Heb jij het al gehoord? In de griepvaccins van het farmaceutische bedrijf Baxter is het dodelijke vogelgriepvirus aangetroffen. Deze vaccins zijn ‘uitgevlogen’ over 18 landen, waaronder ook Nederland. Een onschuldig maar zeer besmettelijk griepje verandert zo in een potentieel super dodelijk biologisch wapen!
Waarom denk ik in combinatie met het omstreden ‘sterilisatie (HPV)vaccin’ hierbij aan ‘depopulatie’? Het reduceren van de wereldbevolking vond ik altijd één van de meest overdreven complottheorieën. Maar kijk hier eens. Daar staat dat de Amerikaanse Luchtmacht op 17 juni 1996 de studie ‘Airforce 2025′ publiceerde, waarin staat dat in 2009 een uitbraak met een mogelijk geconstrueerd influenza-virus kan komen, dat 30 miljoen mensen zal doden…

Slachtoffer H5N1 virus
Nu realiseer ik me ineens: we zitten er middenin. Hoe groot moet het op de muur komen te staan voordat we WERKELIJK WAKKER WORDEN? Vaccinaties beschermen niet maar infecteren. Vele soorten ziekten en virussen die tamelijk nieuw zijn, bijv. wiegendood, alzheimer, autisme, aids en zelfs kanker zijn wellicht grotendeels direct uit het lab afkomstig.
Hoe kiezen we nu voor Liefde i.p.v Angst?
Terwijl ik dit artikel zit te schrijven bonkt mijn hart in mijn keel. Meestal heb ik dat gevoel als ik iets van de ‘waarheid’ op het spoor ben, zoals nu. Maar dit keer is daar ook het gevoel van ontzetting bijgekomen. Hoezo de ‘ver-van-onze-bed-show?!!’
Geen sprake van een ‘ongelukje’
Met alle consternatie rondom het HPV-vaccin nog vers in mijn geheugen, staat er een nieuwe verschrikking voor de deur: het uiterst dodelijke vogelgriepvirus, dat in antigriepvaccins is aangetroffen. De Tsjechische pers kwam er als eerste mee naar buiten, waarna Engeland, Canada en verschillende Arabische landen volgden. Zo kopt de Canadese krant Toronto Sun: ‘Baxter: product bevat actief vogelgriepvirus.’ In het artikel zegt gezondheidexpert Mike Adams: ‘Het antwoord is schokkend omdat dit niet het gevolg kon zijn geweest van een ongeval. Omdat Baxter International zich aan een zogenaamde BSL3 (Biosafety Level 3) houdt – een set van de veiligheid in laboratoria protocollen die voorkomen dat de crosscontaminatie van materialen kan voorkomen.”
Het meerjarenplan van de machtselite
Over protocollen gesproken… heb je wel eens van De Protocollen van de wijzen van Zion gehoord? Zie het als een soort gedetailleerd meerjarenplan van de machtselite om de complete wereldbevolking aan hun macht te onderwerpen. In Protocol 10 (dat heet voorbereiding op macht) staat bij punt 25: ‘Gij weet zelf zeer goed, dat men ononderbroken in alle landen de betrekkingen tussen volk en regeering moet verwarren en de geheele wereld door oneenigheid, vijandschap, haat, ja zelfs door kwellende ontberingen, door honger door ziekten, die wij bij hen veroorzaken door het inenten met bacillen, zoo moet afmatten, dat men geen andere uitweg uit de ellende ziet dan zich aan ons geld en aan onze overheersching volkomen onderwerpen.’
In 2000 moet 3 miljard van ons dood

Daniel Estulin
Volgens een paar zeer invloedrijke en machtige families is onze planeet overbevolkt. Het is natuurlijk makkelijker om ‘Big Brothertje’ te spelen over 3 miljard mensen, dan de huidige stand van 6.5 miljard. De machtselite heeft een lange adem. Zo zou er zelfs over zijn gesproken tijdens de Bilderbergconferentie in mei 1973. Lees hier bijvoorbeeld een interview met de bekende Russische ‘Bilderbergroepschrijver’ Daniel Estulin. Hij schreef ook het boek: ‘Het ware verhaal achter de Bilderberggroep’, een rapport dat het ware karakter beschrijft van de ontmoetingen van ‘s werelds rijkste en machtigste mensen.
Alvast een fragment uit het interview met Estulin:
‘Estulin toont het verslag van de Bilderbergconferentie in mei 1973. Op alle pagina’s staat: “Personal and strictly confidential”. Zijn vinger wijst op een passage. “Hier spreekt men over de overbevolking. In het jaar 2000 moet de wereldbevolking met 3 miljard zijn gekrompen; men is heus niet te goed voor genocide.”
Zijn vinger wijst op een passage. „Hier spreekt men over de overbevolking. In het jaar 2000 moet de wereldbevolking met 3 miljard zijn gekrompen. Men is heus niet te goed voor genocide.”
Prikken en masseren: de vogelgriep komt eraan!

In 2003 brak in Nederland vogelgriep uit
Op het gevaar van het dodelijke Aziatische vogelgriepvirus worden we de laatste jaren mentaal voorbereid. Google maar eens ‘vogelgriep’. In 2003 brak in Nederland vogelgriep uit onder pluimvee. In 2005 trokken media wereldwijd aan de alarmbellen: Het Aziatische vogelgriepvirus (H5N1) nadert en levert bij intensief contact dodelijk gevaar op voor mensen en vogels (bron: NRC). Zieke trekvogels uit Azië zouden zijn geïnfecteerd met de vogelgriep en onderweg ondermeer in Europa en Afrika het plaatselijk pluimvee hebben besmet.
Maar – zo staat er in het artikel – het voor mensen moeilijk om met het nu heersende vogelgriepvirus besmet te raken. Om er ziek van te worden is intensief contact met zieke vogels nodig’. Die kans is voor veel mensen vrij klein. Een pak van ons hart dus. De rust keerde terug. Na gevallen van vogelgriep in Frankrijk en Duitsland kwam de vogelgriep in 2006 opnieuw heel dichtbij.
