Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons via onze RSS Feed
WantToKnow.nl

Laat Bill Gates met ‘new-vaccins’ de wereldbevolking DALEN..?!

‘Oeps’ een verspreking van Bill. Of sprak hij gewoon keihard de waarheid?

Multi-multi-biljonair Bill Gates heeft zijn entree gemaakt bij de filantropen van deze wereld. En hij is kennelijk ingewijd in hun grootste zorg: de groei en omvang van de wereldbevolking. Deze is dus nog steeds stijgende en vormt een bedreiging voor de Aarde, dát is het verhaal dat iedereen dient te geloven. Maar de oplossing is nabij.. Nieuwe vaccins onder andere, bijvoorbeeld, kunnen de oplossing zijn..? Volgens Bill… Huhhh.. Nieuwe vaccins..?

Maar eerst dit: Bill heeft zich kennelijk hetzelfde verhaal laten aanpraten, wat zo’n 80% van de Westerse bevolking voor ‘waarheid’ houdt. Namelijk dat er té veel mensen op Aarde zouden zijn. Maar zet nog een stap verder en het is duidelijk waar deze gedachte vandaan komt: ‘Teveel mensen bedreigen ‘mijn bestaan’..’

Natuurlijk dienen we geboortebeperking te zien als belangrijk mechanisme in het controleren van de belasting van onze Aarde. Maar bedenk alsjeblieft dat juist omdát mensen in deze landen zo arm zijn, ze vaak zoveel kinderen hebben..! Meerdere kinderen geven de ouders ook een verzekering voor hun verzorgde oude dag. Zo simpel is het. Veel kinderen sterven vroeg en halen niet eens volwassenheid.

Maar Bill Gates is er heilig van overtuigd, dat vooral al die extra mensen, ook weer gaan zorgen voor extra-CO2-uitstoot. Dit beweert hij tijdens zijn voordracht bij de zeer gerespecteerde TED-presentaties. Zie hieronder.
Bill roept in dit filmpje dat er hoop is. Dat we de groei van de wereldbevolking kunnen terugbrengen. Hij gebruikt daarbij de volgende tekst op 4:40  van dit filmpje:

“De wereld zal groeien naar een totaal van 9 Miljard. Maar als we ons echt goed inspannen en prima werk gaan leveren, kunnen we door middel van goede gezondheidszorg,  NIEUWE VACCINS, ‘voorplantings-gezondheidszorg’, die groei terugbrengen met 10 to 15%”

Nou je hoort het, Bill verspreekt zich niet, het is precies in zijn plaatje passend… Mijn hemel wat een heftige tekst…

Oeps Bill, je spreekt er wel heel snel overheen, over die 'new vaccins'..

Maar wat Bill natuurlijk als waarheid hoort te vertellen:

Mensen in de derde wereld, waar de populatie het hardst groeit, kunnen op geen enkele wijze, maar dan ook écht op geen enkele wijze, in de voetsporen treden van de GROOTSTE vervuilers en de GROOTSTE CO2-uitstoters van allemaal. Juist; de Verenigde Staten van Amerika en China. Als we alle 6,5 miljard mensen op deze wereld, zouden leven zoals alleen de VS dat al doet, dan hadden we 4,5 aardbol nodig. OP DIT MOMENT!

De claim die de rijke Westerse wereld op onze grondstoffen legt, de vervuiling waarvoor deze verantwoordelijk is, staat OP GEEN ENKELE WIJZE in verhouding tot die van de ‘arme’ landen.

Als iets duidelijk is uit de huidige situatie, is dat de Westerse landen hun mond dienen te houden en niet meer de beschuldigende vinger richting armsten van deze wereld wijzen. Zij dienen de hand in eigen boezem te steken en de ‘arme’ landen bij te staan in duurzame ontwikkelingen. Simple as that..!

Geloof je me niet? Kijk eens naar deze link hier op WantToKnow.
Maar de toekomst gaat uitwijzen wat Bill Gates hier in hemelsnaam voor vaccinatie-agenda liet doorschemeren..!!

Reageer (45) Print

Waardeer dit Artikel:

1 stem(men), Stem nu!

Deel dit artikel:

45 Reacties op: Laat Bill Gates met ‘new-vaccins’ de wereldbevolking DALEN..?!

Reageer op dit artikel Volg deze reacties Volg alle reacties op WantToKnow
  • Tja het gehele CO2gelul , de multimiljardenflappentap van parasieten schijnt toch gericht te zijn op “overleven” , voorkomen van ongeluk ?

    Nou Dán zijn Problemen van geheel andere aard Hét probleem , CO2 parasieten is Één En Mischien Past het Volgende Ook Wel Hiér ?

