Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons via onze RSS Feed
WantToKnow.nl

Het zelfbeschikkingsrecht en verplichte vaccinatie.

Het onderstaande artikel is geschreven door Viathou Peletier en bevat essentiële informatie over de achtergronden van het grondwettelijk recht van ieder mens op de onaantastbaarheid van haar/zijn eigen lichaam.  De aankomende vaccinatiegolf die als een tsunami over ons heen dreigt te komen, zal dit zelfbeschikkingsrecht zeer waarschijnlijk ernstig gaan schaden.
Wanneer jij de ontwikkelingen hebt gevolgd hier in Nederland inzake de aankomende vaccinaties tegen de Mexicaanse griep, zul je aan de woordkeus die het Ministerie van Volksgezondheid gebruikt, kunnen afmeten in welke mate deze  morele druk heel slinks wordt opgevoerd. Viathou Peletier is diep verontwaardigd over de feiten die zij onder ogen heeft gekregen en heeft het volgende artikel geschreven, in de vraag en antwoordvorm, die de toegankelijkheid van deze materie ten goede komt.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Verliezen wij bij verplichte vaccinatie ons zelfbeschikkingsrecht?

Viathou Peletier © September 2009

Tijdens een verblijf op La Vie Tara in Frankrijk, nam ik kennis van een uitgelekt document van de Franse overheid waaruit blijkt dat ‘vrijwillige’ vaccinatie tegen de Mexicaanse griep op het laatste moment (eind september 2009) toch wordt afgedwongen. De plannen daarvoor zijn in een vergevorderd stadium. Een speciale volg- en opsporingsprocedure via de wettelijk verplichte, met een microchip uitgeruste Franse medische ID card, gaat nauwkeurig registreren wie het vaccin ontvangen heeft en wie niet. Zie HIER. Iedereen komt aan de beurt.

Gezondheidspersoneel in Frankrijk zal verplicht worden mee te werken; bij weigering zullen ‘sancties’ volgen.

Mensen die niet meewerken krijgen nu al het etiket “een gevaar voor de samenleving” te zijn.

Het vaccineren zelf gaat niet gebeuren via de reguliere gezondheidszorg en huisartsen, maar door speciaal opgeleide vaccinatieteams. Het geheel lijkt meer op een militare operatie dan een publieke gezondheidscampagne. Het Franse document bevat verwijzingen naar Franse wetten ( Art. L3131-8 en 9) die stellen dat gezondheidspersoneel verplicht is mee te werken en dat bij weigering ‘sancties’ zullen volgen. Mensen die niet meewerken krijgen nu al het etiket “een gevaar voor de samenleving” te zijn.

Dit bericht riep bij mij een diepe verontwaardiging en verontrusting op waaruit een aantal vragen ontstond die ons allen aangaat.

-Wilt u gevaccineerd worden?

Om deze vraag te beantwoorden is goede informatie noodzakelijk. Via de media, zoals  kranten en televisie, komt een vrij eenzijdig beeld naar buiten. Het is erop gericht u te vertellen, dat de overheid en het RIVM weet wat goed voor u is, en dat u hun richtlijnen zonder verdere vragen kunt volgen. Is dat zo?

- Weet u precies wat er in een vaccin zit?

Wanneer u persoonlijk onderzoek gaat doen over vaccinatie, zult u tot de conclusie komen, dat een eensluidend antwoord niet mogelijk is. Via allerlei wegen wordt momenteel aandacht gevraagd voor wat er allemaal in een vaccin zit. Weet u dat er  toegevoegde stoffen inzitten zoals kwik, aluminium en squaleen en dat ze allerlei klachten en neurologische schade kunnen veroorzaken. Over deze stoffen wordt in de reguliere media niet gesproken en ook de overheid biedt hierover geen infomatie. Ook bij navraag niet. Je kunt je afvragen als je beseft dat vaccinmakers, c.q. de farmaceutische industrie, niet aansprakelijk gesteld kunnen worden voor de eventuele gezondheidschade van niet of nauwelijks geteste vaccins, waarom dat is.

- Ben ik, als ik me niet laat vaccineren, een gevaar voor de samenleving?

Als iedereen een vaccin krijgt en ik niet, kan ik toch niemand besmetten? En als ik ervoor kies liever ziek te worden van de griep dan het risico te lopen ziek te worden van de bijwerkingen van de vaccinatie, dan is het toch mijn eigen vrije keuze?

Het is toch niet aan de overheid om te bepalen of ik, door het vaccin niet te nemen,  ziek mag worden of niet? Als deze keuze niet meer vrij is kan men zich het volgende afvragen:

- Leef ik nog in een vrij land en heb ik nog het recht zelf te beslissen over mijn eigen lichaam?