Vogelgriep uitgebroken, echter niet onder vogels
In januari leek het nog redelijk ‘de-ver-van-onze-bed-show’ maar het virus waarde wel weer rond: ‘Dodelijke vogelgriep terug in China’. Vier mensen kwamen om het leven. In het Volkskrantartikel staat: ‘Opvallend is dat rond de vier doden geen uitbraak van vogelgriep onder dieren is geconstateerd. Dat kan erop duiden dat het virus nu een nieuwe vorm heeft die alleen dodelijk is voor mensen.
Wetenschappers vrezen zo’n ontwikkeling al geruime tijd: een variant van vogelgriep die eenvoudig van mens tot mens overgaat en zo een epidemie kan veroorzaken. China verwacht meer doden.’ Ja, nu snap ik het. Als je het dodelijke H5N1-vogelgriepvirus, loslaat in een griepvaccin, hoeft er geen zieke vogel meer aan te pas te komen!
Dat kan erop duiden dat het virus nu een nieuwe vorm heeft die alleen dodelijk is voor mensen.
Wetenschappers vrezen zo’n ontwikkeling al geruime tijd: een variant van vogelgriep die eenvoudig van mens tot mens overgaat en zo een epidemie kan veroorzaken.
Baxter heeft banden met het Amerikaanse leger

De beste gezondheidszorg voor ons?!!
Opvallend vond ik ook de informatie dat Baxter Healthcare Group in 2007 een contract met Indonesië ondertekende, voor de ontwikkeling van een vogelgriepvaccin. Baxter maakt dus niet alleen griepvaccins (waar het virus in wordt gestopt) maar maakt vervolgens ook het vaccin tegen het H5N1-virus! Op deze wijze heb je het probleem én de oplossing in je bezit..!
Minstens zo verdacht is dat Walter E. Boomer, een gepensioneerde voormalige vier sterren generaal en sub-commandant van het Amerikaanse Marinierskorps, zitting heeft in het directiebestuur van Baxter International. De Amerikaanse medicijnfabrikant heeft al sinds 1941 banden met het Amerikaanse leger. Hun bloedverzamelingsinstrumenten waren de enigen die voldeden aan de eisen van de Amerikaanse strijdkrachten.
Genocide en vaccineren
‘Men is heus niet te goed voor genocide,’ de woorden van Daniel Estulin duiken weer op in mijn hoofd. Ik dacht bij genocide altijd aan massaslachtingen ten tijde van oorlogen. Zo werden tijdens Hitlers regering ongeveer zes miljoen Europese joden vermoord. Los van het feit dat de machtselite (lees Prescott Bush, de opa van George W. Bush) Hitler financieel hielp om macht te verwerven, en in feite de genocide mede hielp mogelijk te maken, hebben we het nu over ‘moderne genocide’, waar ongeveer 98% van de wereldbevolking geen notie van heeft: vaccineren.
Op dit moment is het land in rep en roer over het nieuwe HPV-vaccin en de griepprik, maar wat dacht je van het Rijksvaccinatieprogramma (RVP) ‘om infectieziekten te voorkomen’? ‘Deze inentingen beschermen onze kinderen ondermeer tegen difterie, kinkhoest, tetanus, polio,’ zo staat er in de folder.
Kanker, leukemie en vaccins
Hoewel ‘vrijwillig’ laat je het als ouder wel uit je hoofd om deze prikken te weigeren, want zo wordt gewaarschuwd: ‘Als een te groot deel van de bevolking niet is ingeënt, kunnen de infectieziekten terugkomen’. Daar moet geen ouder aan denken, dus ons land kent al jaren een hoog aantal gevaccineerden (95% – bron: RVP). Maar deze stelling wordt met geen enkel wetenschappelijk onderzoek onderbouwd.
Ondertussen circuleren steeds meer horrorverhalen, waaruit je kunt concluderen dat het middel erger is dan de kwaal. Zo bevatten de vaccins voor difterie, tetanus en kinkhoest ingrediënten als het conserveermiddel thimerosol (zwaar giftig kwik) en anti-vries. ‘Het veelvuldig voorkomen van kanker en leukemie is al door veel auteurs van medische artikelen in verband gebracht met vaccins.’ (Bron: boek Vaccinatie van Viera Scheibner)
Ondertussen circuleren steeds meer horrorverhalen, waaruit je kunt concluderen dat het middel erger is dan de kwaal.
Zo bevatten de vaccins voor difterie, tetanus en kinkhoest ingrediënten als zwaargiftig kwik en anti-vries.
Autisme en vaccins of ‘nieuwe tijd’?
Maar verdiep je ook eens in de link tussen wiegendood bij baby’s en vaccineren. Of autisme bij kinderen. In maart 2006 publiceert WorldNetDaily.com het artikel: ‘Nieuwe studie linkt het kwik in vaccins met autisme’. Ik citeer: ‘Een nieuwe studie toont aan dat er een directe link bestaat tussen kwik in kindervaccins en autisme. In tegenstelling tot wat de overheid beweert, die zegt dat er geen verband staat tussen die twee.’ In het artikel staat ook dat Amerikaanse kinderen (0-4 jaar) tot 1989 ‘slechts’ drie vaccins (o.a. polio), voordat ze naar school gingen. In 1999 waren dat er al 22.’ In die periode groeide ook het aantal kinderen met autisme drastisch. Hoewel ik dit fenomeen ook wil belichten vanuit dit perspectief. Want het zo ook met de ‘nieuwe tijd’ te maken kunnen hebben dat steeds meer kinderen ‘autistisch’ zijn.
The New World Order
Hoe dan ook kunnen we er – in mijn ogen – niet omheen. Er zijn mensen die ons liever kwijt dan rijk zijn. Ik weet het: het klinkt hard en ongeloofwaardig. Maar bij WantToKnow zijn we unaniem tot het inzicht gekomen dat de werkelijke macht op het wereldtoneel ligt bij een kliek rijke en machtige families. Belangrijke beslissingen worden vaak binnen geheime genootschappen genomen, zo ook die van depopulatie. Hun ultieme doel is: één wereldleger, één wereldeconomie en één wereldregering. De mensheid wordt wereldwijd gemanipuleerd, onderdrukt en … gereduceerd.