    Van http://www.argusoog.org/2010/04/geheime-verdrag-van-verona/

    Nou , Als U Naar Hedendaags Nederland Kijkt Hebben We Nog Steeds Een Full Blown monroedoctrine !

    Alle Nieuws die Kritisch is of Waar is , dient uit te wijken naar Sites als Deze !

    Als U Naar Bijvoorbeeld Geert Wilders Kijkt Als Meest in het Oog Springend Voorbeeld , Hoe Die en Zijn Kiezers Chronisch crimineel aangevallen en bedreigd worden door de job cohen , alexander pechthold en hun collaborateurs in justitie en rechtbanken en van de media , Zitten We nog midden in die 18de eeuw !

    (een cohen , een pechthold , een leon de winter die de AFA hadden aangezet tot terreur bedrijven Tegen de Bevolking , zo als eerder al de jdl een joodse terreurorganisatie , Ik Ken Alle drie heren uit hun Kinder verkrachterstijd , uit Mijn Jeugd , Waar ze Kinderen drogeerden , prostitueerden en misbruikten , idem een hirsch ballin en een donner )

    Ook in de officiele joods zijnde media Mag Men Alles Commenten Wat Men Wil , gráág zélfs , zo lang het maar over Hoofddoekjes moslims , Blanken , negers , Óf nóg liéver “slecht Autochtonen…mjammie” of wat dan ook gaat !

    Zegt Men Èén Woord over joden , is het gelijk afgelopen !

    Nou Als Dát Géén joods monroegebroed is ???

    Als U even Niet het restant piassen en piepeltjes meerekent op tv Ziet U Dat er Enkel Maar joden alom aanwezig zijn , die Ons wel vertellen wie het gedaan hebben en wat volgens hen belangrijk zou zijn , Één grootte joodse propagandamachine !

    Die hebben het zelfs gepresteerd zo te Zien Om Alle 800 Miljoen Kijk en Luister belastingen naar zich toe te trekken en dáár mee Ons de les te lezen , knap Hoor , Zó Rascistisch Kán Een Ander Gewoon Niét Zijn om Dáár aan te Tippen !

    Als Men hun tegenwoordigheid in Nederland Volgens de Cijfers van het CBS (5000) zou Plaatsen op tv komen ze niet eens Verder dan Éèn Keer per jaar een kwartiertje , als ze op Marktpleinen gaan dansen misschien twee !

    OOk in Alle politieke , of zo Goed als Alle partijen zitten ze verdeeld , voor eigen belang boven de Partij , Alles en Iedereen saboterende , Ook de eigen partijen en hebben Ons Zó Ook al in de tang !

    Er is over deze sekte , Wereldwijde en Oudste criminele terreursekte , heel Wat Gezegd op deze Website , op de Verklaring omtrent antisemitisme pagina , de Kinderen van Gaza Pagina en de Ritueel Misbruik pagina !

    Trouwens dit verona verdrag , de 1880 joodse convenant en verder duivelswerk inclusief de democratie en de wetgevingen ( die behoren ook tot deze misdaadwerken ) as is , inclusief de komst van het verschijnsel koningshuizen en rangorden en status , is ALles meegebracht door de israelieten toen ze definitief 2800 jaar geleden hun parasitismecultuur kwamen brengen !

    Ze waren egypte uitgeflikkert !

    Vergeet Ook hun Wereldwijde joodse plunderbankensystemen niet , een gruwelbrengende plunder en uitzuigscam , soort pyramidespel met een omlooptijd van 60 a 70 jaar !

    Gericht op het in handen krijgen van Alle Wérkelijke Rééle Wáárden tégen bergen van hun waardeloos zélfgedrukte Illegaal crimineel privébedrijf papiergelden !
    Al Wat eeuwen Nu !

    Èlke ronde geplánd eindigende bij voorkeur in een Grote Ramp of oorlog of beiden , om Elke Tegenstand , Elk Weten En ELk Protest bij voorbaat uit te roeien , dáár ná dan gelijk terug te komen en het wéér flikken !

    Het is Niet voor Niks dat iets van 120 joodse families nu een derde van Alle ´s Werelds Bezittingen hebben !

    Dat er Veel Meer zijn die ook héél wat hebben bij een geplunderd !

    Dat over enkel de rotschilden ( rot schulden ) geruchten Gaan dat ze iets van 500 triljoen hebben , de Helft van Alle Geld op Aarde !

