Advertentie

De gewelddadige barensweeën van de Pax Judeïca…



*
De gewelddadige barensweeën van

de Pax Judeïca..

 2025 © Arend Zeevat | deze versie WantToKnow.nl/be

Eerst een persoonlijke noot. Sinds mijn laatste schrijven (HIER) was mijn aandacht vooral gericht op de innerlijke processen die er in mij plaatsvonden door het moeten verwerken van de boodschap dat ik een variant van de chronische ziekte van Parkinson heb. Een zogenaamd Parkinsonisme, dat qua symptomen sterk lijkt op de ziekte van Parkinson, maar in haar verloop heftiger is en minder gevoelig is voor medicatie. Maar gelukkig heeft het tot nu toe alleen de beweeglijkheid van mijn benen beperkt, waardoor ik nu alleen rolstoelafhankelijk ben en op de Parkinsonafdeling van een verpleegtehuis woon. Mijn geestelijke vermogens zijn misschien dan wel niet meer optimaal, maar wel voldoende aanwezig om toch nog weer het schrijven op te kunnen pakken.

Want zonder dit begon ik mij wel enigszins verloren te voelen. Het leven in een verpleegtehuis is nu eenmaal niet bepaald stimulerend voor een heldere geestelijke ontwikkeling. Sinds de tijd van het krijgen van de diagnose heb ik een hele weg afgelegd in het accepteren ervan en had geen energie over voor het schrijven van artikelen. Ik had dus geen inspiratie voor het schrijven. Toch heb ik hetgeen er in de wereld gebeurde niet los kunnen laten.

Ik kon en wilde mijn ogen daar niet voor sluiten.
Met name nu de wereldsituatie steeds spannender en kritischer wordt, blijf ik het van groot belang vinden om op de hoogte te blijven van wat er zo al gaande is. En dat is absoluut niet zomaar iets. Het is de culminatie van lange en vele historische processen, die ik in vorige artikelen ten dele ook heb beschreven.

Verder wil ik nog even melden dat mijn persoonlijke verhouding tot het Jodendom in de loop van mijn leven een extra dimensie kreeg door de 13 jaar durende relatie met een joodse vrouw, waar ik twee Joodse dochters mee heb. In die relatie heb ik door het samenzijn met haar bepaalde karaktertrekken van het Joods-zijn mogen ervaren. Met name in het omgaan met de wil om een ander de ruimte te geven die hij/zij verdient en het daaruit voortvloeiende ‘slachtofferschap’, als de ander deze eigen ruimte opeist en grenzen stelt.

Pax Judeïca
Het grensprobleem is natuurlijk niet iets dat alleen met het Jodendom samenhangt, maar een algemeen menselijk egoprobleem. Nu begeef ik me waarschijnlijk op glad ijs door te stellen dat het Jodendom misschien wel het ego van de collectieve mensheid vertegenwoordigt. Zij voelen zich superieur aan de rest van de mensheid, zie verderop in dit artikel en menen te weten wat goed is voor de mensheid. Tenminste dat deel van de mensheid dat zij goedkeuren. Daarnaast blijven ze eindeloos in het verleden hangen, waardoor hun zielen verstard zijn.

Het Jodendom is in mijn beleving een maangodsdienst en de maan weerspiegelt de zon, want het heeft geen eigen lichtbron. Het kan zogezegd alleen het licht van de zon imiteren door dit te weerkaatsen. Het is ook opmerkelijk welk belang er binnen het Jodendom over het algemeen wordt gehecht aan de volle maan en de maansverduistering (HIER) en dan met name aan de zg. bloedmanen. Er zijn christelijke ‘leiders’ met een sterk zionistische inslag, die het belang van de bloedmaan met name koppelen aan Israël, zoals John Hagee (HIER) die het boek ‘Four Bloodmoons’ schreef.

“Hagee schreef er een bestseller over genaamd ’Four Bloodmoons’ “De hemel is ‘Gods reclamebord’. Hij heeft signalen naar de aarde gestuurd, en wij hebben ze niet opgepikt,” legde Hagee tien jaar geleden uit toen hij sprak over een bijzonder opmerkelijke serie bloedmanen, een ‘Tetrade’ (HIER) genaamd – dat zijn vier bloedmanen binnen een tijdsbestek van twee jaar.