Je vraagt je daarbij af wat onze vorstin Beattrix in de Bilderberggroep doet? Haar vader heeft deze club welliswaar opgericht na de oorlog, en ze behoort inderdaad tot de rijksten van de wereld, maar wat voor banden heeft zij NU NOG met de Bilderberggroep? Zolang de notulen geheim blijven, helpt zij zelf mee het dubieuze karakter van de Bilderberggroep te versterken. Een breed gedragen speculatie is, dat deze geheime club de draaiende motor is achter The New World Order. Kijk maar eens naar de onderstaande trailer van de film Endgame van Alex Jones. Ook onze koningin Beatrix passeert daarbij de revue.
‘Dit soort virussen bestaan niet’
Laten we dan tot slot – wellicht om de twijfelaars over de streep te trekken – eens kijken naar de ziekte aids, één van de meest dodelijke infectieziektes ter wereld. Wereldwijd leven al 33 miljoen mensen met dit virus, en zijn al meer dan 25 miljoen mensen aan aids overleden. Met name in Afrika. Aids begint met het besmet raken met het virus HIV. Tenminste….
Dat is wat we via media, politiek en de aidsindustrie (lees: big farma) krijgen voorgeschoteld. Maar de bekende Duitse viroloog dr. Lanka zegt: ‘Dit soort virussen bestaan niet. Ze worden door politic verkondigd en volgens internationale wetenschappelijke consensus bevestigd als een bewezen feit.’ Op deze website kun je zien dat dr. Lanka niet de enige dissident is. Maar liefst 2,648 twijfelaars laten van zich horen.
Dr. Lanka zegt: ‘Dit soort virussen bestaan niet. Ze worden door politic verkondigd en volgens internationale wetenschappelijke consensus bevestigd als een bewezen feit.’
Aids als biologisch wapen
De officiële theorie luidt dat aids de wereld in is gekomen doordat iemand in Afrika door een met aids besmette aap gebeten zou zijn. Maar waarom heeft deze ziekte de apenbevolking dan niet gedood?! Het ziet er meer naar uit dat aids rechtstreeks uit het laboratorium komt. Het zou op soortgelijke wijze als het vogelgriepvirus zijn verspreid, namelijk via inentingen, uitgevoerd door de Verenigde Naties (VN) in o.a. Afrika.
De Nederlandse auteur Robin de Ruiter schrijft in zijn boek ‘De 13 Satanische Bloedlijnen’ op pag. 78: ‘Opmerkelijk was de ontdekking van Dr. Robert Gallo (…). Hij beweerde een virus (Human Immunosuppressive Virus – HIV) te hebben ontdekt als oorzaak van aids. (…) Deze Dr. Gallo heeft samengewerkt met het Chemical and Biological Warfare-laboratorium in Fort Detrick, waar ook de wieg van de aidsverwekker gestaan heeft.’ Inderdaad; ook aids geldt als een soort biologisch wapen.
Ik was zelf verrast toen NRC Handelsblad in september vorig jaar kopte met ‘De aidsepidemie in Afrika is bedrog’. Ik citeer de auteur: ‘Die reusachtig hoge cijfers leveren reusachtige hoeveelheden publieke fondsen voor aidsresearch en dus voor onderzoekers. Maar wat voor wetenschappelijk oordeel mogen we verwachten van experts die opkomen voor een breed gedragen overtuiging die borg staat voor hun inkomen?’
Opzettelijke combinaties van virusmutaties
Ik kan er nog veel meer over schrijven. Hoe bijvoorbeeld de farmaceutische industrie grof geld verdient aan het voorschrijven van Aids-remmers. Maar even genoeg voor nu. We mogen wat mij betreft concluderen dat vele soorten redelijk nieuwe ziektes en virussen, in werkelijkheid opzettelijke combinaties zijn van virusmutaties, die rechtstreeks uit het laboratorium afkomstig zijn. Ondertussen wordt de wereldbevolking afgeleid van dit soort belangrijke zaken. In ons eigen landje was Amsterdam op 12 maart misschien wel aan een terreuraanslag ontsnapt. Mogelijk had de aanslagdreiging zelfs connecties met de aanslagen in Madrid 5 jaar geleden. Wat denk jij? Ik sluit niet uit dat het onzin is, met puur als doel angst en onzekerheid te zaaien en ons mensen af te leiden van echt cruciale zaken.
Van Angst naar Liefde
Het zaaien van zoveel mogelijk angst en onzekerheid is één van de machtigste middelen van de machtselite. Na het lezen van een schokkend artikel als dit, moet je ze nageven dat ze er goed in slagen. Toch?
Als mensen mij vragen welke doofpot ik het liefste zou onthullen als ik de macht had, is mijn antwoord daarop: ‘De mens als God.’ Ik bedoel daarmee letterlijk te zeggen dat wij Scheppers zijn en een geweldige potentie tot het verrichten van wonderen bezitten.
Gaandeweg onze evolutie hebben we onze macht uit handen gegeven. Zijn we op zoek gegaan naar ‘de verlosser’ buiten onszelf. Met alle gevolgen van dien. Niemand maar dan ook NIEMAND heeft de macht over ons. Tenzij wij hen die macht geven. We zijn vergeten dat we over de macht beschikken onze eigen werkelijkheid te creëren. Een realiteit die uitgaat van eenheid, overvloed en vreugde. (lees ook het stuk hier op WantToKnow, over wie-of-wat God is: HIER)
Gaandeweg onze evolutie hebben we onze macht uit handen gegeven. Zijn we op zoek gegaan naar ‘de verlosser’ buiten onszelf. Met alle gevolgen van dien. Niemand maar dan ook NIEMAND heeft de macht over ons. Tenzij wij hen die macht geven.
