Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons via onze RSS Feed
WantToKnow.nl

Dr. Ab Klink: onschendbaar minister.. Jij: ‘n onmondig democratische kleuter?

Wij vinden Ab Klink een uiterst gladde man, die met alle winden mee zeilt. Een man die bereid lijkt ‘stevige beslissingen’ te nemen, maar deze dienen dan wel ‘gedekt te zijn door deskundigen’. Zoals in het geval van de aanschaf van de 34 miljoen griepvaccins. Dr. Ab lijkt bereid om de bizarre gebeurtenissen rondom dit griepvirus te onderzoeken, mits ook dit weer gebeurt door ‘deskundigen’ én op ZIJN initiatief..

We wilden hier uitgebreid ruimte maken om het ‘openbaar gemaakte’ contract tussen de overheid en de farmaceutische industrie, inzake de aanschaf van de genoemde 34.000.000 griepvaccins door de overheid, te bespreken. Maar helaas. Ondanks de openbaarmaking gaat dat niet. Lees verder waarom niet..

Albert Einstein: ‘De grootste vijand van de waarheid is het onbedachtzame respect voor autoriteiten’.

Cartoon van Ab Klink door Siegfried Woldhek. Klink, zo lijkt het, staat zijn mannetje, maar past daardoor écht niet meer in het (democratische) plaatje..

De gladheid van Dr. Ab zit hem dan natuurlijk  in zijn opstelling, een opstelling die ervan uitgaat, dat hij, Ab Klink in alle gevallen buiten schot dient te blijven. Dat áls het oordeel komt dat het fout is gegaan, met bijvoorbeeld die aanschaf van de griepvaccins, hij de eerder genoemde deskundige de schuld kan geven. Dat hijzélf degene is die het onderzoek ernaar heeft laten uitvoeren en ‘dus’ niets te verwijten valt..

Maar dan kun je zeggen dat hij eindverantwoordelijk is, en dat is ook wel zo. Maar wat als Ab Klink nu eens zódanig de democratische principes aan zijn sociologische laars lapt, dat het bijna onmogelijk is hem te controleren? Neem nou hetzelfde voorbeeld van de contracten voor 34.ooo.ooo vaccins tegen de pandemie-griep die ‘heftig en gevaarlijk’ om zich heen greep, en uiteindelijk een minkukel bleek te zijn.

Dáár de eindverantwoordelijk voor bij Ab Klink neerleggen, wáár die hoort, is niet zo eenvoudig. Klink weigerde enig inzicht in zijn afspraken met de farmaceutische industrie. Dus werd de ‘wet openbaarheid van bestuur’ dus maar aangeroepen, als democratische burgers. Naar de rechter gestapt, die de eisers in het gelijk stelde, maar pas máánden ná het vaccin-debacle. Het bleek dat Dr. Ab de zaak intens heeft getraineerd, deze democratische zaak moedwillig, willens en wetens heeft gesaboteerd..!!

Minister Ab Klink werd kortgeleden door de rechter gesommeerd openheid te geven betreffende de gang van zaken met betrekking tot de aankoop H1N1-griepvaccins vorig jaar. Hij kon niet anders dan hieraan toegeven en moest uiteindelijk de documenten overleggen. Maar Ab Klink had zijn strategie al klaar..! Deze bestond uit een DIKKE ZWARTE STIFT..!

Schandalig hoe een democratisch minister dit durft te doen, of zeggen de zwarte strepen meer over Klink dan hij probeert te verbergen..?

Het getuigt van zijn oneindig grote arrogantie en een ridiculiseren van de intellectuele vermogens van jou en mij als burgers van dit land, bij het zien van het op cruciale punten doorgehaalde contract (lijkt inderdaad wel een “zebrapad”) tussen Glaxo Smith Klein en de overheid in juni 2009.

Afspraken over condities, garantie zijn kortweg met een dikke zwarte stift doorgehaald….  Lees en verbaas u!

Dit document is inmiddels gestuurd naar diverse dagbladen, Netwerk, Zembla enz. en we zijn benieuwd of de media hier op zullen reageren, dit is toch nieuws van de bovenste plank? Of valt dit weer onder het inmiddels maar al te bekende “doofpotten” gebeuren….

Bekijk HIER het document.

Waar de eindverantwoordelijkheid aan te tonen is van deze man? Nergens, want het ‘geopenbaarde’ document is dus gewoon NIET-OPENBAAR.. Toch? Want de essentiële passages zijn dus NIET te lezen achter de doorhalingen met zwarte inkt van de dikke stiften, die het overheidscontract met Glaxo Smith Kline bevat.

Naar onze mening toont de ‘handelwijze’  van Klink, licht fascistoïde trekjes. Een scherpe kwalificatie, maar deze verdient Klink dan ook voor de volle 100%.

