Het is precies 9 jaar geleden dat de ‘zogenaamde’ terroristische aanslagen op het WTC-complex in New York plaatsvonden. Omdat we gewoon niet dienen te vergeten, wat zich daar vooral ‘achter de schermen’ afspeelde, kun je vandaag de onderstaande filmpjes bekijken. Volledig los van elkaar vertellen ze hun verhaal. Een glimp en kijkje ‘achter de schermen’..
Ze tonen je aan, hoezeer het 9/11-verhaal langzaam maar zeker gewoon in een volledig ander daglicht komt te staan, dan het ‘officiële daglicht’ waarin het al die tijd stond. Of is het gewoon: ‘Al die tijd moest staan’..?
Er is een zeer vooraanstaand Japans parlementslid, Yukihisa Fujita, dat zich begin dit jaar openbaar heeft uitgelaten over de uiterst discutabele zaken rondom 9/11. (zie hier artikel in de Washington Post). Het is nogal wat voor een Japanner om zich zo te laten ‘gaan’, in een publieke hearing nota bene.
Hij pleit ernstig voor een nieuw onderzoek naar de gebeurtenissen rond 9/11 en vooral de betrokkenheid van de toenmalige regering Bush jr. bij de aanslagen. Kijk naar de presentatie van deze Fujita in het Japanse parlement.
Niet geheel onverwacht krijgt deze parlementarier bijval van de meest serieuze, en in aanzien staande wetenschapper die zich in de achtergronden van 9/11 heeft verdiept: Emeritus Professor Dr. David Ray Griffin.
Deze professor verklaart in deze YouTube dat het grootste deel van de kapers gewoon nog rondloopt.. Terwijl ze natuurlijk met de ‘vliegtuigen’ ten onder gegaan hadden moeten zijn. Kijk zelf.
Maar professor David Griffin is niet de enige die zijn mond open blijft trekken. Wat dacht je van mensen die bij de meest betrokken partij behoren die door de aanslagen zijn getroffen: de brandweerlieden die direct ná de aanslagen voor de onmogelijke taak stonden, deze catastrofe aan te pakken. Velen overleefden het dan ook niet. Maar onder degenen die het overleefden zijn er veel brandweermannen die zaken gezien hebben, die absoluut niet passen in het officiële 9/11-verhaal.
Kijk eens naar deze emotionele presentatie van brandweerman Eric Lawyer. Zijn verhaal spreekt boekdelen en vooral zijn oproep naar een gedegen onderzoek, zouden wij hier in Europa eens ter harte moeten nemen. En dan heb ik het nog niet eens over het onderzoek zelf; ik praat over deze oproep, waarmee deze brandweerman al genoeg zegt in feite.
Tot slot, last but not least, de lijst met mensen die -net als Eric Lawyer- zaken wisten en hebben gezien, die niet in het officiële plaatje pasten. Zij bekochten hun kennis met de dood. Je mag zelf bepalen of deze mensen door een toevallig ongeluk, een chaotische zelfmoord of een toevallige samenloop van omstandigheden stierven.
Hier is het verhaal van: Barry Jennings, Beverly Eckert, Kenneth Johanneman, Michael H. Doran, Christopher Landis, Bertha Champagne, Paul Smith & John Del Giorno (helicopterpiloot en cameraman van de helicopter die de 2e aanslag filmde), Deborah Palfrey (een hoerenmadam die meldt dat ze essentiële zaken weet, maar ze niet meldt.. Nu kan het niet meer..), Salvatora Princiotta (brandweerman) en David Graham.
Dat hun namen niet vergeten worden, al is het 102 jaar ná de aanslagen. Jij bepaalt hoe erg de stank is, die dit verhaal omgeeft. Waar het rottende deel zit, waar deze stank vandaan komt.

@Bastiaan,
Jammer dat je niet “out of the box” denkt.
WAKE-UP CALL.
Er zijn bewijzen genoeg, hoe is het in Godsnaam mogelijk dat toren 7 door een lullig brandje als wat er was instortte?
Die toren was niet eens geraakt door een vliegtuig.
Kijk dit filmpje over de TV toren van Beijing:
http://www.youtube.com/watch?v=Rz72RAbdC48
Dit gebouw stond na de felle brand nog steeds overeind, zoek het maar op.
Geloof..
Luister met je hart, met liefde en zie.
Robert
@Bastiaan,
Hey Bastiaan,
Ik moet zeggen dat ik het erg jammer vind dat je niet “out of the box” denkt en zo je eigen conclusie trekt.
Je hart laten spreken is hierbij van groot belang.
Een brand in toren 7, als je aan één kant van een gebouw brand hebt en in het andere deel van hetzelfde gebouw niet, hoe is het dan in godsnaam mogelijk dat hij recht naar beneden komt.