Ben jij je er wel van bewust in hoeverre de massamedia jouw wereldbeeld bepalen? Kijk bijvoorbeeld eens naar de onderstaande nieuwskoppen, die we dag in dag uit (en als we willen ieder half uur!) – via de massamedia krijgen voorgeschoteld:
- - Verdubbeling van aantal mensen op rand van armoede (Nu.nl, 18-9-08)
- - Wilders bang voor ‘tsunami van islamisering’ (Volkskrant, 6-10-08)
- - IMF uitzonderlijk somber over crisis (Nu.nl, 8-10-08)
- - Belgische vermoordt vijf kinderen (AD, 12-03-07)
- - VS: 1 miljoen terreurverdachten (Trouw, 22-07-078)
- - Shell overdondert markt met hoge winst (DePers, 30-10-2008)
- - Sarkozy pleit voor sterk Europees leger (DePers, 14-07-07)
Wat je aandacht geeft groeit
Zo programmeren o.a. de massamedia ons met een wereldbeeld dat gebaseerd is op angst, dualiteit (bijv. wij en zij, zwart en wit, goed en fout’), chaos, schaarste, behoeften en haat. Het geeft je als lezer niet het gevoel dat jij bij machte bent om de wereld te veranderen, wat vervolgens alleen maar bijdraagt tot het in stand houden ervan. Want wat je aandacht geeft groeit, positief maar natuurlijk ook ’negatief’.
Ik werd me pas bewust van de invloed van de media op mijn gemoedstoestand en mijn sombere wereldbeeld, toen ik op onderzoek uitging. Behalve dat ik was geschokt door bepaalde informatie , raakte ik ook enorm geïnspireerd en begreep ik waarom ik journaliste was geworden en wat ik met mijn leven wilde doen.
Nieuw paradigma

De mensheid beweegt zich richting een nieuw bewustzijn
Met WTK wil ik mensen wakker schudden, de waarheid aan het licht brengen en een basis leggen voor wereldwijde transformatie. Weet je dat we in een hele bijzondere tijd leven? In allerlei heilige geschriften wordt over deze unieke periode in de menselijke geschiedenis geschreven. De 21ste eeuw is de eeuw van de ‘innerlijke revolutie’.
De mensheid beweegt zich richting een nieuw bewustzijn, een nieuw paradigma. Dat is gebaseerd op eenheid, vreugde, overvloed en verbinding met ons Hoger Zelf, de Bron, God, Allah, AL, Liefde, Energie… Net hoe je het wilt noemen! Dat is geen sprookje. Zelfs wetenschappers komen tot het inzicht dat alles energie is, die trilt op een bepaalde frequentie en dat deze frequentie stijgt. En zoals je waarschijnlijk weet heeft ‘duisternis’ een lage frequentie en licht is de hoogste frequentie.
De 21ste eeuw is de eeuw van de ‘innerlijke revolutie’. De mensheid beweegt zich richting een nieuw bewustzijn, een nieuw paradigma.
Dit is gebaseerd op eenheid, vreugde, overvloed en verbinding met ons Hoger Zelf, de Bron, God, Allah, AL, Liefde, Energie…
Het universum als een hologram
Eén van mijn favoriete artikelen op WTK is de recensie van het boek ‘Het universum als een hologram’ door Michael Talbot (o.a. Dossier Wetenschap). In dat boek baseert Talbot veel van zijn conclusies op het werk van twee gewaardeerde professoren, kwantumfysicus David Bohm van de Universiteit van Londen en neurochirurg Karl Pribram van Stanford University. Hij schrijft: “Zelfs visioenen en ervaringen van ‘niet gewone’ werkelijkheid worden verklaarbaar vanuit het holografische paradigma. In een holografisch universum zijn er geen grenzen aan de mate waarin we de structuur van de werkelijkheid kunnen veranderen”. Ik vind het goed nieuws dat ook de wetenschap open begint te staan voor een nieuw paradigma.
Ook positief nieuws in de doofpot
Op WantToKnow.nl vind je in het dossier Inspiratie nog veel meer mooie verhalen en informatie, waardoor je als mens in je kracht komt te staan. Want ook het ahterhouden van positief nieuws maakt onderdeel uit van ‘de doofpot’. Stel dat de media ons ieder half uur met informatie zouden verblijden, waardoor we ons als mensen massaal bewust worden van onze eigen macht, kracht en potentie? Zouden we het dan nog toestaan dat onze regeringsleiders keuzes maken op basis van hun ego, ten koste van de Aarde en alles wat daarop leeft? Zoals je eigen leven een afspiegeling is van jouw innerlijk, zo geldt natuurlijk ook dat de wereld een weerspiegeling is van ons collectieve bewustzijn.
Tessa,
Goed stuk!
Alleen het stuk over holocaust klopt niet. Officieel staat het dodental op 3 miljoen. In 1995 heeft Auschwitz het verlaagd van 4mlj naar 1.5 mlj. In een keer is daarmee het aantal gehalveerd. Het echte aantal licht nog veel lager.
Het is waarschijnlijk gedaan nadat Rusland in 1989 de Duitse logboeken vrij hebben gegeven gewoonweg onhoudbaar werd om de absurde getallen te handhaven.
De term 6 miljoen is een overblijfsel van de eerste wereld oorlog.
http://www.scribd.com/doc/6961043/The-Six-Million-Dead-Jews-of-World-War-One
Wel erg toevallig dat voor beide wereld oorlogen 6 miljoen gesneuveld zijn, is het niet.
Je kunt er werkelijk niets mee? Uit je reactie blijkt anders.
Volgens mij snap je mijn vorige verhaal niet volledig. Ik vertel namelijk hetzelfde als jij verteld. Ik schrijf “Uiteraard probeert iedereen op zijn eigen manier gelukkig te worden. Ik denk persoonlijk dat door religie en cultuur de meerderheid van de mensen zichzelf verkeerde manieren heeft aangeleerd waardoor men niet gelukkiger wordt.” Iedereen kan dus idd eigen keuzes maken. Verder heb ik het nergens over licht. Ik heb het over levende wezens.
