Heeft ook Engeland nu zijn ‘Freek Hagoort’; een overleden kind tengevolge van een vaccinatie? In dit geval gaat het over een meisje dat werd gevaccineerd tegen het HPV-virus. Volgens officiële bronnen is het nog te vroeg om te spreken over oorzaak en gevolg. Het vaccin is pas de schuldige als schuld bewezen is…
HIER het verhaal van Freek, die op 9 maart jl. overleed ná het toedienen van een BMR-DTP-vaccinatie.
Maar ook hier zien we opnieuw de indirecte ontkenningen dat deze vaccinatie ermee te doen zou hebben. Pas na uitgebreid onderzoek, waarbij ‘ontegenzeggelijk’ duidelijk zal moeten zijn dat het vaccin de schuld is, schijnt men van plan te zijn toe te geven dat het vaccin inderdaad de oorzaak van het overlijden was. Gewoon gezond verstand telt kennelijk niet. Hier het hele bericht.

De 14-jarige Natalie Morton stierf aan de gevolgen van een HPV-vaccinatie.
De 14-jarige Natalie Morton overleed maandag in een ziekenhuis, kort nadat ze de inenting had gekregen op een school in Coventry. Sommige andere meisjes werden naar huis gestuurd omdat ze zich ziek en duizelig voelden.
“Ze kreeg een zeldzame maar extreme reactie”, zo liet het hoofd van de school aan de pers weten, op de website van de school.
Leerlingen vertellen in de Daily Telegraph hoe er paniek uitbrak op de school na het horen van het dramatische nieuws.
“Meisjes liepen huilend door de gangen, iedereen was in shock. Ik had zelf net ook mijn prik gehad en was erg bezorgd over wat er met mij ging gebeuren”, vertelt een Britse leerlinge. “Niemand heeft ons ooit verteld dat er risico’s zijn verbonden aan de inenting”.
De prikken maakten onderdeel uit van het Britse vaccinatieprogramma. Ook in Nederland is de HPV-vaccinatie opgenomen in het Rijksvaccinatieprogramma.
Volgens de Engelse minister Gillian Merron van Volksgezondheid “is het belangrijk om de resultaten van het onderzoek naar de dood van Natalie Morton zo snel mogelijk op tafel te krijgen, om de oorzaak van deze tragische gebeurtenis vast te kunnen stellen.”
Een woordvoerder van de National Health Service, ene Dr. Caron Grainger liet direct weten: “Er kan nog geen verband worden gelegd tussen de dood van het meisje en het toedienen van het vaccin, totdat alle feiten bekend zijn en een lijkschouwing heeft plaatsgevonden. We volgen een spoedprocedure en een volledig onderzoek naar de omstandigheden van deze tragedie.”
Maar hoewel de NHS dus zegt dat er geen links zijn met het vaccin, heeft het NHS in Coventry, waar het meisje leefde, laten weten dat zij de batch met vaccins in quarantine hebben gezet.
Van nog 3 andere meisjes van deze school is gerapporteerd dat ze negatieve effecten hadden, direct na de injectie, variërend van duizeligheid tot flauwvallen. Sinds het nationale immunisatie programma van de regering Brown vorig jaar begon, zijn 1,4 miljoen meisje van 12 jaar en ouder gevaccineerd in een poging het HPV-virus te bestrijden.
GlaxoSmithKline UK, de fabrikant van het Cervarix vaccine, liet ook medeleven blijken aan de familie en vrienden van Natalie Morton. Er blijven veel vragen hangen in Engeland, omdat Engeland/UK het enige land is van alle Europese landen, waar het vacciantie-middel ‘Cervarix’ wordt gebruikt. In de andere landen, waaronder dus ook Nederland, wordt ’Gardasil’ gebruikt, van het pharmaceutisch-industrieële concern MSD.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
UPDATE 2 Oktober:
Het meisjes dat een vaccinatie tegen baarmoederhalskanker stierf aan een tumor in haar borst en niet door de reactie op de vaccinatie, zo is gebleken. De lijkschouwer van Coventry, Louise Hunt, zei dat ze dacht dat het vaccin geen bijdrage had geleverd aan haar plotselinge dood.
Een patholoog zei, zonder een precieze diagnose te stellen, dat de conditie van haar lichaam zo ernstig was, dat de dood op elk moment had kunnen intreden. Natalie stortte binnen 2 uur in, nadat zij het Cervarix vaccin had toegediend gekregen op haar school afgelopen maandag.
