. Neem er zo veel van als je wilt. Het is onuitputtelijk. Het is voor jou en van jou. Er is genoeg voor iedereen.
14:53 18 februari 2010
@Sjamamma
Geen makkelijke ervaringen.Dat is wat ik steeds uit je woorden heb geproefd, dat je het doorleefd hebt,en het ook geen loze woorden
zijn. Dank je voor het delen. Ik hou van je.
14:25 18 februari 2010
@Sjamamma,
Tsjonge wat vreselijk om zoiets als moeder mee te maken.Het klinkt misschien raar maar toch bedankt dat je dit met ons wil delen op het forum .
13:38 18 februari 2010
@ Crypto: de inhoudelijke argumenten zijn hier te vinden en staan straks met je toestemming ook op je blog voor de volledigheid. In afwachting daarop hier alvast een kopie van die tekst, inhoudelijk duidelijk en zonder overbodig geschreeuw lijkt mij.
“Drs. John Consemulder zegt: Je reactie is in afwachting van moderatie.
februari 18, 2010 om 1:35 pm
De essentie is het aangetoonde en veelvuldig bewezen feit dat vaccinaties niet effectief zijn en vooral potentieel levensgevaarlijk en uiterst onwetenschappelijk zijn. Een aantal van mijn artikelen die de studies noemen die dit aantonen (die op onverklaarbare wijze systematisch worden verzwegen door zowel Klink, Coutinho, Osterhaus en ook Roozendaal)vindt u onder andere hier: http://www.wanttoknow.nl/?s=John+Consemulder en hier: http://www.argusoog.org/?s=John+Consemulder&x=7&y=8
Vooral het drieluik ‘De leugen regeert’ en de ‘Kwik en kwakzalverij’ tonen onomstotelijk aan dat alleen al ingredienten als thimerosal en squaleen levensgevaarlijk kunnen uitpakken.
En dan spreken we nog niet over de onbekende lange termijn effecten van ALLE vaccinaties en studies van het Cochrane instituut en het werk van Dr. Tenpenny die de ineffectiviteit van de vaccins-juist bij de zogenaamde risicogroepen- aantonen. Dus wilt u de ware feiten zonder verdraaiingen, lees dan ook even deze informatie.
Vaccin zijn dus bewezen ineffectief en schadelijk, vaccinaties dienen het immuunsysteem en uw gezondheid niet en zullen dat vanwege de neurotoxische en kankerverwekkende en immuunsysteem verstorende inhoud ook nooit doen.”
Alvast dank voor het verspreiden van het volledige nieuws mbt vaccinaties!
04:40 18 februari 2010
It’s all about Love, Martijn.
04:37 18 februari 2010
@Martijn
Ja, mijn eerste is ook doodgeboren en de tweede is geen 18 geworden.
En ja, voor de mind of ego met zijn voorwaardelijke vorm van liefde is dat een verschrikking.
Maar…
Enfin, misschien heb je nu een sleutel om iets meer je voordeel te kunnen doen met mijn postings. (Als je wilt kan je nog eens kijken naar wat ik bv. schreef over dat vermogen om te schakelen tussen de verschillende bewustzijnstoestanden.)
Toch is het ook van belang om te weten wie de dader is. Want nu worden er misschien onschuldigen verdacht. En je weet, zulke gedachten zijn energieën en hebben dus ook een uitwerking. En er zouden nog meer doden kunnen vallen. Bovendien, zolang de dader niet geconfronteerd wordt met zijn daad mist hij een goede gelegenheid om met zichzelf in het reine te komen. Ik schreef al ergens: Je kinderen en hun moordenaars zijn je bondgenoten in het proces van ontwaken. Vandaar…
03:45 18 februari 2010
@ Sjamamma, die laatste zin raakt me. Je hebt gelijk.
Die daarvoor vind ik erg. Is het werkelijk zo dat je zoon is vermoord? Dat is een verschrikking.
Het maakt ook niet zoveel uit wie het geflikt heeft maar zoiets blijft je hele leven bij je. Moet er niet aan denken.
Mijn zoon was al dood voor die geboren werd, mijn dochter is echter geweldig, zij is het leven zelf.
03:23 18 februari 2010
@Martijn
“Geniet van het leven, je gaat toch je tijd niet verdoen aan nonsens, wat is waar, dit of dat? Is dat leven?”