Zichtbaar genietend van de media-aandacht die zijn opstelling teweeg brengt: Dr. Ab Klink op jacht naar de hoogste CDA-zetel? Door weg te lopen uit de onderhandelingen met PVV en VVD en Maxime Verhagen de 'Zwarte Piet' te overhandigen..

Ab Klink for president?
En nu? Dr. Ab Klink heeft het druk deze dagen; hij is bezig ruimte te maken voor zijn troon.

Maxime Verhagen lijkt te moeten verhuizen naar lager regionen, want Dr. Ab Klink is als mede-onderhandelaar voor een nieuwe kabinet ineens niet meer thuis. Heeft de zaak op scherp gezet..
Want Klink krijgt plotseling gewetensbezwaren, nét nu de onderhandelingen tussen ‘zijn’ CDA, VVD én PVV zich in de laatste fase lijken te bevinden, heeft Ab Klink ineens kramp in zijn buik.

Of zou het zijn, dat hij een ingeving heeft gekregen, hem ingefluisterd door de grijze machten in het CDA? Zij die hem maar al te graag de vraag influisteren, óf hij het wel goed doet, het CDA-gedachtengoed te verkwantselen..? Of hij niet teveel door Maxime Verhagen wordt geïndoctrineerd..? Nou, geloof ons, Ab Klink is met niets anders bezig, dan met een ouderwetse broedermoord. Dáár waar Verhagen zit, dáár wil Klink zitten, op de eerste CDA-plek. Natuurlijk is dit onze visie en zal de toekomst uitwijzen of dit scenario uitkomt, maar de voortekenen liegen niet. Op de verkiezingsdag, toen duidelijk werd dat het CDA ging verliezen, zei Klink beschikbaar te zijn als fractievoorzitter. Achteraf kan je dit uitleggen als de openingszet in een machtsstrijd na het vertrek van Balkenende, een machtstrijd die nu zijn apotheose beleeft.

Maar vooralsnog belooft de bijna achterbakse wijze waarop Ab Klink met het democratisch bestel omgaat, héél weinig goeds. Dat bewijst het ‘openbaar gemaakte contract’ dat de regering, in de persoon van ‘minister Klink’ afsloot met Big Pharma, maar eens te meer.

Daar waar wij jou het hele contract hadden willen laten zien, krijg je nu een .pdf met zwarte stiften-werk te zien. Het is niet anders. Of pikken we het niet als samenleving..??

Reageer (46) Print

Waardeer dit Artikel:

0 stem(men), Stem nu!

Deel dit artikel:

46 Reacties op: Dr. Ab Klink: onschendbaar minister.. Jij: ‘n onmondig democratische kleuter?

Reageer op dit artikel Volg deze reacties Volg alle reacties op WantToKnow
  • rob

    Dr. Ab Klink die man scord niet bij hem gaat het allemaal om het geld en nog wat geen virus heb be staan kijk eens op deze link waar de waarheid op staat is wel in het engels http://ken-welch.com/Commentary/Pandemic1.html om meer te zien druk je hier op http://ken-welch.com

    17
  • wakeup

    in oorlogstijden zeggen ze altijd keep your friends close but your enemy closer. hij mag dan nu wel van het `toneel`zijn maar van deze man ben je nog niet af hoor! hij heeft nu vast en zeker een dik contract getekend voor een achtergrond functie!! dus nu kan hij ongehinderd zijn stappen maken.

    16
  • Léon

    Ab klink Ab klink eindelijk weg uit de tweede kamer wat een fijne mededeling zo gisteravond.

    Ab Klink Ab Klink nederland weer een desateur des vaderlands volk armer wat een verlichting.

    Ab Klink Ab Klink zachte heelmeester je wonden zijn zo stinkend.

    Ab Klink Ab Klink slaat alle adviezen in de wind, maar ook jij kan een storm niet behoeden sterfelijk mens

    Ab Klink Ab Klink noemde zich een christen democraat, gedroeg zich als een majonette poppenfanaat

    Ab Klink Ab Klink zijn zo blij, zijn zo blij dat jouw handelingen geen kinderzieltje meer schaadt.