Onmiddellijk na haar dood ontstond er onrust onder haar mede-scholieren en hun ouders. De Cervarix-vaccinatie werden dinsdag meteen uitgesteld door de instanties die de vaccinaties verzorgden. De lijkschouwer verklaarde tijdens de hoorzitting op de rechtbank in Coventry, dat “gebleken was dat Natalie gestorven was aan een tumor, die haar hart en longen ernstig had aangetast.” Het onderzoek had uitgewezen, dat de tumor haar hart en longen ernstig had geïnfiltreerd.
volgens mij komt het dat je gewoon pinda’s en kaas niet moet mixen.
oorzaak is nog steeds niet duidelijk uitslag volgt nog.
even een ander voorbeeldje
FEITEN over ANAFYLAXIS & VOEDSELALLERGIE
Een gemiddelde van 4 – 5% van de bevolking heeft een voedselallergie.
(6-8% van de kinderen tot 4 jaar en 2-3% van de volwassenen)
o Ca. 750.000 mensen hebben voedselallergie
o Ca. 10.000 pinda allergie (1,2%)
o Ca. 25.000 vis & schaal/schelpdierenallergie
o Ca. 6000 notenallergie (0,75%)
1-2% heeft kans op een ernstige levensbedreigende allergische reactie.
Wie kans heeft op anafylaxis is niet vooraf vast te stellen.
PINDA, NOTEN, SCHAAL & SCHELPDIEREN geven de meest heftige en ernstige
reacties.
Je kunt over voedselallergie heen groeien
maar een allergie voor PINDA, NOTEN, SCHAAL & SCHELPDIEREN zijn meestal
levenslang.
80 – 90% van de mensen met een voedselallergie zijn er vóór het 10e levensjaar over
heen gegroeid.
De combinatie voedselallergie met astma geeft een extra groot risico.
Nederlandse getallen over voedselallergische reacties zijn niet beschikbaar
o Er is geen registratie
o Wordt niet altijd herkend niet altijd doorverwezen
Onderzoek uit het buitenland geeft aan:
o Amerika:
30.000 Spoed Eisende Hulp opnames
150 – 200 doden per jaar
O Engeland:
20 doden per jaar
nou doe nu allemaal aangifte tegen de pindakaas fabrikanten met die moordende pinda’s van ze !! of ieder andere pinda verspreider !! het is een schande !! stop de pinda. en stop het pinda lied !!
“pel de pinda is okee.
vanjejodeladieje.
hola zing maar met pel mee.
pindapindapindapindayeah.(H) ”
Groet Gait
Ik denk dat je gelijk hebt Riet; dank. Heb 3 krantenartikelen in elkaar geschoven, waarvan 2 Engelse. Vandaar ws.
@Guido
Volgens mij wordt het middel Cervarix gebruikt in Nederland.
Sorry :$ link vergeten bij te plaatsen ….
http(dubbelepunt)//wehaveachoice(dot)weebly(dot)com/
(sorry link vergeten) :$
Link :
http://wehaveachoice.weebly.com/
Via deze link kan men petities tekenen tegen het verplichte vaccinatieprogramma en kan men lezen over een persbericht van een kort geding wat aangespannen is :
“Vanochtend is bij de Rechtbank in Den Haag het Kort Geding ingediend. De stichting eist dat de rechtbank het Ministerie van VWS, dat onder verantwoording staat van minister Ab Klink, haar voorbereidende activiteiten, werkzaamheden en protocollen rondom de vaccinatie tegen de Mexicaanse Griep staakt.”
Laten we onze burgerrechten gebruiken en ook acties ondernemen en onze stem laten zien
Ik had iets gepost maar zie het nog niet staan, mogenlijk laat het nog ff op zich wachten en anders probeer ik het strax opnieuw
Via deze link kun je een petities tekenen
http://wehaveachoice.weebly.com/
Universele declaratie van verzet tegen verplichte vaccinaties
(samengestelt door Jane Burgermeister):
http://www.thepetitionsite.com/1/a-universal-declaration-of-resistance-to-mandatory-vaccinations
Petitie van Lori R. Price tegen verplichte griepvaccinaties :
http://www.thepetitionsite.com/1/refuse-and-resist-mandatory-flu-vaccine
Er is ook een persbericht van een kort geding :
Qoute : “Vanochtend is bij de Rechtbank in Den Haag het Kort Geding ingediend. De stichting eist dat de rechtbank het Ministerie van VWS, dat onder verantwoording staat van minister Ab Klink, haar voorbereidende activiteiten, werkzaamheden en protocollen rondom de vaccinatie tegen de Mexicaanse Griep staakt.”
*
*
Dappere mensen allemaal!
Ik zou zeggen teken die petities en onderneem actie, doe aangifte … laat zien dat je het er niet mee eens bent.
Laten we hopen dat dit meisje niet voor niets gestorven is en dat door haar dood nu nog meer mensen na zullen gaan denken wat er allemaal aan de hand is in deze wereld en dan vooral over de op hande zijnde vacinaties.Weigeren allemaal massaal weigeren !!
Laat die Klink alle ingekochte troep maar in zijn eigen **** spuiten.