    Ook Volken in Chronische Armoede houden is Één der wapens van zúlke convenanten en afspraken , joden hebben Ons Altijd met armoeden en boycots het Bestaan een hel gemaakt , Zó hebben ze Velen van Ons christen gemaakt , Als Men Niet Bekeerde voor dat gaarkeuken en gaarneuken happie , mocht Men in de goot verhongeren!

    http://wrongthings.yolasite.com/book-of-trouble.php

    De jood kizzinger had wat decennia geleden al iets met Populationcontrol met Genociden , starvations !

    Vóór hém andere joden éérder en vaker al , zo Als na ww2 Méer dan 12 Miljoen Duitse en Europese Mensen Doden met verhongeren !
    Tot in Scanginavie Aan Toe !

    Vóór de oorlog in Amerika zélf al Miljoenen gedoodt met verhongeringen , in Rusland Òók !

    De Amerikaanse en Russische holomodors !

    Die zijn Zó Geestelijk Gestoord dat ze zich enkel binnen TBS muren zouden Mogen bewegen !

    Maar Dát Krijgt Men van Eindeloze kwade incest en sekte gedrag !

    En israeliet noemen ze zich Pas sinds 400 jaar !
    Jood noemen ze zich Pas sinds 600 jaar !

    Het is een volk dat overwegend de Identiteit van de host Volken rooft !

    Wij noemden ze Kinder verkrachters en honden , en dat is geen grap!

    Ik Denk Dat U Ondertussen Wel Weet wat een Kinder verkrachtersmentaliteit met Landen doet ?

    Verkrachten en plunderen Mischién ?
    Zo ALs de afgelopen 25 jaar al weer gebeurd is en waar van We Nu met de gebakken peren en de rekeningen zitten ?

    Dus Stemmen op iets met een jood of semiet er in is Zélf Moord Als U Dát Nóg Niét Wist !!!

    Kijk Anders Eerst even Uw Kind Na op Sporen van heroine en ghb , Reproductieremmers en Spieratrofyverwekkers !

    In Een Ander Land zijn al meer dan 8000 joodse rabbis opgepakt die serie Baby verkrachters zijn , naast nog Wel Meer gruwelijke mis en schanddaden als Organenroof en grootscheepse massale en chronische oplichtingen en verder misdrijf , zo als het uitzuigen van Landen !

    Voor de jood is het Blijkbaar een behoorlijk religieus gebeuren , als ook voor de semiet waar mee ze massaal samenwerken in deze schanddaden , Òók van uit hún religie de islam , die daar voor misbruikt wordt om een onschendbaar internationaal bolwerk des duivels te hebben !

    islamitische landen zo als turkeye , naast grootscheepse grootschalige heroinehandel via hun overheden , werken met de joden daar aan samen , ook de heroine , Vraag hirsch ballin Maar , Onze IRT heroinedealer , en donner , beiden vervent Kinder porno fotografen ook ( ook om Politici te chanteren en in de hand te hebben , Heb Ik Zelf Gezien)!

    Of een dem-Mink , die op KLOL driftig mee zit te commenten !
    Dit Kaliber is heden rechters aan het benoemen , terroristen Zál Dát Dán Wél Èérder Zijn !

    Óf Hád Je Al Dóor dat die joden massal hun partners in Crime , de moslims , overal aan het neerzetten zijn ?
    Een Kijkje in de Toekomst met deze lieve “gast?” arbeider ?
    Ook Al “religious Genocidepleger” van cultuur ?
    http://wrongthings.yolasite.com/moslim.php

    Wist Je dat het Bevolkingsaantal van de Autochtone Nederlanders Van de Naoorlogse Vijf miljoen is terug gelopen naar 2,2 Miljoen !
    Door Genocides op Diverse wijzen , door Dood te treiteren en Enkel de afgelopen 20 jaar 800.000 Gezinnen het Land Uit gejaagd , Naast de Mensen Die Met 35.000 Per jaar Extra Hun Polsen door Sneden omdat Ze deze terroristen als overheden niet Meer Aan Konden ?

    Aantallen stiekem massaal aangevuld met eigen gebroed en geimporteerde semieten en afrikanen !

    Dit Soort Mentaliteit Kán Een Land Niét Besturen , is Dáár Niét toe in Staat , Ten zij Men oorlog , verkrachting en misdadige overheid , Povere Armoede en Ongelukkige Kinderen Wil ?
    Eeuwige bezuinigingen van de plunderaar ?
    Één Nép Democratie ?
    Dát Hébben We Al Zó Lang !

    En Zó is het met Bovenstaande heren Ook !