Het punt waar het eigenlijk om draait is dat als je nu de mogelijkheid had om de gehele schaduwregering volledig van zijn invloed op aarde zou ontdoen er binnen een paar dagen weer een compleet nieuwe schaduw regering ontstaat die het werk overneemt. En dat komt door de cultuur waarin we leven. Als de cultuur wordt aangepast van snelle jongens veel geld naar compassie en liefde dan zullen alsnog mensen proberen de wereld te overheersen maar in plaats van dat zij schouder klopjes krijgen zal hun omgeving veel eerder een halt toe roepen omdat de mensen in hun omgeving daadwerkelijk weten dat eea niet kan kloppen.
Hallo IK
Ik lees je verhaal en kan er werkelijk niks mee.
Dit is dus echt waar het niet over gaat.
Ieder individu heeft zijn eigen verantwoordelijkheid binnen het geheel.
Daar maak je simpelweg keuzes in.
Als je door deze keuzes jezelf zogenaamd tekort doet, dan is dat zo.
Op het moment dat je ervaart dat je alleen maar licht bent redeneer je niet meer zo.
Alles is hoe het is.
Maar binnen dit raamwerk blijf je de mogelijkheid houden van een relatief vrije keuze.
Je kunt dus gewoon goed doen.
Kiezen voor, dat jouw keuzes in het leven een ander niet benadeeld.
De bilderbergers hebben een agenda waar lang is over nagedacht.
Het is het doelbewust bedonderen van het zogenaamde klootjesvolk.
Met wereldwijd heel veel leed.
Dus wat mij betreft is hier geen goed woord op zijn plaats.
Als je langdurig een agenda uitvoert, die veel mensen pijn berokkend, zit je volgens mij op het verkeerde spoor.
Dit heeft niets met compassie en liefde te maken.
Top Nikolai!
Ik waardeer het altijd erg als mensen hun eigen verhaal vertellen en dit met anderen delen.
Voor zover ik deze wereld zelf heb uitgedokterd lijkt het erop dat alles wat leeft en een wil heeft maar een ding wil en dat is gelukkig worden. Het maakt niet uit of je veel of weinig verdient of je zwart, wit, geel of een koe bent. Als jij als persoon een bepaalde hoogte van geluk hebt bereikt zal iedereen die op mindere hoogte is door jouw aanwezigheid ook gelukkiger worden. Je zult begrijpen dat dit een olievlek effect heeft.
Uiteraard probeert iedereen op zijn eigen manier gelukkig te worden. Ik denk persoonlijk dat door religie en cultuur de meerderheid van de mensen zichzelf verkeerde manieren heeft aangeleerd waardoor men niet gelukkiger wordt. Een mooi voorbeeld vindt ik in mensen die niet veel geld hebben en hard roepen dat in de top teveel geld wordt verdient. Als je diezelfde mensen vraagt “wat zou je doen als jij ceo was” zal een groot deel zeggen zelf ook te zullen graaien. Dit is overigens puur een gevoel van mij en kan dit niet baseren op onderzoeksresultaten of dergelijke. Mocht je wel onderzoeken kennen naar dit fenomeen laat het me aub weten!
Daar tegenover staat dat als je mensen vraagt wat voelt beter “cadeautjes geven of cadeautjes krijgen?” dan zal denk ik een groot deel zeggen cadeautjes geven. Ook dit kan ik niet onderbouwen, heb je onderzoeksresultaten? Laat het me aub weten.
Ik denk dan ook dat de “moderne” mens niet goed weet hoe hij/zij zichzelf gelukkig kan maken. De cultuur dicteert namelijk dat iemand met een mooie auto gelukkiger is dan iemand op een fiets. Terwijl de fietser misschien net van zijn laatste geld een leuk cadeautje heeft gekocht voor zijn dochter. En de auto rijder net op de radio heeft gehoord dat hij in een file van 10km terecht gaat komen onderweg naar huis.
Naast dat mensen niet weten hoe ze gelukkig kunnen worden is er denk ik nog een belangrijke factoor van toepassing waar we veel minder invloed op hebben. Ik dat de westerse mensheid lichamelijk nog niet is aangepast aan de wereld die om ons heen in heel korte tijd ontzettend is veranderd. Vroeger toen het eten nog niet voor het oprapen lag gaf het instinct aan dat je al het eten dat je kon pakken ook moest pakken. Dit voor jezelf en je naaste familie/vertrouwelingen. In de westerse wereld is dit instinct in zeer korte tijd overbodig geworden. Hierdoor verzameld en graait men nu niet meer naar eten maar naar geld/macht/status enz. Ook dit is puur een gevoel kan ik niet onderbouwen : )
Een mens is een mens en deze kun je van buiten af niet veranderen. Je kunt hem hoogstens je verhaal vertellen en hopen dat hij/zij zichzelf veranderd. Zoals ik al aangaf zijn denk ik alle levende wezens in weze hetzelfde. dus de CEO, politicus, bilderberg boef of farmaceut zijn in weze niet veel anders dan dat jezelf bent. Het verschil is dat zij de macht hebben om te graaien naar geld en daarmee de mensen kunnen sturen die denken gelukkig te worden door geld. Uiteindelijk zal de Bilderberg boef ook niets anders willen dan dat hij en zijn familie/vrienden gelukkig worden. Hij/zij weet alleen niet hoe geluk het beste bereikt kan worden.
Hoe eea het beste opgelost kan worden daar heb ik nog geen antwoord op en wellicht zal ik dat ook nooit kunnen beantwoorden. Maar wat ik wel weet is dat mensen heel erg goed zijn in na-apen. Dus zorg je dat jezelf gelukkig bent dan zal je omgeving daar in de meeste gevallen positieve op reageren. En wellicht besluit iemand om een deel van jouw gewoontes over te nemen. Als dit ook zou gebeuren bij enkele Bilderberg boefjes dan zouden zij ook nog wel eens bij kunnen draaien.
Het “aanpassen” van de mensheid/cultuur is denk ik de enige mogelijkheid om een echte positieve wending te geven aan alle problemen. Alle overige veranderingen zullen verwacht ik niet echt tot een langdurige oplossing leiden. Bovendien zal een oplossing die nu werkt wellicht over 100 jaar niet meer werken en zal de ene oplossing in Europa wel werken maar in China niet.
