Advertentie

‘Sluiers worden doorbroken’..


‘Sluiers worden doorbroken’..

2025 © Berry Vincenta | deze versie WantToKnow.nl/be
*

Berry Vincenta

Vandaag 8 november 2025 voelde onze helderziende Berry Vincenta zich innerlijk uitgenodigd om plaats te nemen voor deze doorgeving. Het was al een periode voelbaar dat er een tekst door wil komen die voor jou en mij, te maken heeft met deze tijd van grote ommekeer. Een tijd die totale  nieuwe innerlijke reflectie aan de mensheid zal bieden. De mens kan zich voorstellen dat datgene wat is geweest, geleerd is. Het doorbreken van ‘de oude sluiers’ waarmee we vele eeuwen hebben geleefd…

Ik voelde hierbij heel vaak de energie van Melchizedek; voor mij een energieveld dat mezelf niet zo bekend is, maar dit is de Energie die mij al weken lang innerlijk op bepaalde momenten heeft geroepen.  Ik hoop nog vaak samen te kunnen werken.

Innige dankbaarheid…(dank U wel… )  

“Deze sluiers worden in deze fase van essentie en transitie doorbroken. De sluiers zullen werkelijk verlaten gaan worden; de mensheid zal voorbij zijn eigen sluiers stappen. Al datgene wat was, zal daar zijn waar de oorsprong is….! De kracht hierachter is de kracht van de vernieuwing! De kracht van de onvermijdelijke totale overgave aan een heel nieuwe structuur: zienswijze en vooral ook in een volkomen nieuwe innerlijke behuizing, die de mens werkelijk zal ervaren.

De nieuwe innerlijke behuizing zal bestaan uit een verandering van het innerlijke celgeheugen. Er zal een veld worden geopend, dat een heel nieuwe diepe kennis opnieuw laat instromen. Kennis die voorbij deze energie van deze wereld van nu strekt en die uitreikt naar Lichtvelden die de mensheid vaak vergeten is in haar dagelijkse bewustzijn op deze Aarde van nu. Maar dit gaat geopend worden….!

Het is een veld van waaruit zoveel nieuwe inspiratie tevoorschijn zal komen en  zoveel nieuwe creatiekracht geboren zal gaan worden! Waardoor er ook een aanzuigende werking zal plaatsvinden op al die Zielen van al die andere planeten, die zich uitgenodigd voelen om hier te komen incarneren, omdat zij zich op deze wijze kunnen aansluiten op deze nieuwe energie.

Deze nieuwe velden van energie zullen een basis gaan vormen voor deze zeer ontwikkelde zielen, die of al geïncarneerd zijn of op het punt staan, hier aanwezig te zullen zijn. Deze zielen zijn volkomen gevuld met zichtbaar en voelbaar licht. Licht vanuit het bewustzijn, wat vanuit het veld waaruit zij geïncarneerd zijn, is meegenomen naar deze Aarde van nu.

Het maakt het mogelijk deze nieuwe basis ook werkelijk te creëren, want in principe komt ieder mens uit het Licht op deze aarde…! Helaas  verdwijnt veelal het licht aan de horizon, op het moment waarop de mens in de schaduw van de diepte van deze oude wereld geïncarneerd is geraakt..!

De walvissen en dolfijnen, de zogenaamde Ceteans, zullen de nieuwe kosmische invloeden op Aarde helpen integreren.

Dit…dit is een totaal andere perceptie van incarnatie.
Deze nieuwe manier is een manier die werkelijk datgene wat gecreëerd is, vanuit de nieuwe energievelden in de bodem van de Aarde, de aantrekkende, magnetische kracht zal zijn voor al deze zielen, die zó nodig zijn om bij te dragen, door hun lichtfrequentie, om te helpen deze nieuwe wereld en de gouden eeuw krachtig te helpen manifesteren. 

Via het licht dat ze meebrengen, zullen zij de lichtenergie op deze Aarde zo diep helpen integreren/incarneren, dat dit licht werkelijk de voortgang zal betekenen voor die nieuwe herwinning van een nieuw deel van het bewustzijn, collectief…waaruit de mensheid zal kunnen putten, uit dieper gelegen wijsheid..