    10
  • Richard

    Je zou het natuurlijk ook op de volgende mannier kunnen interpreteren:
    - Nieuwe vaccins zorgen voor minder kindersterfte
    - Minder kindersterfte zorgt voor minder nood aan meer kinderen
    - Minder kinderen zorgen voor meer welvaart per kind
    - Meer welvaart zorgt voor beteren levensstandaard
    - Betere levensstandaard leidt dan weer tot minder kinderen

    Niet zo heel moeilijk – in alle westerse landen is hetzelfde gedaan.

    9
    • trijntjewinkel

      Inderdaaad. In arme landen met een slechte gezondheidszorg en slechte sociale voorzieningen vormen kinderen de oudedagsvoorziening van de ouders. In alle landen waar verbeteringen van de sociale voorzieningen en de gezonheidszorg hebben plaatsgevonden, zijn de geboortecijfer drastisch gedaald.

      9.1
       
    • Guido

      Op zich geen vreemde conclusie; Westerse landen hebben al lang een geboortecijfer dat ónder het vervangingscijfer ligt..
      Maar het gaat er bij Bill om, dat de CO2 daalt. Kan me niet voorstellen dat verwacht dat alle mensen in de zaal dit hele rijtje in een opmerking snappen..!

      9.2
       
    • Burke

      De door ons bekende welvaart van de afgelopen decennia is gecreeert door goedkope energie en productie. Voor productie heb je grondstoffen nodig, voor goedkope energie olie. Olie en beschikbare grondstoffen is met het huidig systeem snel passé. Tijd voor transitie naar duurzaam denken en voor herdefiniering over wat wij vinden hoe welvaart in de 21e vorm moet krijgen. Snel SHELL nationaliseren lijkt me een goede eerste stap en de opbrengsten niet in de zakken van grootverdieners laten verdwijnen maar stimuleren van milieuvriendelijke alternatieven, daar lijkt mij niets op tegen.

      9.3
       
  • Gerard

    Overbevolking is niet het probleem.
    Er is geen probleem voor ons mensen, als we dat al zijn.
    het grootste probleem is dat we denken (voor zover we dat al denken te kunnen hihihihi) te weten HOE de kosmos functioneert. Het merendeel weet niets maar denkt te weten en zijn allen maar sparks in the darkness.

    8
  • DatDanWeerWel

    Bill mag de eerste vaccinatie nemen……trouwens, de rest ook.

    7
    • Nu ook de nieuwe Microsoft vaccin spuit met USB 3.0 aansluiting, virus-vrij en de nog in de road-map geplande versie voor eind dit jaar die straks wi-fi gaat ondersteunen.

      7.1
       
  • Ineke

    Aanrader Ishmael van Daniel Quinn

    6
    • Guido

      Is dat niet het huismerk van de LIDL..? Heb je nog links of iets dergelijks bij de hand, bedoel ik eigenlijk.. :roll:

      6.1
       
  • Burke

    Zaken als vrede, schone lucht, medicatie en gezondheidszorg hebben er toe bijgedragen dat we hier langer en met meer zijn op deze aardbol ondanks dat oorlog, honger en ziekte hier continu een aanval op uitoefenen.

    Gelukkig kunnen we met meer oorlog (nucleair?), extra luchtvervuiling (chemtrails) , abortussen, gedwongen kleinere families en dus kennelijk voorplantings-gezondheidszorg’ vaccinaties hier een halt aan deze groei toeroepen. Yeah!

    Beide zaken lijken tegenstrijdig aan de oplossing als het probleem is dat we met teveel zijn.

    Inderdaad met ons consumptiepatroon uitgesmeerd over alle aardbewoners, ja dan hebben we een enorm probleem.

    Als we het dan hebben over eerlijker de koek verdelen laten we dan vooral eens in de spiegel kijken en bedenken waarom we nodig hebben wat we nodig hebben?

    Vriendschap, voedsel en onderdak en een lolletje op zijn tijd, daar kan een bezoek aan Machu picchu met een tijdelijk ‘wauw’ gevoel geeft en wegebt in de loop der jaren toch niet tegenop?

    Ja minderen is niet makkelijk maar wie heeft gezegd dat dat makkelijk zou zijn?

    Oftewel de woorden Xenophon nog eens aanhalend: Niet wie weinig bezit maar wie veel wenst, is arm

    Laat Bill maar lekker zijn eigen baantjes zwemmen in zijn eigen geldkluis, allemaal negatieve energie.

    5
    • There is enough
      for everybodies need.

      But not enough,
      for everybodies greed.

      Ghandi

      Het wordt tijd dat een mens snapt waar behoefte eindigt en hebzucht begint..!

      5.1
       
  • Laten we eens beginnen met geboorte beperking in het westen.
    Er zijn al genoeg mensen op de wereld.

    Gezinnen in het westen met meer dan twee kinderen zijn voor mij crimineel.