Als laatste nog even dit.
Dit is een vervolg op het artikel Morgellons NanoMachines Invasion from Chemtrails.
Het is een artikel van het bedrijf dat Nano Technologie maakt.
Ze kondigen een studie aan naar het effect van Nano Technologie op onze gezondheid.
Er wordt verteld dat wij dagelijks met deze deeltjes te maken hebben en dat ze zelfs via de lucht in ons lichaam terecht komen.
Ook zitten deze deeltjes in ons voedsel en tandpasta etc.
Dus eerst wordt de aarde vergeven van deze technologie en dan pas komt er onderzoek naar de risico factoren voor de mens???
Dat is net zo idioot als je baby in een auto zetten, baksteen op het gaspedaal en kijken of het kind ook rijden kan?
Eerder heb ik in een artikel een link geplaatst naar dit bedrijf, waarin foto’s waren te zien van deze Nano deeltjes.
Deze Nano Technologie en Fibers worden teruggevonden in bloedmonsters van mensen die Morgellons hebben en in Chemtrail fall out.
Nadat ik de link geplaatst had was hij al binnen een uur geblokkeerd.
Dus doe ik het nu even anders.
Health Impact of Inhaled NanoMetals to be Studied by Multidisciplinary Team
[AD]
Every day, everywhere we go, whether we know it or not, we are exposed to nanomaterials-particles with one dimension no bigger than 1/100,000th the width of a human hair. They can be found in cosmetics, sunscreens, pharmaceuticals, fabrics, and in the air we breathe. It is a challenge to measure how often we encounter these ubiquitous bits of next-to-nothingness and what, if any, impact they may have on our health in an open environment. But three Johns Hopkins University researchers affiliated with the Institute for NanoBioTechnology hope to gain some insight on those effects by studying the ability of nanometals to access lung tissues, their potential to trigger pro-inflammatory reactions by cells that line the lung airways, and even the extent to which workers are exposed in a nanomaterials manufacturing setting.
The National Science Foundation awarded nearly $400,000 to faculty members Shyam Biswal, Patrick Breysse, and Justin Hanes for their collaborative investigation on the toxic health effects of nanometal oxides. “Exposure to nanomaterials in occupational settings is measurable, while exposure in non-occupational settings is hard to characterize,” says Biswal, a toxicologist at the Bloomberg School of Public Health and principal investigator on the project. “The knowledge we gain from these studies will help in understanding the health effects of nanoparticles that we might encounter in everyday situations.”
Breysse directs the division of Environmental Health Engineering in the Department of Environmental Health Sciences in the Bloomberg School of Public Health. Hanes, professor of chemical and biomolecular engineering in the Whiting School of Engineering, is director of Therapeutics for INBT.
When used in consumer products, nanomaterials provide many benefits, and production of items that use nanomaterials is on the rise. The National Science Foundation estimates that 2 million workers will be needed to support nanotechnology industries worldwide within 15 years*. There is already a large body of research on how exposure to metals impacts both humans and animals, linking it to a range of inflammatory diseases such as asthma, cystic fibrosis and chronic obstructive pulmonary disease. However, little is understood about the toxic potential of metal oxides manufactured at the nanoscale.
Biswal, Breysse and Hanes plan to look at how workers become exposed to nanomaterials, how they are transported through the body, and then assess any potential adverse health effects. One goal of the project will characterize the basic physical and chemical properties of the engineered nanometal oxides. Another goal will be to determine what size, what type and how much nanometal oxides are found in the exhaled breath of exposed workers.
Biswal says the project is an excellent representation of a multidisciplinary collaboration between experts in exposure assessment, aerosol science, nanotechnology, the protective mucus barrier, and pulmonary molecular toxicology.
“The nanometal particle is not only important from an occupational point of view. We think that what we learn from these particles will help us understand the effect of other nanoparticles to which we all are exposed,” Biswal adds. “These studies also will develop the knowledge base required for future studies on larger populations exposed to nanometal particles.”
Other collaborators on this research include Biswal’s research associate Rajesh Thimmulappa; Alexendra Stefanik, an industrial hygienist with the National Institute for Occupational Safety and Health who previously conducted research with Breysse; and Jana Keshavan of the U.S. Army’s Edgewood Chemical Biological Center. This current project grew out of a previous study (Toxicological evaluation of nanoparticles in mice model of chronic lung diseases) funded with seed money from INBT.
Bron:http://www.azonano.com/news.asp?newsID=7448
Hallo Nancydp
Door diverse mensen wordt er een link gelegd tussen Chemtrails en de ziekte Morgellons.
De verbindende factor zijn de gekleurde vezels (zie onderzoeken hierboven).
Eén van de meest in het oog springende verschijnselen bij Morgellons is de gewaarwording alsof er allemaal beestjes onder je huid kruipen.
Wanneer deze “beestjes” nanodeeltjes blijken te zijn zou het “gekriebel” weleens de elektrische overdracht van informatie kunnen zijn die mensen dan gewaarworden.
Het lijkt science fiction te zijn.
De gemanipuleerde evolutie van de “vrije” mens naar half robotachtige wezens.
Maar deze onwerkelijkheid zou wel eens heel dicht bij de werkelijke waarheid kunnen komen.
In het artikel “nanochips in je haar” uit het AD blijkt dat de chips zo miniscuul zijn dat ze via de lucht zijn te verspreiden.
Via het ademen en eten krijgen we deze chips onbewust in ons lijf!
Door de ontwikkeling van de huidige draadloze technieken wordt er een elektro magnetisch veld om de aarde aangebracht.
Via dit elektro magnetisch net worden de nanochips aangestuurd om de chemische processen in je lichaam van buiten af te beïnvloeden.
En daarmee dus de overdracht van alle informatie.
Er zijn verschillende onderzoeken die wijzen op de gevaren van Nanotechnologie.
Deze technologie is in alle dagelijkse producten terug te vinden, van tandpasta tot aan computers.