Als de ene kant loiheet is en de andere kant koel en dus intact dan zou hij bij het instorten naar één kant moeten hellen en scheef vallen, snappie?
En buiten dat zijn de msm verklaringen behoorlijk tegenstrijdig.
Kijk om je heen, niets in de wereld is nog eerlijk, het barst van de fraudezaken, leugens en bedrog.
En wat betreft de minibrandjes, check deze link:
http://www.youtube.com/watch?v=m78ispE1xao
STILL STANDING
trek je conclusie en voel, met je hart en met liefde.
Robert
@ Kritisch
het zaakje zal zeker gestonken hebben van de lijk lucht
dat vliegtuig is door de hitte en door de snelheid van neerstorten volledig vernield.
dat vliegtuig is daar neergestort met 44 inzittenden, heb jij anders een verklaring waar het gebleven is ?
Bas heeft kennelijk afgehaakt, toen ik hem vroeg naar leads, waaruit zou moeten blijken dat er wél een vliegtuig in Shanksville is neergestort..!?
@Bas, wat een onzin vertel jij hier zeg! Ik krijg het gevoel dat je er ook nog in gelooft! Niets is zo erg als het vermissen van personen zonder duidelijkheid te hebben en jij stelt dat ze daarmee nu nog bezig zijn? Voor zover ik het kan beoordelen en heb gezien, is gewoon de buldozer er ingegaan. Wat nog DNA onderzoek? En ze hebben het meeste gevonden? Waar haal jij die wijsheid vandaan? Ze hebben toevallig het papspoort?! gevonden van de kaper, gewoon op de grond, en jij gelooft dat?
Geloof wat jij wilt geloven maar hou dat vooral voor jezelf, het zaakje stinkt en dat is door diverse mensen bewezen dus wie neemt wie nu in de maling…….. Het ergste is echter jezelf bedriegen omdat de waarheid mogelijk te pijnlijk is……….
Het lijkt mij nu wel duidelijk waar mensen toe in staat zijn. Al kijk ik naar mijn eigen ervaringen naar de mens, velen (niet iedereen) zijn uit op je geld en proberen je te manipuleren.
Moet je je voorstellen als het om veel geld of macht gaat. Waar zijn ze dan wel niet voor in staat? Dood en verderf weg met het kapitalisme van mij part gaan we alleen maar zaaien en oogsten. Maar niet het zaaien van haat, want wat je zaait oogst je.
mvg Mark
We kunnen anderen niet voor ons laten denken, we mogen het zelf.
HL Mencken stelde ooit – It is the nature of the human species to reject what is true but unpleasant and embrace to what is obviously false but comforting.
Tja, we willen kennelijk van nature dat omarmen dat vals is en niet comfortabel….
Tijd om uit de comfortzone te komen en zelf conclusies te trekken en niet conclusies te volgen die anderen voor ons hebben getrokken.
Succes met de ontrafeling!
Nou,
welkom in onze eerlijke wereld,
9/11, Irak, Afghanistan, beursfraude, DSB, ABN-AMRO, ICESAVE, Pim Fortuyn, NASA, GOOGLE, E-Nummers, Shell, zoetstoffen, pharmaceutische industrie, Bilderberg, RFID chip…..
De lijst kan een ieder zelf wel verder invullen.
Tijd voor ascensie mensen, wakker worden en actie voeren tbv onze vrijheid.
@bas
als ik je goed begrijp, krijg je mét termite het gebouw niet tegen de vlakte…maar zonder termite wel.
dus termite is een instortings-remmer??
Zeg Bas: Geef mij eens een lead die jouw verhaal staaft:
“Maar ga je dieper graven in deze tragedie, dan kom je erachter dat het grootste gedeelte van het vliegtuig opgegraven en geborgen is, vrijwel alle passagiers zijn geidentificeerd aan de hand van DNA en gebitsherkenning van de opgegraven menselijke resten, dat er diverse persoonlijke bezittingen zijn opgegraven, waaronder trouwringen, identiteitsbewijzen, etc, welke aan de nabestaanden zijn teruggegeven.”
Volgens is dit een volslagen kulopmerking. Er is namelijk helemaal NIETS gevonden in Shanksville!! Ben benieuwd waar je mee komt!
Idem met de Pentagon’slachtoffers’. NIETS gevonden. Officieel standpunt: “Door de verzengende hitte van de inslag is alles verdampt”.. Ook titanium vliegtuigmotoren..??
Daarnaast zijn er foto’s van vlak ná de inslag, waarbij in de kamers naast de instorting nog gewoon onverbrand papier ligt. En onbeschadigde meubels etc.