    Ab Klink Ab Klink je bent ten einde raad, word maar kwaad, het goede voegt altijd het woord bij de daad.

    ciao ciao bye bye zwaai zwaai want Ab Klink komt uit een paasei :-) :-) :-) AhoeAhoeAhoe

    15
  • Op 03-09-2010 j.l. heb, zie boven, het artikel geplaatst over het nieuwe 2010 – 2011 griep-vaccin. De link die ik daar noem is van de Noorse Overheid. Dat klopt, maar aangezien wij, de Noorse taal niet helemaal machtig zijn, heb ik de juiste link van die site nu wel, waarop begrijpelijk te lezen is, wat de Noorse overheid op 01-09-2010 afkondigde over het nieuwe griep-vaccin:

    http://www.fhi.no/eway/default.aspx?pid=233&trg=MainLeft_5565&MainArea_5661=5565:0:15,1223:1:0:0:::0:0&MainLeft_5565=5544:85732::1:5569:1:::0:0

    Hier staat:

    Sammensetning av årets sesonginfluensavaksine
    For sesongen 2010/2011 anbefaler WHO at influensavaksinen for den nordlige halvkule skal inneholde 3 følgende virus:

    Voor het griep-seizoen 2010-2011, beveelt de WHO het griep-vaccin aan met de 3 volgende virussen:

    Et A/California/7/2009 (H1N1)- lignende virus
    Et A/Perth/16/2009 (H3N2)- lignende virus
    Et B/Brisbane/60/2008-lignende virus

    I tillegg til det nye H1N1-virus beskytter årets sesonginfluensavaksine mot et H3N2-virus og et B-virus. Sesonginfluensavaksinen er produsert på samme måte som tidligere års vaksiner.

    Punt blijft: Iedereen die het H1N1-vaccin weigerde, krijgt het toch door de jaarlijkse griepvaccin die vele mensen krijgen. Gevaarlijker dan ooit !

    Alles wijst erop, dat 99% van de griep-vaccins niet werken waarvoor ze bedoeld zijn:

    http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html

    Ruin een jaar geleden heeft Mike Adams een beloning van 10.000 dollar, voor degene die kon bewijzen dat griep-vaccin’s veilg en werkend zijn. Mike zit nog steeds met die 10.000 dollar in zijn maag.

    14
    • Budhy

      Heya Annelies
      Ik ken een Annelies in het noorden v/h land maar ik weet niet of jij dat bent.
      Heb je een broer waar de naam begint met een M en eindigt met een O net als jullie achternaam begint met een P en eindigt met een O
      Dan weet ik zeker dat jij mij kent.
      13 kristallen schedels waren ooit eens in jullie of zijn Tent.
      Groets van Army a.k.a. Budhy

      http://www.youtube.com/watch?v=IFjvOb2JjTM

      14.1
       
  • Rik

    Ik geloof dat Ab Klink zich met zijn brief nu toch wel een beetje in zijn eigen vingers gesneden heeft. Nu krijgt-ie ineens op zijn flikker uit onverwachte hoek: Ivo Opstelten van de VVD.

    Het is toch te zot voor woorden dat je 30 miljoen euro (gewaarschuwd) verliest aan giftige vaccinaties en dan NOG blijft zitten! Moet je eens in het bedrijfsleven proberen. Ik ken geen CEO die na zo’n verlies zijn baan EN bonus behoudt … Komt Boontje dan toch om zijn loontje …?

    13
  • Bart

    Ik zie niet in waarom Klink te qualificatie fascitoïde verdient.
    Corrupt? Misschien, regentesk? Zeker. In overtreding van de wet? Nou en of, maar fascistoïde? Waar komt die reflex toch vandaan?

    12
    • GuidoJ.

      Jeetje Bart.. Je noemt zelf 3 kwalificaties die in mijn optiek vlak om de hoek van ‘fascistoide’ liggen.
      Defenitie: ‘Politieke stroming die een autoritaire, nationalistische, totalitaire staatsvorm aanhangt’
      Natuurlijk heb je formeel helemaal gelijk, Klink kan dit niet zijn. Ik heb het ook over neigingen van de man, deze richting op.
      Ik vind wel dat het CDA een autoritaire en totalitaire machtspartij is. Altijd probeert bovenop te komen, van oudsher, met de nadruk daarop. Een overblijfsel van het geloof als leidend principe, de Kerk als autoritair gezag, machthebbers..
      Klink is autoritair en totalitair als je de democratische spelregels met voeten treedt, op zijn Hollands gezegd, ‘schijt hebt’ aan verzoeken om openbaarheid van bestuur, inzake de aanschaf van 34 Miljoen vaccins… Zaken die gewoon wettelijk geregeld zijn.
      Heb je de pdf gezien met de doorhalingen. Schandalig!
      Let op mijn woorden: die Ab gaat een mooie positie krijgen bij één van de grote farmaceuten, ‘Big Pharma’ in levende lijve uitbeelden.

      12.1
       
  • Ab is een zielige marionet van het grote spel ! Hij beseft het zelf niet eens want alles draait om geld ! Zo zielig maar wij hebben het door en laten ons niet inenten en niet meer bedriegen !!

    11

Plaats hier uw reactie

Uw email wordt nooit gepubliceerd of gedeeld met derden. Verplicht veld *

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com

Home
Top
Help
Contact
Muziek