Ik ben er altijd vanuit gegaan dat ik in een democratische samenleving vrij ben om zelf  beslissingen te nemen met betrekking tot mijn eigen lichaam. Waarschijnlijk heeft u net als ik wel gemerkt dat we zo langzamerhand in een met wetten en regels gedomineerde maatschappij leven, waar in toenemende mate beperking van vrijheid en ontwikkeling wordt opgelegd. Denk daarbij aan intensievering van de controle op het geldsysteem, en alternatieve medische- en voedselindustrie, zie onder andere codex alimentarius, landbouw- en veeteelt- productiemethoden, en controle op de vrijheid van meningsuiting.

Het opvallende is dat we ook nog elkaar moeten gaan bespioneren zodat we  gezamenlijk zicht houden op elkaars “gehoorzaamheid”. Als ons gedrag afwijkt  van de door het collectief – meestal bepaald door de overheid – opgelegde normen- en waardensysteem, moet dit gemeld worden aan de overheid. Dit riekt naar “verdeel en heers” strategie! Wordt de burger zelfs geleerd immoreel te handelen? Ik mocht niet klikken van mijn ouders!

- Wat als ik in Frankrijk of de VS woon en besluit me niet te laten vaccineren?

Word ik dan gestigmatiseerd als gevaar voor de samenleving? Klopt het dat ik dan ook nog sancties als geldboetes en zelfs gevangenisstraf kan verwachten?

Meneer Klink vindt dat je maar beter verlegen MET de vaccinaties verlegen kan zitten, dan OM... Een woordspeling van zo'n € 700 miljoen. Een dure grap noemen we dat..!

Meneer Klink vindt dat je maar beter verlegen MET de vaccinaties verlegen kan zitten, dan OM... Een woordspeling van zo'n € 700 miljoen. Een dure grap noemen we dat..!

Wat gebeurt er in Nederland met de 34 miljoen vaccins die minister Klink heeft besteld? Twee per persoon? Hij weet kennelijk meer dan ik. Waar blijft mijn zelfbeschikkingsrecht; mijn vrijheid zelf te beslissen over mijn eigen lichaam?

Het lijkt erop dat onze vrijheid van keuze aan banden wordt gelegd door middel van het omdraaien van de redenering dat wij een gevaar vormen voor de samenleving, als wij ons niet laten vaccineren. Het kan niet anders, dan dat hier een andere bedoeling achter ligt. Is deze gesuggereerde pandemie een voorwendsel om iedereen verplicht te vaccineren?

Gezien de ingredienten van de vaccins worden onze lichamen ernstig vergiftigd. Waarom wordt hierover gezwegen? Is het de bedoeling dat wij juist ziek en afhankelijk worden en niet meer in staat zijn verantwoordelijkheid te nemen voor onze eigen (spirituele) ontwikkeling en bewustwording?

Los van het eventuele doel en de inhoud van de vaccinatie (die mijns inziens al ernstig genoeg zijn), voel ik mij diep geraakt dat ik tegen mijn wens – en dus onder dwang – mij zou moeten laten vaccineren. Dit druist volledig in tegen mijn gevoel van vrijheid zelf keuzes te mogen maken en hiervoor de verantwoordelijkheid te nemen. Mijn zelfbeschikkingsrecht wordt mij doelbewust  ontnomen. Is dit een verhulde poging tot een vorm van slavernij door het “systeem”? Wil ik zo leven?

Deze immorele, onethische en onrechtmatige houding, strategie en handeling ten opzichte van de onwetende, goed vertrouwende burger in de maatschappij, dient de groei en ontwikkeling van de samenleving niet. Het impliceerd ontnemen van het geboorterecht om in vrijheid keuzes te mogen maken, en dit is gewetenloos.

Is dit het einde van de democratie?

Lieve mensen, wordt wakker uit de schijnveiligheid die ons wordt gespiegeld door onvolledige informatie rond de vaccinatie. Informeer jezelf goed, maak de bewuste keuze of je je wilt laten vaccineren of niet, en voel ook of dit klopt of niet.

Handel vanuit het ge-Weten, vanuit het hart. Laten we gaan staan in onze soevereine kracht en laten we zien hoe een liefdevolle en vooral verantwoorde menselijke samenleving eruit ziet.

Viathou Peletier

Voor meer informatie zie website: de Spuit blijft eruit HIER

Ook al is een mogelijk wettelijke verplichting in veel landen niet aan de orde, het gaat erom dat er in de eerste plaats landen zijn waar dit wél aan de orde is, en dus het zelfbeschikkingsrecht verkracht wordt. En in de tweede plaats kun je je afvragen of de ongelooflijke morele druk die door overheden aan de burgers wordt opgelegd, nog wel juridisch verantwoord is..!

Reageer (48) Print

Waardeer dit Artikel:

2 stem(men), Stem nu!

Deel dit artikel:

48 Reacties op: Het zelfbeschikkingsrecht en verplichte vaccinatie.

Reageer op dit artikel Volg deze reacties Volg alle reacties op WantToKnow
  • Nul

    lieve mensen, besef nou toch eens dat we veel meer kracht hebben dan welke “democratische”wet dan ook. De “algemene beschouwingen” lieten het nog eens duidelijk zien: het systeem brokkelt gewoon voor je ogen af en nog sneller dan ik had durven hopen. Over creeren gesproken Guido!