De laatste keer dat er een tetrade plaatsvond, was in 2014-2015; al deze vier eclipsen vielen precies op Joodse feestdagen… Ze vonden plaats op een moment dat de wereld te maken kreeg met de schokkende en afschuwelijke opkomst van ISIS, de zeer controversiële nucleaire deal met Iran en de eerdere oorlog van Israël met Hamas.” (HIER)

Zo is ook het menselijke ego een entiteit, dat geen eigen licht of krachtbron heeft en alleen kan imiteren, door het als spiegelbeeld waargenomene verdraaid terug te kaatsen. Kijkend in een spiegel ziet men niet het origineel zoals het is, maar een verdraaiing ervan. Dit is ook een kenmerk van het satanisme. In veel van mijn vorige artikelen heb ik het ontstaan van de Pax Judeïca (HIER)  beschreven. De ontwikkeling daarvan is momenteel in een waanzinnige stroomversnelling geraakt. Daar wil ik in dit artikel verder op ingaan.

Derde Wereldoorlog en de ‘Nieuwe Wereld Orde’..
Met de niet-uitgelokte aanval van Israël op Iran is een belangrijke stap gezet op de weg naar de gewelddadige geboorte van de Pax Judeïca! De aard van de geboorte van iets zegt veel over de verdere kwalitatieve ontwikkeling ervan. In vele vorige artikelen heb ik al beschreven dat die Pax Judeïca de Pax Americana zou gaan opvolgen. Deze was weer de opvolger van de Pax Britannica.

Zo bereidde de opkomst en ondergang van het ene wereldrijk het ontstaan van het volgende voor. De teloorgang van de Pax Americana is nu al vele decennia aan de gang en is sinds de vele militaire fiasco’s van de Verenigde Staten in de vorige eeuw alleen maar in een stroomversnelling gekomen en werd in mijn beleving door verschillende economische crises verder versterkt.

Maar wat is nu eigenlijk een ‘Pax’?
Bizar genoeg is de vertaalde betekenis van het Latijnse woord ‘Pax’ vrede.

Pax eigennaam: Herkomst:
Latijn: naam van godin die de personificatie van de vrede in de Romeinse godsdienst symboliseert.  Voorbeeld: ‘De attributen van Pax, de Romeinse godin van de vrede, zijn de olijftak, de hoorn des overvloeds en de scepter.’  Gevonden HIER

Dit waren de nieuwsberichten ná de invasie in Irak, van topkranten als deze Independent.

Maar in de de geopolitieke praktijk/betekenis staat het voor een soort opgelegd en afgedwongen ‘verbond’ tussen landen, die tezamen een imperium of wereldrijk vormen. Meestal ontstaat een pax doordat een dominerende natie of land op veroveringstochten gaat, andere landen bezet en deze dan in haar eigen militair, bestuurlijk en economisch systeem opneemt. Het westers kolonialisme heeft de basis gelegd voor de Pax Brittannica. Met de verovering door de Engelsen van Noord-Amerika en de daaruit voortkomende Verenigde Staten van Amerika werd de basis gelegd voor de Pax Americana. 

Als een rode draad weeft door het ontstaan en vergaan van al deze imperia de satanische onzichtbare hand van de bekende verdachten op de achtergrond, die geen ziel hebben en dus ook geen liefde kunnen geven, noch ontvangen. Het enige wat zij kennen is het vergif van de haat, die hun zielen vergiftigd en hun harten verduisterd heeft. Maar zij die in de waarheid van het hart leven, weten dat geweld eindigt waar Liefde begint. Zij kunnen waarheid van onwaarheid onderscheiden met andere zintuigen dan de lichamelijke.

Tezamen met een psychopathische machtswellust en een uitermate ruime planning, die voortkomt uit een satanisch occulte kennis en eeuwen omspant, worden er door hen manipulatieve en misleidende zetten op het wereldschaakbord gezet, om uiteindelijk de totale macht over de mensheid en uiteindelijk de gehele schepping te verkrijgen.

Op deze wijze worden ‘leiders’ door chantage en andere psychologische drukmiddelen gedwongen om mee te helpen de demonische plannen te verwerkelijken. Het hieronder weergegeven Vrijmetselaarsmonument op een rotonde buiten de Israëlische plaats Eilat laat dit beeldend zien. Kritische tegenstanders die de plannen doorzien en willen dwarsbomen worden monddood gemaakt of eenvoudigweg vermoord. Dat gebeurde dus ook met de voormalige Amerikaanse president John F Kennedy en zijn broer Robert F Kennedy. In onderstaande video wordt op overtuigende wijze aangetoond hoe de staat Israël bij deze moorden betrokken was evenals bij de ‘terroristische aanvallen op 9/11


Pax Judeïca is de Nieuwe Wereld Orde???
Sinds 21 juni 2025 is de Verenigde Staten middels het bombarderen van Iraanse nucleaire faciliteiten direct betrokken bij de escalerende Zionistische oorlog in het Midden-Oosten. Trump heeft die boot voor de vorm een tijdje af kunnen houden, maar kon dat uiteindelijk niet volhouden. Je kunt HIER lezen wat daar de achtergrond van is. Ja, de Amerikaanse ‘leiders’ hebben de voorschriften van de Babylonische Talmoed zich zeer eigen gemaakt.