Waarin ook het zicht op het Zelf zal veranderen, waardoor de kracht van het werkelijke Zijn wordt ervaren. En  door de kracht van het werkelijke Zijn zal al datgene wat niet meer was of hoefde te blijven, werkelijk in het verleden naar de oorsprong terugkeren. Omdat het is geleefd, het is geleerd en daardoor zal het niet meer meegenomen kunnen worden in de nieuwe frequenties voor de nieuwe creatie. De nieuwe creatie van de nieuwe wereld van eenheid…

Het Gouden Tijdperk!
Deze Aarde van Eenheid zal een aarde zijn, die geen afgescheidenheid meer verdraagt; die niet meer dát verdraagt wat niet van deze frequentionele kwaliteit van eenheid is! Eenheid zal alleen kunnen bestaan, wanneer er werkelijk vanuit het midden wordt gecreëerd, geleefd, geliefd, geleerd… volgens de Wet van Een.

Deze energie is een energie die nu is geactiveerd in ieder mens op de Aarde door ontsluiering.. niemand uitgezonderd ..Weet dat opnieuw deze energie van eenheid te leren kennen, het een totale andere blik op het leven aanbiedt… Daar de mens hierdoor zichzelf innerlijk raakt, om vanuit dualiteit naar eenheid te gaan en vanuit dát veld met andere ogen te kijken; geladen met een andere frequentie, zal het beeld van het collectief van de mensheid ook een ander beeld worden.

Daardoor zal dit werkelijk gaan plaatsvinden – in de gezamenlijkheid van creatiekracht, verbonden met zoveel werkers vanuit de Lichtvelden – zal deze nieuwe aarde ‘GAIA’ in haar allernieuwste vorm, uiteindelijk zijn/haar bestemming vinden. De Oermoeder baart zichzelf in een nieuwe uitdrukking van haar grote lichtwijsheid en hoogste bronliefde.. Een vormende bestemming, die zó’n hoge frequentie draagt, dat het menselijk bewustzijn van dit moment, dit haast niet onder woorden kan brengen.. 

Maar deze frequentie, deze trilling,  deze energie zal een zo andere trilling in zich dragen, waardoor al  hetgeen wat is geweest, niet meer kan vastkleven aan het oudere deel van het bewustzijn der mensheid; het zal oplossen en het zal datgene zodanig laten oplossen, zodat er ruimte is gecreëerd om van binnenuit deze nieuwe trilling te manifesteren, met deze nieuwe frequentie die ook het celgeheugen naar en ander veld tilt.   

De trilling in het celgeheugen zal  werkelijk voelbaar zijn in het stoffelijk lichaam. Ook de stof zal veranderen..! Al datgene wat vanuit deze nieuwe trillingen binnen stroomt in het menselijk bewustzijn op zoveel gelaagdheid, zal ook zijn uitwerking gaan vinden in de stof, in het stoffelijk behuizen van de Ziel! Daarin zit een grote verandering.
Er zal daardoor ook heel duidelijk voelbaar worden, dat allerlei oude energieën los getrild gaan worden uit het oude systeem. De mens zal een toerijking voelen in dat veld, wat vooral te maken heeft met de alchemist: het eigen Bewust-zijn van de nieuwe mens!

Daarin kan datgene volkomen opgeruimd worden wat niet meer hoeft te blijven, ook in allerlei ziektebeelden op uw Aarde. Het zal daarin een enorme collectieve bevrijding betekenen. Een bevrijding die het lijden zal oplossen. Dat de heilige lering is ingetreden en vooral ook dat het zicht op het Zelf daardoor zo verhelderd raakt, dat het zicht op het Zelf in die verheldering laat zien wat de mogelijkheden en de enorme spirituele potentie betekent in ieders mensenbewustzijn.

Dit zal wakker geroepen zijn. Er is  werkelijk geen weg meer terug. Want wanneer dit wakker geroepen wordt, ook in  het lichamelijke bewustzijn, zal er zoveel veranderen en daarin ook zoveel in het DNA worden aangeraakt.. Dan zal het licht vanuit deze velden, vanuit deze hoge trillingsvelden, zo diep integreren in het DNA van het collectief dat daardoor een wereldwijde, zeer grote verandering zal ontstaan.