De deeltjes zijn zo klein dat ze makkelijk in het lichaam terecht komen.
Een aantal bestanddelen zouden wel eens een groot risico kunnen inhouden voor het menselijk lichaam en het milieu.
In onderzoek naar de ziekte Morgellons en monsters van Chemtrail fallout zijn deze nano deeltjes al aangetoond(zie eerder geplaatste artikelen)
Zie onderzoek:
http://e360.yale.edu/content/feature.msp?id=2029
Morgellons Nanomachines Invasion From Chemtrails
Shocking video over Morgellons Syndrome.
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/29/Morgellons_Syndrome/
Interview met:
Dr. Hildegarde Staniger PH.D Industrial Toxicologist/IH and Doctor of Integrative Medicine Imagine your body pocked by erupting sores, the sensation of little bugs crawling just below the surface of your flesh, and worst of all, mysterious, hideous looking fibers sprouting from your skin. It may sound like a scene from a science fiction movie, but a growing legion of Americans, sixty thousand of them, now suffer from this condition. Join us as Dr. Hildegarde Staninger fills us in on the terrible affliction known as Morgellons”. Learn how what appear to be nanorobotic “assemblers” replicate from the inside out, from the digestive system to the skin, and how the composition of chemtrail fibers matches that of some of the fibers found on Morgellons sufferers. Are these nanorobots in our food? Can we protect ourselves from them?
Bron:
http://outtheretv.com/
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/2060/Morgellons_Nanomachines_I nvasion_From_Chemtrails_1/
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/2061/Morgellons_Nanomachines_I nvasion_From_Chemtrails_2/
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/2062/Morgellons_Nanomachines_I nvasion_From_Chemtrails_3/
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/309/Chemtrails__Nano_Tech_and_ Morgellons/
Hallo Nancydp
Even een korte uitleg.
Een groep wetenschappers uit Italië en Frankrijk beweren in een artikel dat kunstmatige Koolstof nanotubes in de toekomst de functie van neuronen in de hersenen zullen overnemen.
Onze natuurlijke omgeving is op dit moment al vergeven met deze technologie.
Ik begrijp dat sommige mensen hier heel sceptisch naar kijken, omdat dit zo onwerkelijk lijkt.
Volgens mij botst het met alle ethische overwegingen wat de mens tot mens maakt.
Zelf heb ik al heel lang de overtuiging dat veel van de nieuwe technieken een voorloper zijn van een totaal kunstmatige wereld.
Een wereld waarin de mens is verworden tot een product/nummer/robot die d.m.v deze technologie totaal is aan te sturen.
Met als resultaat: geen integriteit meer over je eigen lichaam/geest!
http://io9.com/5115890/carbon-nanotubes-will-rewire-your-brain-make-yo u-smarter
Ondertussen blijven de gevaren van deze technologie totaal onderbelicht.
Nanotubes’ toxic effects ‘similar to asbestos’
http://www.newscientist.com/article/dn13946-nanotubes-toxic-effects-si milar-to-asbestos.html
http://www.rense.com/general85/morgnan.htm
http://proliberty.com/observer/20081211.htm
http://www.911weknow.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=34&Itemid=78
http://www.rense.com/general84/chemad.htm
Ik hoop dat ik het zo ietsje duidelijker heb gemaakt.
Een verzameling van mijn informatie is te vinden op:
http://ufoplaza.nl/viewtopic.php?t=2455&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=12de1e001d2ea0e6fe50a197306218f0
Wow, Nikolai, daar zeg je zo wat! Hoe weet je zo goed onder woorden te brengen waar zo velen mee rondtobben, ik wil hier even te tijd voor nemen dit tot me door te laten dringen en, hopelijk, met een antwoord te komen op je vraag hoe we elkaar eventueel kunnen helpen met dit vraagstuk, voorlopig nog géén idee… Wat komt er veel op ons af in korte tijd, wat moeten we diep graven in ons (onder)bewustzijn… Was net van plan me even terug te trekken, even afstand te nemen, ben een “beetje” moe, maar dan lees ik weer jouw kant van de zaak en huppekee, ik zit er weer midden in! Tot later…
Dank Tessa!
Tevens heb ik er mijn eigen blog er ook over geschreven, omdat jij me inspireerde en die ga ik hier nu ook even posten!
Het stuk waarnaar je refereert heb ik inderdaad ook al gelezen
***
Rechtsom of linksom, of gewoon immer gerade aus, wat kun je nou het beste doen in deze tijd…
Zoals Tessa Koop het omschrijft op WantToKnow.nl is prachtig en bevat een schat aan waarheid en troost:
http://www.wanttoknow.nl/overige/waarom-we-niet-bang-hoeven-zijn/
Zij beschrijft daar een aantal van de actuele zaken die er spelen en jouw interpretatie en jouw keuze om daarmee om te gaan naar je eigen gevoel/beste weten. Kies je voor angst of liefde?
toch wil ik zelf ook nog wat toevoegen…
Het is eenvoudig is om je ongerust te laten maken en in een negatieve spiraal te komen door wat er allemaal in de wereld speelt en de magere waarheidsgetrouwe informatie, anders dan zogenaamd losstaande gebeurtenissen van doem en gloem: In de reguliere media is het meestal kommer en kwel en vervolgens wordt er in de legio aan praatprogramma’s ludiek en luchtig over gedaan en is de belichting van controversele onderwerpen te eenzijdig. Poison Ivy vormt jouw beeld van eea in de boventoon, waardoor je passief en neerslachtig wordt en vlucht in afleiding…
Een tweede insteek is dat je je altijd maar richt op het positieve, je afsluit van de media en alle negatieve of zelfs valse berichtgeving: Je doet alsof er geen vuiltje aan de lucht is en dat alles na 2012 plotseling in orde komt, waar je niets anders voor hoeft te doen dan intuitief verder leven. De extraterrestials lossen het uiteindelijk toch wel op! Alles kan om je heen instorten en tot het moment dat ze je benen onder je vandaan zagen loop jij gewoon rechtdoor. Tja, daarna zal je zelfs nog op je handen continueren. Je komt in een staat van totale ontkenning van de verstoring in de balans en als het theoretisch onmogelijke noodlot toeslaat dan heb je van niks geweten en zijn de mensen die je geprobeerd hebben te waarschuwen en die je als Aliens hebt bekeken, ineens misschien wel de chefkok?
