
Dr. Edgar Mitchell
De Dag van de Aarde begint later deze week, maar wat betreft voormalig NASA astronaut Edgar Mitchell en andere UFO-enthousiastelingen, vindt het echte nieuws elders in de wereld plaats.
Bron: CNN News
Vertaling: Tessa Koop
Mitchell, piloot van de maanlander Apollo 14, beweerde maandag dat buitenaards leven bestaat, en dat de waarheid verborgen wordt gehouden door de Verenigde Staten en andere overheden.
Hij gaf zijn verklaring tijdens een optreden voor The National Press Club, gevolgd door de conclusie van de vijfde editie van de jaarlijkse X-Conferentie, een bijeenkomst van UFO-activisten en onderzoekers, die de mogelijkheid van het bestaan van buitenaards leven bestuderen.
‘Nee, we zijn niet alleen’
“De mensheid heeft zich lang afgevraagd of we alleen zijn in het universum. Maar alleen in onze periode hebben we het echte bewijs. Nee, we zijn niet alleen,” sprak Mitchell.
“Ons lot, waar we naar mijn mening maar beter mee kunnen beginnen, is om deel uit te maken van een gemeenschap van planeten. We zouden er klaar voor moeten zijn om voorbij onze planeet en voorbij ons sterrenstelsel te kijken, om uit te vinden wat er nu werkelijk aan de hand is daar.”
Mitchell groeide op in Roswell, New Mexico, wat volgens sommige UFO-gelovers de plek was waar een UFO neerstortte in 1947. Hij zei dat bewoners van zijn stad, zijn gedwongen om niet te praten over hun ervaringen met de militaire autoriteiten. “Ze waren gewaarschuwd voor ijselijke gevolgen als ze het toch deden.”
“Ons lot, waar we naar mijn mening maar beter mee kunnen beginnen, is om deel uit te maken van een gemeenschap van planeten.
We zouden er klaar voor moeten zijn om voorbij onze planeet en voorbij ons sterrenstelsel te kijken, om uit te vinden wat er nu werkelijk aan de hand is daar.”
‘Hij beloofde het verhaal achter Roswell te onthullen’
Maar, claimde hij, ze “wilden hun verhaal niet mee het graf innemen. Ze wilden het aan een betrouwbaar iemand vertellen. En aangezien ik een lokale jongen ben en op de maan ben geweest, beschouwden ze mij als betrouwbaar genoeg om in mijn oren hun specifieke verhaal te vertellen.”
Ongeveer tien jaar geleden, zo vertelt Mitchell, werd hij eindelijk uitgenodigd door het Pentagon voor een afspraak om te bespreken wat hem was verteld.
“Een anonieme admiraal, die werkzaam was voor de Joint Chiefs of Staff, beloofde om het verhaal achter Roswell te onthullen,” aldus Mitchell. “Het verhaal van de UFO crash werd bevestigd, maar toen de admiraal probeerde toegang te krijgen tot de diepere gelederen van het proces, werd dit hem geweigerd.”
Dezelfde admiraal – beweert Mitchell – ontkent nu dit verhaal.
“Ik raad de mensen die twijfelen dringend aan om de boeken te lezen, lees alles wat los en vast zit, en begin te begrijpen wat er echt aan de hand is. Want er bestaat echt geen twijfel dat we zijn bezocht,” zei hij.
“Het universum waarin we leven is veel wonderlijker, spannender, complexer en uitgestrekt dan we ooit in onze geschiedenis tot nu konden weten.”
NASA: geen sprake van doofpot
Een NASA-woordvoerder ontkende dat er sprake is van een doofpot.

NASA-woordvoerder Michael Cabbage
“NASA spoort geen UFO’s op. NASA is niet betrokken bij enige vorm van het verbergen van het bestaan buitenaards leven op deze planeet of ergens anders… punt uit,” zei Michael Cabbage maandag.
Er zijn talloze debatten gevoerd over wat er is gebeurd in Roswell. The U.S. Air Force zei in 1994 dat het wrakstuk dat was geborgen in 1947 bijna zeker afkomstig was van een weerballon.
“Ik raad de mensen die twijfelen dringend aan om de boeken te lezen, lees alles wat los en vast zit, en begin te begrijpen wat er echt aan de hand is.
Want er bestaat echt geen twijfel dat we zijn bezocht,” zei hij.
Stephen Bassett – hoofd van de Paradigm Research Group (PRG) – die de X-Conferentie heeft georganiseerd, zei dat de waarheid over buitenaards leven wordt onderdrukt omdat het politiek gezien explosief is.
“Er is een derde omheining binnen de Amerikaanse politiek, en dat is het UFO-vraagstuk. En het is veel groter en belangrijker dan de Social Security ooit had kunnen dromen,” zei Bassett.
In dit filmpje kun je de toespraak van Edgar Mitchell bekijken:
Gerelateerd artikel:
Wanneer geeft ook Nederland UFO-files vrij en wordt Obama UFO-disclosure president?
En nog wat betreft de oude goden. Kijk vooral ook naar de mooie verhalen van de Griekse wereld. Hun goden en hun avonturen zijn zo sprekend.
Ik denk niet dat wij slechts 8-9% van onze hersenen gebruiken, maar dat onze techniek slechts 8-9% kan METEN.
Wij gebruiken veel meer, logischerwijs gebruiken wij altijd al 100%. Onbewustzijn doet ontzettend veel en vraagt alle aandacht. Er dient meer aandacht besteed te worden aan bijna-dood-ervaringen (BDE). Uit ervaring spreek ik dat je dan de OVERTUIGING krijgt van al het leven en wijsheid overal. Alles is mooi en een groot plan en je ervaart leven dat je helpt. Er gebeurd zoveel buiten ons bewustzijn, het is het meest belangrijke van ons leven. Dit buitenaards leven, is net als ons leven. Wij zijn allen verbonden en zijn hebben, waarschijnlijk, controle over de toestand waarin wij mensen verkeren en BDE noemen.
Kijk naar de beschilderingen in de piramides in Egypte kijk naar peru kijk naar tibet waar de monniken er zeker van zijn dat buitenaardsleven ons gaat redden ! Kijk naar de bijbel (ben niet gelovig in de zin van het woord) de bijbel verteld al zoveel wat onze toekomst is en ook de thora en de bijbel van de islam het is allemaal hetzelfde en dat moeten we begrijpen er is maar 1 superwezen voor alle religies en die wil helemaal niet aanbeden worden maar alleen maar gerespecteerd ! Zoals wij dat ook willen dus behandel de zogenaamde god als een persoon zoals wij ! Dan zit je goed !
Probeer respect te hebben voor alles wat leeft en doe het geen kwaad dan is alles goed !
groetjes Pietje
tsjah, heb alles ff gelezen, hier maar de onwetendheid , van een ieder, is hier duidelijk te merken.
gr, bert
Ik heb al te veel gelezen UFO enz zolang als ik hier ben op aarde, en heb veel doc. verzamelt op mijn harde schijven en dvd bekeken, als je dan nog je kop er voor in het zand steekt en je ogen sluit en doe alles af met het is onzin.Kijk kerkelijke geloven hebben voor mij afgedaan want die houden allen maar dom en je kan bewustzijn niet opwaarderen, dus dat er buitenaardse zijn en bestaan ook hier op deze aarde ja het is gewoon zo ik kijk er niet van op hoe ze er uitzien het zijn wezens net als wij allemaal.
liefde kracht licht
voor iedereen.
Carpa mooie reacties. Ik merk wel dat je dicht bij je zelf staat.
Groeten,
Bram