    40
  • bart

    Beetje radicaal om meneer klink thuis op te gaan zoeken , hoeweel ik zeker snap dat mensen die stap willen zetten , het gaat hier temminste wel om de vrijheid van dit land en mischien wel alle mensen op de wereld , het is toch aan ons om hier tegen te gaan strijden , Helaas zou geweld op dit moment geen optie zijn : het werkt waarschijnlijk averechts en geeft de gene met deze plannen een kans om hun toedienings protocol te veranderen.

    Ik blijf er zoizo 100 % achterstaan dat als ze echt Mensen VERPLICHT gaan toedienen ik dat niet zo maar to kan laten.

    dan zullen er een hoop mensen zeggen : als je je niet laat vaccineren dan ben je een gevaar voor de samenleving PARDON WTF hahahaha , ik een gevaar voor de samenleving kom op dagelijks vallen er overal op de werel bommen op huizen steden en mensen de daders pleiten hunzelf vrij door : ja sorry dat wisten wij ook niet te schreeuwen.

    en Nu word ik staatsvijand nummer 1 omdat ik geen vaccin toegediend wil krijgen.

    heel vreemd realiteitsbeeld wat ze hebben.

    ik wil het nog allemaal zien hoor , die roadblocks etc

    zoiezo zullen ze dan “martial law” moeten gaan invoeren want ik denk dat er toch wel wat mensen in dit kleine kikkerlandje zijn die zich niet vrijwillig naar de slachtbank laten leiden.

    We zullen zien lieve mensen.

    bart

    39
  • DatDanWeerWel

    Weet iemand toevallig het huisadres van minister Klink?

    38
  • Guido

    Ik ben op dit moment een stevig verslag aan het maken van de presentatie van David Icke, afgelopen zaterdag. Heftig verhaal, maar als je je ogen ervoor opent, past het hele ontkrachtingsverhaal in dit plaatje. Goed om te weten, vind ik het. Schellen vallen van de ogen, eindelijk een héél plaatje, inclusief de bevestiging van onze kosmische, onsterfelijke oer-Zielekracht..! Vandaag op de site.

    37
  • jolinemaria

    Inderdaad gewoon weigeren en diep van binnen verankeren dat je daar alle recht toe hebt!
    Je hebt het recht hier op deze aarde te zijn, je hebt het recht hier te leven zoals dat bij jou past. Niemand heeft enig zeggenschap over jou. De wet staat nooit hoger dan dat onvervreembare recht op leven en ontplooing.

    36
  • wieteke

    @ Joris, er moet samengebundeld worden, omdat wij ons, met z’n allen, sterk moeten maken tegen het feit dat er een pandemie heerst. Want dat er een pandemie heerst, is een LEUGEN. Er heerst namelijk geen griep-pandemie. Dus als er geen griep-pandemie is, gaat die bepaalde wet, die ons ons zelfbeslissingsrecht ontneemt, ook niet in werking. En dan is het verplichte vaccinatie-probleem opgelost.

    35
  • Joris

    Iédereen heeft die capaciteiten Wieteke.

    Als alle mensen die uberhaupt twijfels hebben zich hierover zich uitspreken gaat het Big Pharmafeestje niet door.

    Met uitspreken bedoel ik niet alleen op deze site, maar zo breed mogelijk. Daar waar veel mensen rondhangen liefst. Overal zeg maar. Ik doe een voorzet:
    http://extra.volkskrant.nl/opinie/artikel/show/id/4138

    Wie van jullie volgt? (Allemaal toch?)

    In Frankrijk zijn er juristen die twijfels hebben bij de wetgeving en ze worden in Lemonde gehoord. In amrika zijn er al 2 miljoen handtekeningen opgehaald. Artsen in UK en in Frankrijk spreken zich uit. Je bent niet in je uppie.

    34
  • wieteke

    Om de wettelijke gevolgen van een pandemie te voorkomen moet de pandemie ontkracht worden. Wie wil zich hiervoor inzetten? Wie heeft hiervoor de capaciteiten?

    33
  • Guido

    Miriam: er is meer dan Ja of Nee, toch? Kan dat ook nog..? Stilte, wil niet altijd ‘nee’ zeggen! ‘Wie zwijgt stemt toe?’.
    Dát bedoel ik. Niet dat jij ‘JA’zegt.. Grappig niewaar, dualiteit!

    32
  • Lianne

    @Miriam
    uuuhhh niet op jou gericht, las alleen de uitspaak van Guido.
    Ik ben inmiddels zover dat ik niet meer wil lezen wat er allemaal in vaccinaties zit.Ik laat me gewoon niet vaccineren,vandaar…..

    31

Plaats hier uw reactie

Uw email wordt nooit gepubliceerd of gedeeld met derden. Verplicht veld *

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com

Home
Top
Help
Contact
Muziek