Tja, Martijn, toch hoort het er allemaal bij; bij het leven.
Ik wil bv. wel weten wie mijn zoon vermoordde. Was het nou Klaasje of Keesje?
Oké, it matters not thát much, but it matters.
Misschien iets minder in je hoofd zitten, dan merk je vanzelf wat er toe doet…?
02:08 18 februari 2010
02:07 18 februari 2010
Dit is niet te geloven
http://videocenter.denverpost.com/services/player/bcpid934052406?bctid=63938886001
02:04 18 februari 2010
Oh, het strand is mijn plek, gisteren nog op Scheveningen.
Zo heerlijk. Jutten is niet echt aan mij besteed, wel eens geld gevonden in het zeewier.
De natuur weerspiegeld de werkelijkheid.
Toch hou ik ook van de mens wanneer die het spelletje doorheeft.
http://www.youtube.com/watch?v=8yeAQ5JPWkM
02:02 18 februari 2010
minder lullen en meer strandjutten Martijn!
02:02 18 februari 2010
WTK is a mans world:
http://www.youtube.com/watch?v=sLvDU9vXjzY&feature=channel
02:00 18 februari 2010
Dat is idd een diepe…
01:57 18 februari 2010
Jerry, niet denken maar doen, haha
01:55 18 februari 2010
@ Guido
Je bent een Rawhide !
http://www.youtube.com/watch?v=2I_6TWTjl3c&feature=related
01:52 18 februari 2010
Je bent een flapuit Martijn.
01:47 18 februari 2010
Voor Iedereen:
http://www.youtube.com/watch?v=HCTJeT2i9QU
Kus !
01:46 18 februari 2010
Ik ben jouw diepste diepte Jerry.
01:43 18 februari 2010
He Broeders en Zusters dat is lang geleden gelukkig?
01:41 18 februari 2010
En wie ben jij om dat zo even te stellen?
01:36 18 februari 2010
Als je een doods leven leeft, ben je je leven niet waardig.
Geniet van het leven, je gaat toch je tijd niet verdoen aan nonsens, wat is waar, dit of dat? Is dat leven?
http://www.youtube.com/watch?v=E4mbLt2aEMk
01:34 18 februari 2010
@ Jerry
dacht ff dat je niet van suikerspinnen hield…
A miss understanding….
01:24 18 februari 2010
@Martijn
Wie bepaald of een leven onwaardig is?
01:08 18 februari 2010
@Paul, ik doelde op Martijns karakterloze uitlating.
01:05 18 februari 2010
Ik zag op de weblog van dat cryto figuur een reactie van Bram. Bram heeft zich heel druk bezig gehouden om op een Hyves over het baarmoederhalskankervaccin, waar allemaal meiden kwamen die opgeroepen waren, uit te gaan leggen hoe veilig en werkzaam het HPV vaccin wel niet is.
Daar zijn steeds moeders bovenop gesprongen, maar met dit soort mensen is geen normale discussie te voeren.
Hier zijn ze niet in staat om zich op wat voor manier dan ook in anderen in te leven en op Hyves dus ook niet. Maar daar zitten ze wel tussen allemaal jonge meiden de boel op te stoken.
Hier zijn ze ergelijk, ergens anders richten ze schade aan.
00:32 18 februari 2010
Wauwelen hoort er af an toe ook bij Jerry! als iedereen dat doet doe ik dat ook eens…
00:08 18 februari 2010
@paul I SECOND THAT!!!! wat een gigantisch gewauwel, geen leven waardig….
23:56 17 februari 2010
Of een hele grote Suikerspin waar je je dood aan kunt eten!
23:50 17 februari 2010
Wauw Martijn, dat is nog eens een wijsheid die ik volledig onderschrijf.
23:28 17 februari 2010
Je kan ook doods zijn terwijl je leeft, geen leven waardig.
22:24 17 februari 2010
je hebt gelijk spinnendoder !
22:15 17 februari 2010
Inderdaad. Waar was vaccinatie-expert *kuch* <a Koetsier toch?
Griepje?
Die had vast en zeker Coultinho met het schaamrood op de kaken laten staan.