In 1964 schreef Elisabeth Dilling het boek ‘The Jerwish religion Its influence today’ over de door de eeuwen heen blijvende invloed van de Talmoed op het denken van mensen en dan met name de ‘leiders’ bij hun beleidskeuzes. In mijn vorig artikel ‘Wie beïnvloedt ons denken?’ (HIER) ben ik ook dieper ingegaan op deze invloed. Citaat uit dit artikel:

“Joodse superioriteit? De leugen van Joodse superioriteit is in de geschiedenis door verschillende Talmoedisch Joodse groepen opgepakt. Zoals de Chabad Lubavitch, waar zowel Trump als Putin lid van zijn (HIER). Voor hen is het tot basis geworden van hun veroveringszucht en moordlust.
De Khazaren hebben door de ‘omarming’ van het Talmoedisch Joodse geloof de mogelijkheid gezien om de in hun volksziel aanwezige gewelddadigheid, met behulp van infiltratie in machtscentra, op de gehele mensheid los te laten.

De daarmee verbonden wereldpolitieke tak van het Talmoedisch Jodendom, het Zionisme, is sinds de 19e eeuw medeverantwoordelijk voor vele genocidale massaslachtingen. Hoe dit zo heeft kunnen ontstaan bespreekt Elizabeth Dilling in haar boeken.

Waaronder het boek ‘The Jewish religion Its Influence Today; Formerly Titled: The plot against Christianity’ . In dit boek legt zij  op onthullende wijze uit hoe de Talmoedisch Joodse invloed zich door de geschiedenis heen heeft gemanifesteerd. Daarbij gaat zij er vanuit dat het Judaïsme al zodanig gebaseerd is op een demonisch farizeïsme:

“Het zogenaamde “Jodendom” is niets anders dan het Babylonische Talmoedische farizeïsme, dat aan de basis ligt van een door de eeuwen heen verzonnen heidendom. Beschrijvingen die voor dit zeer oude satanisme zijn verzonnen, zoals “immanentie” (Spinoza) ‘emanatie’ (Talmoedische Cabala), “dialectisch materialisme” (Marx), zijn slechts een aankleding van oude heidense concepten. 

Alle vormen van demonologie werden overgenomen door de Farizeeën en opgenomen in het zogenaamde Jodendom. Demonen van de privésfeer, van de nacht, van elke fase van de natuur, werden en worden verzorgd door de leerstellingen en gebruiken van deze sekte. Het Talmoedboek Yadayim (handen) gaat bijvoorbeeld over ritueel handen wassen in verband met de demonologie van de Farizeeërs. De Talmoed is gelardeerd met occulte werken en praktijken.”

Het boek is (HIER) in pdf-formaat te downloaden. Onlangs hoorde ik de volgende tekst, die als tegeltjeswijsheid in het huis van een Joods gezin hing: “Stel niet uit tot morgen wat u heden door een ander kunt laten doen.” Dit is natuurlijk iets wat Trump nu ook heeft gepraktiseerd voor de Zionisten; hij voert uit, waar het Zionistische Israël zelf niet toe in staat is.

Omarming Joods gedachtegoed..
Dat de Europeanen steeds meer gehersenspoeld worden in het omarmen van het Joods gedachtegoed liet de uitspraak van de ongekozen voorzitster van de EU duidelijk zien toen zij refereerde aan de basis voor de Europese waarden en het ontstaan van de Europese cultuur door te beweren dat deze gevormd wordt door de Babylonische Talmoed. Elisabeth Dilling heeft getuige het bovenstaande citaat aangetoond dat die Talmoedische waarden in feite van een antichristelijke demonische oorsprong zijn.

“EU’s Ursula Von Der Leyen zegt dat de Joodse Babylonische Talmoed het hart vormt van de Europese cultuur” HIER. In dit gelinkte artikel staan een aantal citaten uit de Talmoed die volledig in strijd zijn met de werkelijke Europese christelijke waarden. Een paar voorbeelden:

“De Joden worden mensen genoemd, maar niet-Joden zijn geen mensen. Het zijn beesten.”  –Talmoed: Baba mezia, 114b.

