Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons via onze RSS Feed
WantToKnow.nl

Een ooggetuige van de overvallen Gaza-hulpboot vertelt.

De media slagen er in alle toonaarden in het verhaal van de Israëlische aanval op de Turkse boot met hulpgoederen voor Gaza volledig van één kant te verslaan.

Hulpconvooien die de 1.500.000 miljoen mensen in Gaza verlichting moeten brengen. Al ruime tijd zitten deze mensen opgesloten als ratten in een hok, geblokkeerd door Israël voor de buitenwereld. De hele wereld is in opstand, maar Israël is overtuigd van haar ‘goede bedoelingen’. Mensonterende leefomstandigheden voor de Palestijnen daarbij voor lief nemend..

Kenneth O’Keefe is een ex-VS-marinier, die kort ná de inval in Irak door de VS, zijn Amerikaanse nationaliteit heeft opgegeven. Hij was aan boord van deze boot, de MS ‘Mavi Marmara‘, die probeerde deze blokkade van Gaza te omzeilen en hun humanitaire schip met hulpgoederen te landen in Gaza. Hij doet in dit programma ‘HARD-talk’ verslag van zijn kant. Een stevig gesprek, maar het schept een boel duidelijkheid over de daadwerkelijke gang van zaken op het schip.

Een bredere kijk op deze zaak is het resultaat. Dat deze bij mag dragen aan de oplossing van het Palestijnse vraagstuk, de verzachting van de keiharde Israëlische opstelling én vrede in het Midden Oosten..

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
Reageer (8) Print

Waardeer dit Artikel:

1 stem(men), Stem nu!

Deel dit artikel:

Boekentip(s) bij dit artikel:

Klik op de cover van de boekafbeelding voor meer informatie over het artikel

8 Reacties op: Een ooggetuige van de overvallen Gaza-hulpboot vertelt.

Reageer op dit artikel Volg deze reacties Volg alle reacties op WantToKnow

Plaats hier uw reactie

Uw email wordt nooit gepubliceerd of gedeeld met derden. Verplicht veld *

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com

Home
Top
Help
Contact
Muziek