‘Er zal ook een nieuwe ‘nationale kwetsbaarheidskaart’
worden gelanceerd, waarop burgers worden gevolgd.
Op basis van leeftijd, etniciteit, handicap en zorgstatus,
waarbij deze gegevens in realtime worden gedeeld
met overheidsinstanties.’
Vermomde nieuwe pandemie-aankondigingen…!!
2025 © WantToKnow.nl/be
*
De Britse regering heeft nieuwe details bekendgemaakt over de grootste pandemie-oefening in de geschiedenis, genaamd ‘Exercise Pegasus’.. Deze staat gepland voor september-november 2025. Ambtenaren beweren dat deze operatie “burgers zal beschermen” door middel van de oefening tot ‘verbeterde paraatheid’, maar critici stellen dat dit een teken is van een toenemende verschuiving naar surveillance, narratieve controle en internationale coördinatie, die doet denken aan Event 201 vóór COVID-19. We wijzen je met nadruk op deze ‘oefening voor een wereldwijde pandemie’, die werd gehouden, vlak vóór de uitbraak van Covid in maart 2020.
Minister Pat McFadden vertelde het parlement dat de oefening alle departementen zal omvatten en dat er een ‘resilience academy’ (vert. ‘weerstands academie) zal worden opgericht om jaarlijks 4.000 mensen op te leiden. Er zal ook een nieuwe nationale kwetsbaarheidskaart worden gelanceerd, waarop burgers worden gevolgd op basis van leeftijd, etniciteit, handicap en zorgstatus, en die gegevens in realtime worden gedeeld met overheidsinstanties. Laat het nou toevallig zijn, dat er op Europees niveau een DIGITALE EURO op het punt staat, geïntroduceerd te worden, die VOLLEDIG gekoppeld gaat zijn aan de bezitter van die Euro..!
Komiek en commentator Russell Brand citeerde onlangs Substack-journalist Jon Fleetwood en wees op de keiharde parallellen met simulaties van het Amerikaanse ministerie van Defensie, voor zowel natuurlijke als door de mens veroorzaakte pathogenen (
Deze omvatten voorstellen om mensen te infecteren met aerosolized griep om reacties te modelleren, wat alarm slaat over toekomstige bio-surveillanceprogramma’s. Kortom het is weer gezellig in het land van de ‘krachten achter de schermen’..De oefening volgt aanbevelingen van het Britse COVID-19-onderzoek en valt samen met de tweede landelijke test van het Britse mobiele telefoon-waarschuwingssysteem, dat is ontworpen om 87 miljoen mobiele apparaten onmiddellijk te bereiken, met één vinger op de knop. Critici zijn echter van mening dat ‘Exercise Pegasus’-oefening, minder te maken heeft met gezondheid en meer met gedragsconformiteit en staatscontrole..!
Zij wijzen op het besluit van het Verenigd Koninkrijk om het pandemieverdrag van de WHO van 2024 en de wijzigingen in de Internationale Gezondheids Regelgeving die landen verplicht om de richtlijnen van de WHO inzake censuur, bewegingsbeperkingen en lockdowns op te volgen. Russel Brand hierover:
“Dat klinkt mij als controle in de oren! Herinner je je de vorige keer nog? Hoe ze de schuld gaven, hoe ze censureerden, hoe ze vaccinweigeraars veroordeelden?”
De waarschuwing van RFKjr
In een recente video waarschuwde de Amerikaanse minister van Volksgezondheid Robert F. Kennedy Jr. dat de nieuwe WHO-regels verregaande bevoegdheden over het nationale beleid verlenen en uniforme propagandacampagnes mogelijk maken. Ook Robert Kennedy vergeleek het nieuwe kader met Event 201, de simulatie uit 2019 die werd gefinancierd door Bill Gates, waarbij het World Economic Forum, CDC, Chinese functionarissen en PR-gigant Edelman betrokken waren..!
Ondanks overtuigend en ruim videobewijs ontkende de bizarre Bill Gates later, dat de simulatie had plaatsgevonden.. En dat, terwijl de reactie op COVID-19 griezelig veel leek op het uitgebreide script van Event 201: gecentraliseerde berichtgeving, censuur, onderdrukking van afwijkende meningen en wereldwijde vaccinpromotie…! Het is opvallend hoe BIJNA ALTIJD grote valse-vlag-operaties gepaard gaan met ‘oefeningen vooraf’…! Dr. David Bell is deskundige op het gebied van volksgezondheid.
“Er is niets mis met de huidige paraatheid; het probleem is dat regeringen de vrijheid van meningsuiting en de democratie ondermijnen om een nieuwe strakkere controle te bereiken.”