20:24 17 februari 2010
Dat zo’n vrijblijvende expert als Rozendaal zijn kwakje vereeuwigd op een blogje als Cryptococcosis zet me toch even aan het denken!
Maar ik wil me ook eigenlijk niet met een ander zijn sexuele voorkeur bemoeien. http://cryptocheilus.wordpress.com/2009/03/16/simon-rozendaal-elsevier-farmahoer/
20:07 17 februari 2010
We gaan allemaal dood hoor, wees maar gerust.
Iedereen gaat dood, bij bosjes vallen we om, daar gaat geen vaccinatie tegen helpen.
Jammer joh.
20:00 17 februari 2010
sja een gezellig avondje ……..
Ik vroeg me eigenlijk af er waren toch ook zeer kritische artsen die hun vraagtekens hadden bij het HPV gebeuren en evengoed de Mexicaanse Griep???
Waarom waren die niet op die avond aanwezig om de 2 personen het vuur aan de schenen te leggen.
De artsen kunnen ze minder makkelijk wegzetten als idioten ………..
gegroet
19:36 17 februari 2010
@ Guido,
Kun je dat zielige overheids mannetje (Crypto) niet blokken, dat gassie heeft een enorm probleem met zichzelf. Wat een triest en tegelijk lachwekkend figuur zeg….
18:11 17 februari 2010
Hoi Hallo die CryptoCrazy!
Dat betekent toch geheime nep democratie?
Nieuwsgierig aagje als dat ik ben, ik heb net even op je barracuda blogje gekeken.
Een heleboel ‘name calling’; ik bedoel lachen over zeevat; zeestronk en alles is bijvoorbaat antisemitisch.
Hierbij een erkende snelcursus debunken voor dummies:
9/11 Debunking for Dummies
http://www.youtube.com/watch?v=0esUFZcMtdA
Our World is Being Governed by an Orwellian Elite-Class Administered “Cryptocracy”
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/cryptocracy/cryptocracy.htm
16:54 17 februari 2010
Nu is het mijn beurt om in lachen uit te barsten. Zuster Theresa? Diane Harper? ROTFLOL.
Maarten van Rossem daarentegen is gekend vaccinatiespecialist. Dat moet ik toegeven. Hoewel een beetje zuurpruimerig is zijn ‘record’ voor wat betreft vaccinatieonderzoek on-over-troffen.
Kan Guido mij even aangeven waarom hij denkt dat juist ik bevooroordeeld ben en niet met open vizier de discussie aan zou willen gaan? Dank u.
16:49 17 februari 2010
Inhoudelijks? ja ken al meer dan 45 jaar alle geheimen van MSD, erh ben er mee opgegroeid.
16:48 17 februari 2010
16:47 17 februari 2010
@ Guido
Goed kijken !
_________________________________________
|GUIDO WTK GUIDO WTK GUIDO WTK GUIDO WTK|
|_______________________________________|
16:43 17 februari 2010
@Paul, ga nou niet de dualiteit zitten te stimuleren.. (En zeker niet alleen drinken..) En maak in godsnaam nou eens een spandoek..!
Hé zeg Paul, nog iets inhoudelijks te melden..? Maar eerst mag John van onze Cryptospellonkoloog! Hij vraagt om inhoud maar doet niet mee als het onderwerp niet bevalt.. Bizarre man.
16:41 17 februari 2010
Dag Crypto. Veel succes met je gezwalk van links naar rechts. Bevooroordeeldheid druipt eraf. Da’s jammer. Want dáár gaat het juist over. En dát meen ik.
Hoe kun je met een open vizier discussiëren als je bevooroordeeld bent..! Discussiëren is niet je stelling verdedigen tegen wil en dank. Sámen verder komen..? Misschien als stropop. Dag Crypto.
(Grappig dat veel mensen die het allemaal zo goed weten, van dit soort ‘Nicks’ menen nodig te hebben; zichzelf liever in de schaduw zetten..! Iets kennelijk te verbergen hebben. Zoals Coutinho vorige donderdag ook opvallend liever in het donker onder de vide van De Rode Hoed bleef staan!)
Even een neutraal standpunt voorbij laten komen?
http://www.wanttoknow.nl/overige/zuster-teresa-forcades-luidt-de-bel-inzake-de-griep/
Gewoon een neutraal persoon.