“De Akum (niet-Jood) is als een hond. Ja, de geschriften leren ons aan de hond meer eer te betonen dan aan de niet-Jood.” – Ereget Raschi Erod. 22 30.

“Zelfs hoewel God de niet-Jood schiep zijn het nog altijd dieren in menselijke gedaante. Het is niet gepast voor een Jood om te worden gediend door een dier. Daarom zal hij worden gediend door dieren in mensengedaante.” – Midrasch Talpioth, p. 255, Warsaw 1855.

“Een zwangere niet-Jood is niet beter dan een zwanger dier.” – Coschen hamischpat 405.

“De zielen van niet-Joden komen van onzuivere geesten en worden varkens genoemd.” – Jalkut Rubeni gadol 12b.

“Hoewel de niet-Jood dezelfde lichaamsbouw heeft als de Jood, verhouden ze zich tot de Jood als een aap tot een mens.” – Schene luchoth haberith, p. 250 b.

“Als u eet met een niet-Jood, het is hetzelfde als eten met een hond.” – Tosapoth, Jebamoth 94b.

“Als een Jood een niet-Joodse dienaar of dienstmeid heeft die sterft, moet men geen sympathie voor de Jood betonen. U behoort tegen de Jood te zeggen: “God zal ‘uw verlies’ vervangen, net zoals een van zijn ossen of ezels zou zijn gestorven.” – Jore dea 377, 1.

“Geslachtsgemeenschap tussen Ongelovigen is als geslachtsgemeenschap tussen dieren.” – Talmud Sanhedrin 74b.

Met “Ongelovigen” (Engels: ‘Gentiles’, Hebreeuws: ‘Goyim’ of ‘Goijim’) wordt bedoeld: niet-Joden, met name Christenen en Moslims.

“Het is toegestaan het lichaam en het leven van een Ongelovige te nemen.”  Sepher ikkarim III c 25. 1

“Het is de wet om iedereen te doden die de Thora ontkent. De christenen behoren tot de ontkenners van de Thora.” – Coschen hamischpat 425 Hagah 425. 5.

“Een ketterse Ongelovige mag u met uw eigen handen doden.” – Talmud, Abodah Zara, 4b.

“Iedere Jood die het bloed verspilt van de goddelozen (niet-Joden), doet hetzelfde als het brengen van een offerande aan God.” – Talmud: Bammidber raba c 21 & Jalkut 772.

Niets verhullende taal, die de superioriteit van het Talmoedische Jodendom laat zien. In het artikel staan nog veel meer van dit soort antichristelijke uitspraken.

Oorlog is oplichterij
Het lijkt er nu op, dat de Amerikaanse bombardementsaanval op de nucleaire faciliteiten van Iran voor een groot deel een misleidende show is geweest, die voor het publiek op het wereldtoneel werd opgevoerd. (HIER). De enige die een voordeel hebben bij oorlogen zijn de wapenfabrikanten en de hen financierende bankiers. In het kader van de quote van oud-militair Smedley D. Butler: ‘War is a racket’ (oorlog is oplichterij) kon hij alleen maar doen op basis van zijn eigen ervaringen als militair gedurende WOI.

Als een Israëlische president zich al tot dit soort uitspraken ziet genoodzaakt…!!

Waarom worden deze shows dan opgevoerd? Ten eerste om de geesten en emoties van de bevolkingen op fundamenteel misleidend niveau te beïnvloeden. Psychologische oorlogsvoering dus, om daarmee de mensheid vast te houden op het allerlaagst energetisch niveau van verdeel en heers en dualiteit, angst, haat en dus lijden. EN ten tweede om de depopulatie-agenda een extra stimulans te geven…

Eschatologie, de leer van de eindtijd
Bijna iedere religie of geloofssysteem heeft een eigen leer van de eindtijd. Zowel de islam als het christendom hebben dat ook. Het gaat mij nu te ver om de verschillen tussen alle vormen van eschatologie te benoemen en uit te leggen. Misschien een leuke opdracht voor onderzoek. Maar de Wikipedia zegt er het volgende over:

Eschatologie, van het Griekse τὰ ἔσχατα, ta és-chata, de laatste dingen, en λόγος, lógos, woord en in bredere zin leer, is een begrip in de theologie dat de leer van de laatste dingen betekent. Eschaton en eindtijd zijn synoniem. Binnen de abrahamitische religies: het christendom, jodendom en de islam, verwijst de eschatologie net zoals de apocalyps naar het einde van de wereld, de eindtijd of de Vier Laatste Dingen, Latijn: Quatuor Novissima: dood, Dag des oordeels, hemel en hel.