Het DNA zal daardoor zich enorm gaan uitbreiden. Er zullen  vele extra strengen vanuit  DNA worden geopend, waardoor er  een enorme toereikende toegang ontstaat op het grote Bewust-zijn der mensheid. De tijd in deze Evolutielijn is daar ! Om na deze cyclus de volgende fase in te gaan met één groot verschil: NU met een uitgestrekte verbinding in het licht-Zelf.. die ALLES toont en de nieuwe structuur helpt te versnellen in de creatie van het nieuwe Zelf ..En deze uitdrukking zal geven in het dagelijks leven.

Wanneer er – zoals ik deze energie startte vandaag – opnieuw u vertel dat wanneer een mens door de sluiers van het oude heden stapt, er door de wakkere mens daardoor de belangrijkste stap in deze enorme Evolutiesprong  gemaakt zal gaan worden.  En de bevrijding van het collectief uiteindelijk een zo enorm groot feit gaat zijn.

Wanneer het DNA wordt aangeraakt, zal daardoor in het stoffelijk bewustzijn ook veel veranderen: het DNA dat kosmisch aangetrild zal worden en daardoor verbindingen gaat herstructureren in de herinnering aan het pure Zelf van oorspronkelijk Licht! De mensen zullen wereldwijd wonderen gaan meemaken, gaan ervaren!

Werkelijke wonderen die, indien ze worden erkend in het Zelf, daardoor ook de boodschap achter laten, dat – wanneer het bewustzijn, het gedachtegoed en de aandacht van de intenties van het hoogste innerlijke Hart op de juiste wijze worden gericht – er vanuit dat veld, zoveel meer mogelijk is dan datgene waar de mens van de oude Wereld zich nog aan vasthield. De oude wereld van al het onvermogen, de onmacht en bovenal in alles, waarbij de mens daarin ook innerlijk zo verkleinde in het zelf.

DNA (Janosh)

In deze fase  komt de grootsheid van het eigen bewuste Zijn stap voor stap door de sluier naar voren, steeds verder ..  de mens stapt dan werkelijk in het grootste ‘Licht van het Zelf’.  Dit is wat op dit moment een belangrijk aandachtspunt vraagt.

Wij vanaf de andere kant van de sluier vragen u allen om deze energie – zoals gesproken – heel duidelijk  mee te nemen op ieder moment van de dag en te weten waar de kleine veranderingen uit bestaan! Deze kleine veranderingen daarin ook heel duidelijk innerlijk voelend, bevestigend dat dit de weg is, die ook wil worden gegaan, vanuit eenieders Zielenkracht. Deze kracht zal de kracht worden, die de basis vormt voor deze nieuwe energie; voor deze nieuwe wereld. En de ascentie en de transitie die dit alles met zich meebrengt, in de enorme verschuiving van het wereldse collectieve bewustzijn, zal – zoals bekend –  heel veel verwarring brengen.

Echter voorbij deze verwarring zal een helderheid ontstaan, die de mensheid zal verbazen. Daardoor komt het zicht op datgene wat wèrkelijk van belang is om u aan te verbinden. Wij vragen u  hier iedere dag uw meditatie vanuit deze intentie, medewerker te willen zijn  door die innerlijke Goddelijke creatiekracht en zo mee te willen bouwen aan deze nieuwe wereld: de ware Gouden Eeuw die aanstaande is..! En iedere dag de intentie van hogere Hart hierop te blijven afstemmen .. uw hart dat verbonden is met de frequentie van het Kosmische Hart om samen te werken..

De Gouden tijd waarin werkelijk het hogere veld der mensheid zo samen zal stromen in die wereld van eenheid, dat daar de onvoorwaardelijke liefde duidelijk de sleutel betekent, als terug vanuit het hoogste licht verbonden in eenheid, tussen ieder mens dat dan op de nieuwe Aarde zich zal weten te manifesteren in de nieuwe frequentie.

En zoals mijn zeer geliefde broeder Yeshua sprak: ”Zie, ik maak alles nieuw” zo zal alles en ieder zijn nieuwe bestemming in de nieuwe realiteit gaan vinden. Wij hebben gesproken in onvoorwaardelijke liefde voor de Mensheid!”

Amen.

* * *

Advertentie

najaarslezingen 2025

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.