Nog een neutraal persoon, met liefde voor het vak, om de discussie in ‘het Midden’ te houden: (Dr. Diane Harper klapt uit de school!)
http://www.wanttoknow.nl/gezondheid/onnodige-vaccinaties-een-insider-klapt-uit-de-school/
En misschien nog eentje om een andere man met liefde voor het vak te horen:
http://www.wanttoknow.nl/overige/maarten-van-rossem-is-het-angstzaaien-zat/
16:33 17 februari 2010
Ah, daar komt de cavallerie. DrAnders Sjonnie himself.
Zeg John. Nog iets inhoudelijks te melden?
16:33 17 februari 2010
Welkom in de wereld van dualiteit en spiegelerij, aan modder gooien doen we allemaal.
Als u het niet erg vind ga ik langs de lijn toe kijken met een kratje Bavaria op een relax directorsstoeltje, “Top Sante, Heren! rien de knots’.
16:24 17 februari 2010
Sorry Guido. Ik heb er altijd een hekel aan als mensen op mijn blog linkspammen. Ik dacht, dat bespaar ik de mensen (en de mods) hier.
Ik zag al dat je weer aardig aan het googleridderen was. Ik zal je de moeite besparen. Can’t touch me. Overigens is de juiste vertaling van mijn nick spinnendoder. Dan weet je dat ook.
Mag men nu komen met de beschuldigingen van links met BigPharma, VtdK, NWO en de massale uitroeiing van de menselijkheid door de zionistische lobby. Want dat gaat uiteindelijk gebeuren. Op z’n Zeevats zal ik maar zeggen.
Geef nu eens aan waarover je met mij wilt discussiëren Guido. Dat zou meer opschieten dan de volgende drogredenering waarin je stelt dat ik niets inhoudelijks te melden heb.
16:23 17 februari 2010
Hé Jean de Cavallerie.. tatatatataaa!
16:22 17 februari 2010
Je suis cum laude avec Krygtgram? Moritu de salutant!
Een gewaarschuwd mens telt voor twee toch? Zo komen we wel snel aan die kritieke massa…
15:59 17 februari 2010
@Crypto: moeilijk hè? Discussiëren.. Ik reageer op je reactie erboven en dan moet ik naar je blog..? Heel vreemd. Over opgewonden standjes gesproken.. Wanneer je inhoudelijk iets meldt, kun je veel gewauwel achterwege laten. Vandáár mijn vraag:
Nog iets inhoudelijks te melden? (Behalve Boehoe?)
(Sinds wanneer loeit een wesp)
15:53 17 februari 2010
“Een journalist bij laag water.”
Hier moest ik erg om lachen.
15:47 17 februari 2010
Lees je eens rustig in op mijn blog, opgewonden standje. Inhoud genoeg.
Wij maken overigens korte metten met antivaxschreeuwertjes als Kat, Zeevat, en Consemulder cum suis.
Je bent gewaarschuwd.
15:27 17 februari 2010
Leuke site hè Crypto, welkom! Nog iets inhoudelijks te melden, ipv boehoe..?? Broertje van Rozendaal. Waar stá jij voor. Wij plegen hier wat inhoudelijker met elkaar te delen.
15:20 17 februari 2010
Boehoe.
Schreeuwertjes en antivaxhoaxers zoeken de verantwoordelijkheid buiten zichzelf. Tien vingers op een ander voor wat betreft de berichtgeving over vaccinatie.
Dat zal indruk maken op De Raad voor Journalistiek.
13:45 17 februari 2010
@ Berend als je het stukje van Rozendaal leest, dan kun je zien dat het zijn tekst is.
12:57 17 februari 2010
Citaat uit de klacht van Annelies:
van de meisjes die daarvoor in aanmerking zich tegen baarmoederhalskanker laten inenten.
Citaat uit de klacht van Arend Zeevat
van de meisjes die daarvoor in aanmerking zich tegen baarmoederhalskanker laten inenten.
Zijn dit teksten welke gekopieerd zijn van dezelfde bron?
in beide ontbreekt het woord kwam of komt.
Op deze manier lijken ze niet onafhankelijk van elkaar opgesteld, hetgeen de sterkte van de klachten verminderd.
En ik ben ook antivaccinatie