    Hier zijn we economisch niet gebaat aan een grote hoeveelheid kinderen, elders wel. Laten we dan hier het goede voorbeeld geven.

    4
    • Grappig Martijn.. Het stuk niet gelezen? Een ander een plek-op-aarde niet ‘gunnen’..?
      Het gaat om het gedrag van de persoon, niet om de persoon zélf..!!

      4.1
       
  • Albert2

    @ kritisch

    inderdaad Europa staat op de tweede plaats en China volgt ons op de hielen. Echter China komt nu pas in ontwikkeling en kan hierom zich sneller aanpassen als Europa en de VS. De westerse wereld zal met zijn bestaande (infra)structuur vele malen minder flexibel zijn. Bijvoorbeeld het bestaande spoorwegennetwerk metzijn diesellocomotieven niet snel geneigd zijn om over te stappen op de magneettrein. China heeft al een lijntje.

    Ook politiek gezien krijgt de westerse wereld geen kans om snel te veranderen. De multinationals hebben veel te veel macht in ons huidige systeem. Daar de multinationals als persoon worden gezien hebben ze inspraakmogelijkheden. Wetgevingen die voor verandering moeten zorgen worden eenvoudigweg geblokkeerd door peperdure advocaten. Het huidige China met zijn partijpolitiek (communisme is met de aanwezige corruptie een verkeerde bewoording)gaat eenvoudigweg geen discussie aan.

    En Bill, onze filantroop, zou zijn geld beter in de armoedebestrijding van zijn eigen land kunnen stoppen. De VS hoort allang niet meer tot de eerste wereldlanden, velen kwalificeren het als een derde wereldland. Talloze mensen leven allang onder de armoedegrens. De redenen waarom de VS nog meetelt zijn:
    - de rijkste mensen leven in de VS (Bill bijvoorbeeld),
    - de machtiste multinationals zitten in de VS, deze firma’s zijn zo groot daar hun handel hoofdzakelijk is gebaseerd op olieachtige prodcten, welke carbon-footprint?
    - de dollar is nog de reservemunteenheid echter het eindeloos bijdrukken van dollars zal deze positie doen wankelen.
    En zo kan er nog wel even worden doorgegaan.

    Verder is het reeds door Laszlo beschreven, i.p.v. onze varkens te voeren met soja zou dit voedsel de hongersnood in de wereld kunnen oplossen (indien niet genetisch gemanipuleerd).

    Beste Bill ik denk dat vele problemen in deze wereld kunnen worden opgelost als we eens wat vaker in de spiegel keken.

    3
  • kritisch

    Jammer dat China genoemd wordt want zij zijn voornamelijk een grotere vervuiler geworden omdat de mensen eindelijk gebruik kunnen maken van b.v. elektriciteit en alleen vanwege de omvang van de bevolking nu een grotere vervuiler zijn omdat zij het economisch iets beter krijgen (maar dat is nog niet eentiende van onze welstand). in tegenstelling tot Amerika maar ook West Europa die grote vervuilers zijn vanwege hun leefwijze, leven veel Chinezen nog steeds op de armoedegrens. Wat een arrogantie en ja natuurlijk ook van Bill Gates maar in dit geval ook van ons allemaal. Je draait de kraan open en hebt stromend water, zet een lichtknopje om en hebt licht en dan heb ik het nog niet eens over alle vervuiling door onze voeding, eten wat je wilt, oedipositas door overvloed, mest van dieren, mest van mensen, vervoer van diervoedsel en dieren. Wij!!!!!!! zijn met de Amerikanen de grootste vervuilers. Kijk eens naar onze voetafdruk per inwoner en vergelijk dat eens met de voetafdruk van een chinees. Mijn mond valt open door verbazing. Wij zijn hetzelfde als Bill Gates: egoïsten…

    2
  • vlinder

    Hallo Bill
    Wanneer krijgt jij jou vaccin dan?

    1
    • Joris

      Haha, grappig. Hij heeft namelijk best een grote foot print, zou ik zo denken.

      Nee hoor, grapje. Ik wens hem het beste toe. Vooral veel inzicht. Echt inzicht.

      1.1
       
    • Guido

      Volgens mij is Bill hier op Aarde om zijn achternaam ‘waar’ te maken..!

      1.2
       
    • Bill is gewoon bezig met een nieuw Microsoft anti-virus tool, nu vaccin-spuit met USB aansluiting…

      Slim die Gates !

      1.3
       

Plaats hier uw reactie

Uw email wordt nooit gepubliceerd of gedeeld met derden. Verplicht veld *

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com

Home
Top
Help
Contact
Muziek