Nu de Britse pandemie-oefening Pegasus nadert, waarschuwen waarnemers dat deze misschien geen repetitie voor de pandemie-gezondheidszorg is, maar een bijgewerkte test voor controle. We maken je graag attent op de rol die de uiterst dubieuze Tony Blair in dezen speelt. Nee, de man is nog lang niet van het ‘MANIPULATIE-toneel’ verdwenen.. Achter de schermen is hij één van de centrale figuren, die deze controlo-maatregelen willen uitrollen en daar al vele jaren mee bezig zijn..
* * *
https://www.rtl.nl/nieuws/tech/artikel/5081421/bill-gates-bouwt-voor-de-zekerheid-zeven-fabrieken-voor-coronavaccin
Ik geloof niet dat Bill Gates miljarden investeert in 7 fabrieken die volgens hem waarschijnlijk niet eens allemaal gebruikt zullen gaan worden. Daarom vermoed ik dat zij andere plannen hebben en misschien al wisten dat er virussen zouden komen waar ze dan zogenaamd op voorbereid zijn zodat in de toekomst wel al deze fabrieken gebruikt zullen gaan worden.Vooral wanneer de WHO landen gaat verplichten tot vaccineren van de gehele bevolking.Zeer verdacht is bv ook de inzet van Rutte geweest met betrekking tot dat Oekraïneverdrag waar een meerderheid van Nederland tijdens een referendum NEE tegen had gestemd maar waarvoor Rutte toch tekende.Ook het vallen van het kabinet was naar mijn mening al gepland omdat het allang bekend moet zijn geweest dat Rutte NAVO topman Stoltenberg zou opvolgen en hij kon niet gelijktijdig premier en NAVO topman zijn.Balkenende tekende eveneens na een referendum waarbij een meerderheid NEE had gestemd toch voor de Europese grondwet.We worden belogen en bedrogen tot en met door “de leiders” die zeggen het volk te vertegenwoordigen.Kennelijk begrijpen zij niet wat vertegenwoordigen betekend en dienen ze heel andere belangen en een andere agenda dat is mijn mening weer.
Komt de volgende pandemie uit een Nederlands laboratorium?
https://www.frontnieuws.com/wuhan-aan-het-ijsselmeer-hoe-in-nederland-een-100-procent-dodelijk-virus-werd-gecreeerd/
Hoi Arend, ja, de volgende pandemie ligt al klaar, dat is toch wel heel erg vreemd te noemen, en de veroorzaker( virus?) ligt te wachten, of is al in gebruik.
Wat mij opvalt is dat ze zich wel druk maken om een virus wat er NOG niet lijkt te zijn in onze samenleving.Wat ook opvalt is dat nu ineens alles tegelijk over ons heen komt wat niet als goed wordt gezien zoals vlees en melk bv maar ook schijnt de zon nu ineens slecht te zijn terwijl het juist goed is voor vitaminen die we nodig hebben enz.
Waar ze het niet over hebben terwijl het levens kan kosten is bv straling van zendmasten en draadloze apparatuur en onderzoek daarnaar wordt gewoon niet gedaan door de overheid (sterker nog Mona Keyzer heeft ambtenaren eerder opgeroepen geen onderzoek ernaar te doen) waarschijnlijk zijn de financiële belangen belangrijker.
Ondertussen vormen de “leiders” zelf een gevaar voor onze voedselvoorziening omdat ze boeren weg willen hebben en gezonde grond voor akkerbouw wordt of bebouwd of net zo als in de Hedwigepolder onder zoutwater gezet terwijl ze ook wisten dat dat water PFAS bevatte maar voor akkerbouw is het nu wel ongeschikt.Gelijktijdig zouden eieren nu ook PFAS bevatten en ontraden ze het eten ervan en ik geloof niet dat kippen nu ineens tegen vogelgriep ingeënt moeten worden en dat het enten heel ergens anders voor bedoeld is.
Dan nog het afschieten van dieren die vaak door het handelen van mensen nu ineens een probleem zouden zijn terwijl ze dat niet zijn.Mensen zijn het probleem omdat de leefgebieden van dieren steeds kleiner worden omdat er aan verdiend wordt waarbij totaal geen rekening met dieren wordt gehouden waardoor deze gedwongen in gebieden terecht komen waar ze dan als probleem worden gezien en vaak afgeschoten worden. De mens ziet zichzelf vaak als slimste wezen op deze planeet terwijl de meesten dommer dan dieren zijn en al helemaal niet te vertrouwen zijn daarom heb ik meer vertrouwen in dieren dan in mensen.
Wat als er geen boeren meer zouden zijn? wat als dieren en hun producten die ze leveren er niet meer zijn? waar gaan ze dan ons voedsel vandaan halen? poeder uit een zakje wat aangelengd moet worden met water? Wie over de voedselvoorziening gaat heeft de macht en dat willen ze op deze manier bereiken zoals velen al voorspeld hebben. Dat is mijn mening weer.
wat een walgelijke mensen leven er in deze wereld doe wat je doen moet en overleef laat idioten links liggen