De monitor: Je neemt van zowel de negatieve als positieve zaken kennis, blijft je verdiepen, en jouw inzichten en ervaringen delen. Verder komt het net zoals in de eerdere typeringen niet tot creatief tegenwicht. Je bent maar 1 mens en terwijl er zich een ramp op het wereldtoneel aan het voltrekken is, op alle fronten, schreeuw jij hard om je heen om mensen te ontwaken, maar die beleven het liefst ook alles op hun eigen manier. Het voelt als water naar de zee dragen en blijkt tegerlijkertijd een goede methode om mensen bij je vandaan te drijven? “Leef toch gewoon en maak je geen zorgen!” Roepen ze je na…
Nou, weet je? Dat lukt mijzelf ook wel, maar ik denk niet alleen aan mijzelf, maar ook aan mijn kinderen en hun toekomst!
Het bijzondere is dat wij mensen met miljarden vertegenwoordigd zijn in alle lagen van de samenleving, maar toch steeds over ons heen laten lopen en we het vervolgens slikken om alle schuld op ons te nemen, waardoor de burger met een vrijwel onmogelijke opgave komt te zitten. Dit is bijzonder omdat het in het wezen van de mens ligt om liefdevol met elkaar om te gaan en te vergeven. Deze bron heeft alleen een echte functie als het gestelde maatschappelijke doel bijdraagt aan het geheel en niet ter onderdrukking wordt aangewend.
Wat zeggen we nu eigenlijk tegen elkaar?? Ja het is crisis? Ja, echt?? Sinds wanneer is het eigenlijk crisis dan? Wat voor crisis is het eigenlijk? Het is toch de schuld van huizenbezitters? We willen het toch allemaal goed hebben en het heeft er toch ook veel te dik bovenop gelegen? De ballon werd kleiner tijdens het opblazen, dus we zagen het niet aankomen?? Welnee, er bestaan helemaal geen machtige CEO’s die deels boven de wet staan? Het komt omdat jij een bepaalde profeet aanhangt die je de one and only levenswijze heeft bevolen?
Is er ook nog een optie denkbaar waarbij de tijd van woorden voorbij is en wij een actieve rol kunnen innemen? Wat nou als er inderdaad een setje stropdassen zijn, die zolang wij niet genoeg weerstand bieden, alles blijven breken ten gunste van hun eigen kleurstelling? Wat nou als de broertjes toch wel opzettelijk zijn opgeblazen door die groep i.p.v. door de reuzekonijnen? Wat nou als die groep ook haat zaait tussen religies en de diverse groeperingen over de wereld? Wat nou als die groep, enzovoort…?
Is er dan een optie denkbaar waarbij mensen zich opnieuw orienteren, zich gaan organiseren en uit de huidige deathrow durven te stappen?
Ik vraag het me gewoon af en tob ermee. OK, het wordt volgens de profetieen allemaal beter en beter en we hebben het voorrecht om in deze “tijd” te leven en het allemaal mee to mogen maken, maar rechtvaardigt dat ons huidige achteroverwerken? Hoelang gaan we nog door met de schijn naar elkaar op te houden en huisje, boompje, beesje onder het Mikado te spelen? Of kunnen we ons toch nog op tijd organiseren, de zeilen even laten vieren, en in quantum pauze tot een nieuw concept samenlevingssysteem te komen dat WEL perspectief biedt?
Of laten we alles under your skin lekker verder oppotten, zodat angry mob straks alleen nog maar heel hard om haar heen kan slaan of als meute verstijfd staat weg te bibberen. In beide gevallen bestaat de kans dat het samen bij elkaar gespaarde wapentuig van zich zal laten spreken in ons nadeel.
Zeg mij nou eens, tot welke groep van mensen wil jij eigenlijk horen? Wat voor type mens ben jij en hoe kunnen we elkaar helpen met dit vraagstuk?
Op de een of andere manier lukt het de politiek ook niet de juiste weg in te slaan, terwijl het overduidelijk is dat de huidige route naar Rome leid! Eigenlijk overzien zij het probleem niet en kunnen dus onmogelijk de juiste medicatie toedienen… Kunnen we het een individu verwijten, buiten de machthebbers aan de top, dat ze het volk – sjokkend op het gele pad – weer de verkeerde wind in wijzen? Als wij het op de man blijven spelen dan komen er slechts enkelen aan om daar met hun kroost en inboedel alsnog hun Waterloo te vinden.
Dan is feitelijk het tijdstip aangebroken om ook ons samenlevingssysteem, dat wij hanteren om ons bestaan hier in te vullen, op de schop te nemen t.b.v. meer en alomvattende waardigheid. Hierin bevind zich namelijk de root cause.
Nik
***
Een vraagje:
“de kleine Nano deeltjes die iedereen al in zijn lichaam heeft.”
Graag beetje uitleg.
En een zegje:
Als je goed bij jezelf blijft en in de energie van Liefde naar de wereld kijkt, dan heb je geen schrik van die zogenaamde angstaanjagende artikelen, of deprimerende of doemdenkende of weet ik veel hoe je ze nog kunt noemen. Als je goed bij je “kern” blijft zijn dit artikelen die je informatie geven waar je wat mee aan kan. Die je beter informeren.
Te vergelijken met een bezorgde moeder die met een vreselijk slecht koud weer haar kinderen lekker warm aankleedt. Is de moeder dan een doemdenker, omdat zij zegt dat het slecht weer is. Dat ze voorzorgen neemt om zichzelf en haar kinderen warm aan te kleden? Nee ze is gewoon realistisch. Wat is, is.
Je stelt vast, je neemt waar en wat is, is. Bij je “goddelijke” kern blijven, in Liefde = geen angst.