De geloofsgemeenschappen waarin qua eschatologie en algemene religieuze beleving de overtuiging centraal staat dat de menselijke geschiedenis zich in de eindtijd bevindt, worden eindtijdbeweging genoemd. De apocalyps heeft in bredere zin ook betrekking op een periode waarin oude stelsels omver worden geworpen. “

In het kader van dit artikel over de gewelddadige geboorte van de Pax Judeïca wil ik toch wat meer aandacht besteden aan de Joodse leer van de eindtijd. De Joodse eschatologie ziet er als volgt uit:

De belangrijkste principes van de joodse eschatologie zijn de volgende, in willekeurige volgorde, uitgewerkt in de boeken van Jesaja, Jeremia en Ezechiël: De joodse eindtijdverwachting had verschillende vormen. Belangrijke aspecten daarin zijn:

  • een door God geleide revolutie, die ertoe zou leiden dat de Joden vanuit Jeruzalem de heerschappij zouden krijgen over Israël of zelfs over de hele wereld;
  • een nieuwe koning (messias)
  • die de omwenteling namens God uitvoert;
  • een kosmisch ingrijpen van God, waarbij God over iedereen zal oordelen, en dat op een geheel vernieuwde wereld uitloopt;
  • de komst van een gezant van God uit de hemel die voor een vernieuwde wereld zorgt. (Bron)

Kijk maar eens naar het volgende filmpje waarin zij dat in eigen bewoordingen toegeven en toelichten.

Een citaat uit een artikel over de houding van Israël ten opzichte van de rest van de wereld op de website dissident.one (HIER):

“Deze gebeurtenissen toonden onder andere onomstotelijk aan dat Israël en zijn politieke aanhangers de volledige westerse media wereldwijd in hun greep hebben. Iran zat midden in lopende onderhandelingen met de regering-Trump over zijn nucleaire programma, dus Israëls plotselinge aanval was duidelijk een ongeprovoceerde aanval, die alle internationale wetten volledig schond. Evenzo schendt de moord op zoveel Iraanse militaire leiders en burgerwetenschappers alle bestaande regels van de internationale oorlogsvoering.

Als enig ander land ter wereld ook maar een fractie van deze misdaden had begaan, zou het door alle internationale instanties in de strengst mogelijke bewoordingen zijn veroordeeld en onderworpen aan de strengste internationale sancties, mogelijk zelfs gecoördineerde militaire actie om zijn regime omver te werpen en zijn politieke leiders voor de rechter te brengen.

Maar aangezien Israëls fervente aanhangers de wereldwijde media volledig domineren, kunnen ze gemakkelijk ‘zwart in wit’ veranderen, evenzo met ‘boven in beneden’. Het bizarre resultaat van deze illegale, ongeprovoceerde Israëlische aanval op Iran was dan ook een golf van publieke verklaringen met sterke sympathie voor Israël, gedaan door Europese en Amerikaanse politieke leiders, van president Donald Trump tot en met de rest, die aantoonden dat al deze machtige, ooit onafhankelijke naties slechts ondergeschikte vazallen van de Joodse Staat waren geworden.”

Eigenlijk is het te triest voor woorden, dat mensen meer dan 2000 jaar hun haat en daarop gebaseerde slachtofferschap gebruiken om de mensheid te willen straffen. Zij zelf beschouwen zich als de ultieme slachtoffers van de geschiedenis en er is geen ander volk dat zo ontzettend veel onrecht is aangedaan als het Joodse volk.

Islamitische eschatologie
Al een aantal jaren volg ik de boodschappen van Sheikh Imran Hosein (HIER) Zijn inzichten in en visie op de geopolitieke gebeurtenissen spraken me steeds heel erg aan. Temeer daar hij geen islamitische hardliner is en in mijn beleving redelijk objectief naar alles kijkt. Hierna een video van hem, waar hij ingaat op de laatste gebeurtenissen in het Midden-Oosten.

Hoe dan ook, ik ben en blijf een mens met een hart en ziel. In die ziel en in dat hart woont de enige kracht die mij gegeven is om verder te schenken en dat is de Liefde. De Liefde van Christus, die als zon voor iedereen schijnt.

Shalom, Salam, Om Shanti,
moge de vrede met en in ons allen zijn.

Arend Zeevat,
26 juni 2025

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.